fb

GOMYAP Yaratma cesareti edinmek için

Görüntülenme Sayısı: 3237

GOM, 3 boyutlu formlar tasarlayıp, inşa etmek için kâğıt modüllerden oluşan bir tasarım oyuncağı. 5 yaş üzerinde oyun oynamaktan, maket yapmaktan haz alan herkesi bu tecrübeyi denemeye davet ediyor. Alternatif eğitim sistemlerinin etkinleştiği bu dönemde GOM; ince motor becerisi, fikir yürütme, ruhsal ve sanatsal ifade, renk ve sayı algısı, işbirliği, sabır, bağlılık vb. konularına katkı sağlıyor.

GOMYAP Yaratma cesareti edinmek için birlikte oynayalım mı?

Yetişkinler için de hobi aracı olma özelliği de taşıyan GOM tasarım mesleğine ilgi duyanlar için ideal bir kendini tanıma aracı.

Analitik Düşüncenin Önemi

Soyut düşünmenin ve analitik düşüncenin önemini vurgulayan eğitici oyuncak, ‘’Geometri bilmeyen kalmasın’’ sloganı ile Platon Akademisinin kapısında yazan ‘’Geometri bilmeyen giremez’’ yazısına gönderme yapıyor.

GOMYAP Yaratma cesareti edinmek için birlikte oynayalım mı?-1

Birlikte kaliteli vakit geçirmek isteyen aileler arası iletişim kurulmasını sağlarken, yaratıcı fikirlerin üretiminde ve anlaşılmasında zorlanılan ülkemizde, içindeki yaratıcıyı ortaya çıkarabilecek, yaratma cesaretine sahip nesiller yetişmesine destek olmak istiyor.

GOMYAP Atölyeleri

5 yaş üzerindeki anaokulu çocuklarından, liseye kadar okullar ve çocuk etkinlik alanlarında GOMYAP Atölyeleri düzenliyor. 1,5 saat süren atölyeler de çocuklar önce GOM yapmanın temel kurallarını öğreniyor ardından kendi yaptıkları tasarımlar ile yepyeni ürünler ortaya çıkarıyor.

GOMYAP Yaratma cesareti edinmek için birlikte oynayalım mı?-2

Nasıl Kullanılır?

İçerisinde İngilizce, Türkçe hazırlanmış 6 sayfalık bir yönelge, 5 renk, toplam 140 dairesel kâğıt modül bulunmakta. Kullanılan kâğıt çocuklar için zararlı boya içermiyor. Önerilen yapıştırıcı solvent içermeyen sıvı yapıştırıcı. GOM hakkında bilgi almak için gomyap.com adresini ziyaret edebilir, sosyal medyada #gomyap hesaplarını takip edebilirsiniz. Birlikte oynamak ümidi ile…

GOMYAP Ekibi

  • Çekilişle tasarım oyuncağına sahip olmak için tıklayın!
Bu makale Furkan Namlı tarafından 09 Şubat 2017 tarihinde yazılmıştır.
Diğer Veliler ile Paylaş!

Dilek Maraş

Çok eğlenceli tasarımlı oyuncaklarınız var benim oğlum disleksi ve bu tarz oyuncaklarla oynamaya bayılıyor inşallah oğlumun şansına onada bunlardan çıkar

Yorum Yap
Ad Soyad *
E-Posta Adresiniz *
Yorumunuz *
PAYLAŞ
Sonraki Makaleye Göz Atın
Okul Öncesi Sanat Etkinliklerinin Çocuklara Faydası Çocukların sanat etkinlikleri ile bir arada olması küçüklükten, yetişkinliğe kadar onlara ne gibi fayda sağlar?
İstanbul Bölgesinde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Beylikdüzü Mutlu Çocuklar Anaokulu Özel Okul
Özel Beylikdüzü Mutlu Çocuklar Anaokulu

İlk anaokulumuz guleryuzleriyle, işlerini ve çocukları benim kadar seven mutlu çocuklar ailesiyle olmak çok büyük mutlul...

Özel Sevil Anaokulu Özel Okul
Özel Sevil Anaokulu

Hocalarımızın o içindeki çocuk hep yaşasın. Kızımla beraber içindeki çocuğu yaşatan hocalarımıza çok teşekkür ederim

Özel Eryaman Melodi Kreş ve Gündüz Bakımevi Özel Okul
Özel Eryaman Melodi Kreş ve Gündüz Bakımevi

Özverili, eğitime değer veren, aile sıcaklığı hissettiren sevgi dolu bir kurum

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum