fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Görüntülü Kayıt Görüşmesi Yapan Okullar

Görüntülenme Sayısı: 1646

Eğitim ve öğretim hizmetine ara vermeden devam eden birçok özel okul yeni kayıt velilerini dijital platformlar üzerinden kabul etmekte ve çeşitli uygulamalar aracılığıyla yüz yüze görüşmeler gerçekleştirmektedirler. Bu kurumlar, velilerin aklındaki tüm sorulara cevap vermekte ve içinde bulunduğumuz durumun eğitime engel olmaması adına çalışmalarını özenle sürdürmektedirler. Gelin eğitim vermeye devam eden ve kayıt görüşmelerini görüntülü bir şekilde sürdüren özel okulları birlikte inceleyelim.

Özel Çankaya Varlık Anadolu Lisesi

Kurum, kayıt görüşmelerini haftanın her günü Zoom, Skype veya Whatsapp üzerinden saat 10.00 ile 19.00 arasında yapmaktadır. Çankaya Varlık Anadolu Lisesi'nin 20 Hazirana kadar geçerli olacak fiyatları ise; 9. ve 10 sınıf için 20.000 TL, 11. sınıf için 20.500 TL, 12. sınıf için de 21.000 TL şeklindedir.

Özel Çankaya Varlık Anadolu Lisesi'ne Hemen Başvur!

Özel Yedi Deniz Kids Education Academy Anaokulu

Yedi Deniz Kids Education Academy Anaokulu yetkilileri kurumlarına kayıt yaptırmak isteyen veliler ile Whatsapp üzerinden görüşmektedir. Velinin istediği günde ve saatte görüşme gerçekleştirebilen kurum, uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerinin gelişimlerini sürdürebilmek adına, ailelere etkinlik önerileri göndermekte ve videolar ile süreci desteklemektedir.

Özel Yedi Deniz Kids Education Academy Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Ataşehir Neşe Erberk Anaokulu

Ataşehir Neşe Erberk Anaokulu, kurumlarına kabul edeceği yeni öğrencilerin aileleri ile görüntülü görüşme yoluyla irtibata geçecek. Zoom uygulaması ile görüntülü bir şekilde eğitim vermeye devam eden kurum esnek çalışma saatleri ile her öğrencinin bu derslere katılmasına özen gösteriyor.

Özel Ataşehir Neşe Erberk Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Tavukçuyolu İnci Yıldız Anaokulu

Kurum yeni kayıt velileri ile velinin dilediği gün ve saatte görüntülü görüşme yapmaktadır. Eğitim vermeye devam eden Tavukçuyolu İnci Yıldız Anaokulu bunu Zoom adlı uygulama üzerinden online olarak sürdürmektedir.

Özel Tavukçuyolu İnci Yıldız Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel New School Anaokulu

Özel Ataşehir New School Anaokulu; Zoom, Skype, Whatsapp gibi mecralardan randevu sistemiyle velilerle online görüşme gerçekleştirebilmektedir.

Özel New School Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Ataşehir İnci Yıldız Anaokulu

Ataşehir İnci Yıldız Anaokulu kurumlarına kayıt yaptırmak isteyen aileler ile çeşitli uygulamalar üzerinden yüz yüze görüşmekte ve yeni kayıtlarını bu şekilde almaya devam etmektedir. Öğrencileri için eğitim hizmeti vermeye devam eden kurum bunu Zoom uygulaması ile gerçekleştirmektedir.

Özel Ataşehir İnci Yıldız Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Denizciler Anaokulu

Özel Denizciler Anaokulu yetkilileri, kurumlarına kayıt yaptırmak isteyen veliler ile Whatsapp veya Instagram üzerinden görüşmektedir. Velinin istediği günde ve saatte görüşme gerçekleştirebilen kurum, uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerinin gelişimlerini sürdürebilmek adına, ailelere etkinlik önerileri, aylık plan göndermekte ve videolar ile süreci desteklemektedir.

Özel Denizciler Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Tarçından Maviye Anaokulu

Başakşehir'de hizmet vermekte olan Tarçından Maviye Anaokulu eğitim hizmeti vermeye devam etmektedir. Zoom programı üzerinden öğrencileri ile çalışmalarını sürdüren kurum, kayıt yaptırmak isteyen veliler ile de görüntülü görüşme yapabilmektedir.

Özel Tarçından Maviye Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Çamlıca Liva Anaokulu

Üsküdar'da bulunan Çamlıca Liva Anaokulu eğitimlerine ara vermeden devam ediyor. Zoom üzerinden öğrencileri ile iletişime geçen öğretmenleri okul öncesi eğitim çalışmalarını özenle sürdürüyorlar. Bu süreçte kurumuna yeni kayıtta alan okul yetkilileri görüşmeleri çeşitli programlar üzerinden yüz yüze gerçekleştiriyor.

Özel Çamlıca Liva Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Bostanlı Palmiye Anaokulu

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde okul öncesi eğitim hizmeti veren Bostanlı Palmiye Anaokulu kurumuna yeni öğrenciler kabul etmeye devam etmektedir. Velilerin talep ettiği gün ve saatte görüntülü görüşme yoluyla kayıt işlerini sürdüren kurum öğrencilere Zoom ve kendi internet siteleri aracılığıyla da eğitim vermeyi sürdürmektedir.

Özel Bostanlı Palmiye Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Mini Renk Anaokulu

Kurum kendilerini yakından tanımak isteyen veliler ile görüntülü görüşme yapmakta ve kayıt sürecini bu şekilde ilerletmektedir. Öğrencilere hafta içi eğitim veren Mini Renk Anaokulu bunu Zoom programı üzerinden görüntülü olarak yapmaktadır.

Özel Mini Renk Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel ide okulları

ide okulları yeni kayıt görüşmelerini velinin talebi doğrultusunda istenilen gün ve saatte görüntülü görüşerek veya telefon yoluyla yapabilmektedir. Bu süreçte kurum eğitimlerine Microsoft Team uygulamasından canlı bir şekilde devam etmektedir.

Özel ide okulları'na Hemen Başvur!

Özel Minnak Anaokulu

Gaziosmanpaşa'da faaliyetlerini sürdüren Minnak Anaokulu veliler ile kayıt görüşmelerini, velinin talep ettiği gün ve saatte yapmaktadır.

Özel Minnak Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Kurtköy Aybebe Anaokulu

Kurtköy Aybebe Anaokulu yeni kayıt görüşmelerini veliler ile görüntülü görüşme ile sürdüren kurumlar arasında yer almaktadır.

Özel Kurtköy Aybebe Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Kids Academy Europe Öyküm Anaokulu

Kids Academy Europe Öyküm Anaokulu kayıt yaptırmak isteyen ebeveynler ile görüşmelerini hafta içi her gün görüntülü görüşme yoluyla sürdürmektedir. Eğitimlerine ara vermeden devam eden kurum bu noktada Zoom programını ve çeşitli mobil uygulamaları kullanmaktadır.

Özel Kids Academy Europe Öyküm Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Neşem Anaokulu

Kadıköy Suadiye'de hizmet veren Neşem Anaokulu öğrenci kabul etmeye devam etmektedir. Veliler ile kayıt görüşmelerini çeşitli platformlar üzerinden yüz yüze gerçekleştiren kurum, eğitimlerine ise kendi Youtube kanalı ve Zoom üzerinden devam etmektedir.

Özel Neşem Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Kurtköy Küçük Şeyler Anaokulu

Kurtköy Küçük Şeyler Anaokulu, velilerin dilediği gün ve saatte yeni kayıt görüşmeleri gerçekleştirmektedir.

Özel Kurtköy Küçük Şeyler Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Canku Anaokulu

Gaziosmanpaşa Canku Anaokulu eğitimlerine Zoom adlı uygulama üzerinden canlı olarak devam etmektedir. Yeni kayıt görüşmelerine de devam eden kurum bunu velilerin istediği gün ve saatte yapmaktadır.

Özel Canku Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Güneşli Bil Okulları

Güneşli Bil Okulları, kurumlarına kayıt yaptırmak isteyen aileler ile görüntülü görüşme yapmaktadır. Anaokulu, ilkokul ve ortaokul seviyesinde eğitim veren kurum bu eğitimlerini Zoom ve benzeri uygulamalar eşliğinde sürdürmektedir.

Özel Güneşli Bil Okulları'na Hemen Başvur!

Özel Uluğbey Okulları

Atakent ve Şerifali Uluğbey Okulları ilkokulu yeni kayıt görüşmeleri için velilere kolaylık sağlamakta ve velinin dilediği saatte görüşme gerçekleştirilebilmektedir. Eğitimlerine ara vermeden devam eden kurum, bunun için Zoom uygulamasını etkin bir şekilde kullanmaktadır.

Özel Uluğbey Okulları'na Hemen Başvur!

Özel Paşabahçe Kardelen Anaokulu

Beykoz'da okul öncesi eğitim hizmeti veren Paşabahçe Kardelen Anaokulu kurumuna kayıt yaptırmak isteyen veliler ile görüntülü görüşmeler gerçekleştirerek akıllarında yer alan sorulara cevap vermektedir.

Özel Paşabahçe Kardelen Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel İTA Okulları Anaokulu

Özel İTA Okulları Anaokulu Şişli'de hizmet vermekte ve veliler ile kayıt görüşmelerini görüntülü olarak yüz yüze yapmaktadır. Velilere verilen randevular ile Zoom uygulaması ile yapılan görüşmeler sonucunda kayıt işlemleri devam etmektedir. Kurum eğitime de kendi oluşturdukları programlarla devam etmektedir.

Özel İTA Okulları Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Üsküdar Birey Anadolu Lisesi

Özel Üsküdar Birey Anadolu Lisesi kayıt görüşmelerini veliler ile çeşitli uygulamalar aracılığıyla yüz yüze gerçekleştirmektedir. Öğrenciler ise Zoom uygulaması üzerinden kesintisiz bir şekilde eğitim almaya devam etmektedir.

Özel Üsküdar Birey Anadolu Lisesi'ne Hemen Başvur!

Özel 5 Renk Anaokulu

Bağcılar'da bulunan Özel 5 Renk Anaokulu yeni kayıt görüşmelerini görüntülü olarak sürdürmektedir.

Özel 5 Renk Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Babahan Anaokulu

Özel Babahan Anaokulu Avcılar'da hizmet vermekte ve kurumuna kayıt yaptırmak isteyen ebeveynler ile istenilen gün ve saatte görüşme gerçekleştirmektedir.

Özel Babahan Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Ataşehir Beyaz İnci Anaokulu

Özel Ataşehir Beyaz İnci Anaokulu aileler ile görüntülü görüşerek kayıt işlemlerine ara vermeden devam etmektedir.

Özel Ataşehir Beyaz İnci Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Boğaziçi Amerikan School İlkokulu

Özel Boğaziçi Amerikan School İlkokulu velilerin talebi doğrultusunda farklı mecralar üzerinden kayıt görüşmesi yapmaktadır. Eğitim sürecine de devam eden kurum bu noktada Google Classroom ve Google Meet'i kullanmaktadır.

Özel Boğaziçi Amerikan School İlkokulu'na Hemen Başvur!

Özel Ataşehir Bil Okulları

Özel Ataşehir Bil Okulları kayıt görüşmelerini telefonla yapıp daha sonra ailelere okulda sanal bir tur gerçekleştirmektedir. Öğrencilerin eğitimlerine aralıksız devam etmesi için de kurum Perculus adında kendi eğitim sistemini kullanmaktadır.

Özel Ataşehir Bil Okulları'na Hemen Başvur!

İELEV Özel Anadolu Lisesi

Çekmeköy'de hizmet veren kurum talep üzerinde hafta içi ve cumartesi günleri kayıt işlemi için veliler ile görüntülü görüşme gerçekleştirebilmektedir. Kurum eğitimlerine Zoom üzerinden devam etmektedir.

İELEV Özel Anadolu Lisesi'ne Hemen Başvur!

Özel Atak Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Atak Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Kartal'da bulunmakta ve talepler doğrultusunda veliler ile kayıt görüşmeleri gerçekleştirmektedir. Okul öğrencilerin derslerden geri kalmaması adına Microsoft Teams programları üzerinden online eğitimlere devam etmektedir.

Özel Atak Fen Bilimleri Anadolu Lisesi'ne Hemen Başvur!

Özel Dragos Kilittaşı İlkokulu

Dragos Kilittaşı İlkokulu görüntülü görüşme uygulamaları ile velilere yeni kayıt ile ilgili yardımcı olmaktadır. Kurumda eğitim Zoom uygulaması ile devam etmektedir.

Özel Dragos Kilittaşı İlkokulu'na Hemen Başvur!

Özel LiTerda Okulları İlkokulu

Özel LiTerda Okulları İlkokulu aileler ile yapacakları kayıt görüşmelerini çeşitli mecralar üzerinden görüntülü olarak sürdürmektedir.

Özel LiTerda Okulları İlkokulu'na Hemen Başvur!

Özel Beşiktaş Birey Fen ve Anadolu Lisesi

Özel Beşiktaş Birey Fen ve Anadolu Lisesi gelen talepler doğrultusunda yeni kayıt için hafta içi veya hafta sonu görüşme yapabilmektedir.

Özel Beşiktaş Birey Fen ve Anadolu Lisesi'ne Hemen Başvur!

Özel Merter Final Okulları

Özel Merter Final Okulları yeni kayıt velileri ile görüntülü görüşerek akıllarındaki sorulara cevap vermektedir. Kurum aynı zamanda eğitimlerine Microsoft Teams ve Kanal 23'ten devam etmektedir.

Özel Merter Final Okulları'na Hemen Başvur!

Özel Beşiktaş Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Beşiktaş Final Akademi Anadolu Lisesi kayıt görüşmelerini velilerin isteği doğrultusunda görüntülü olarak gerçekleştirebilmektedir. Kurum derslerini Zoom üzerinden ve televizyon kanalı olan Kanal 23 üzerinden yürütmektedir.

Özel Beşiktaş Final Akademi Anadolu Lisesi'ne Hemen Başvur!

Özel Mecidiyeköy Sınav Anadolu Lisesi

Özel Mecidiyeköy Sınav Anadolu Lisesi eğitimlerine tüm hızıyla Zoom programı üzerinden devam etmekte ve bu süreçte yeni kayıt velileri ile görüntülü görüşerek okulları ile ilgili tüm bilgileri veliler ile paylaşmaktadır.

Özel Mecidiyeköy Sınav Anadolu Lisesi'ne Hemen Başvur!

Özel Küçükyalı Tekden Koleji

Maltepe'de hizmet veren Özel Küçükyalı Tekden Koleji okulları velilerin okullarıyla ilgili soruları görüntülü konuşma yolu ile cevaplamaktadır. Okulda dersler Zoom adındaki program ile canlı olarak işlenmektedir.

Özel Küçükyalı Tekden Koleji'ne Hemen Başvur!

Özel Maltepe Bil Koleji

Özel Maltepe Bil Koleji ailelerin talepleri doğrultusunda çeşitli mecralar üzerinden kayıt görüşmesi yapabilmektedir. Kurum eğitim vermeye Microsoft Teams adlı program ile devam etmektedir.

Özel Maltepe Bil Koleji'ne Hemen Başvur!

Özel Tuzla Mavi Okyanus Anaokulu

Tuzla Mavi Okyanus Anaokulu kayıt yaptırmak isteyen aileler ile görüntülü görüşme yoluyla iletişime geçmekte ve detaylı bilgi aktarımını bu şekilde yapmaktadır. Okul eğitimlerini ise Whatsapp üzerinden sürdürmektedir.

Özel Tuzla Mavi Okyanus Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Beykoz Fröbel Anaokulu

Veliler ile telefondan görüşen Özel Beykoz Fröbel Anaokulu tüm bilgilerini telefon üzerinden aktarmaktadır. Kurum okul öncesi eğitim faaliyetlerini ise Zoom üzerinden sürdürmektedir.

Özel Beykoz Fröbel Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Bahçelievler Bil Koleji İlkokulu

Bahçelievler Bil Koleji İlkokulu hafta içi 10.00 ile 18.00 saatleri arasında veliler ile kayıt görüşmesi yapmaya devam etmektedir. Kurum eğitimlerine ise hafta içi Microsoft Teams uygulaması üzerinden devam etmektedir.

Özel Bahçelievler Bil Koleji İlkokulu'na Hemen Başvur!

Özel İlk Keşifler Anaokulu

Ümraniye'de hizmet veren İlk Keşifler Anaokulu yeni kayıt görüşmelerini aileler ile görüntülü olarak sürdürmektedir.

Özel İlk Keşifler Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Kartal Çiçeğim Anaokulu

Öğrencilerine etkinlik önerilerinde bulunarak eğitim sürecine devam eden kurum kayıt görüşmelerini de aileler ile çeşitli mecralar üzerinden sürdürmektedir.

Özel Kartal Çiçeğim Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Pembe Mavi Yuvam Anaokulu

Esenyurt ve Güngören ilçelerinde hizmet veren Pembe Mavi Yuvam Anaokulu'da kurumlarını tercih etmek isteyen aileler ile görüntülü görüşme yapmaktadır.

Özel Pembe Mavi Yuvam Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Dünya Çocuk Akademisi

Sarıyer Dünya Çocuk Akademesi randevu ile kayıt görüşmelerini gerçekleştirmeye çeşitli görüntülü konuşma uygulamaları üzerinden devam etmektedir. Kurum öğrencilerin eğitim almasına devam etmek için sosyal medya hesaplarını etkin kullanmaktadır.

Özel Dünya Çocuk Akademisi'ne Hemen Başvur!

Özel Adakent Koleji İlkokulu

Beylikdüzü ilçesinde faaliyetlerini sürdüren kurum, yeni kayıt görüşmelerine de devam etmektedir. Adakent Koleji İlkokulu eğitimlerine ise Zoom uygulamasından sürdürmektedir.

Özel Adakent Koleji İlkokulu'na Hemen Başvur!

Özel Sultanbeyli Akrida Okulları Anaokulu

Velilere randevu vererek yeni kayıt işlemlerini çeşitli programlar üzerinden görüntülü görüşerek devam ettiren kurum, eğitimlerini de ara vermeden sürdürmektedir.

Özel Sultanbeyli Akrida Okulları Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Ataşehir Bil Okulları Anadolu Lisesi

Ataşehir Bil Okulları Anadolu Lisesi kayıt görüşmelerini önce telefondan yapmakta daha sonra veli talep ederse okul bir sanal tur düzenlenmektedir. Kurum eğitimlerine ise kendi programları olan Perculus ile devam etmektedir.

Özel Ataşehir Bil Okulları Anadolu Lisesi'ne Hemen Başvur!

Özel Eğitimciler Okulları

Bakırköy'de bulunan Eğitimciler Okulları kayıt sürecini çeşitli görüntülü konuşma uygulamaları üzerinden yüz yüze ilerletmektedir. Eğitimler ise Zoom uygulaması üzerinden yapılmaktadır.

Özel Eğitimciler Okulları'na Hemen Başvur!

Özel Fatih Final Okulları Ortaokulu

Kurum kendilerini tercih etmek isteyen ebeveynler ile randevu eşliğinde görüntülü olarak görüşebilmektedir. Fatih Final Okulları Ortaokulu eğitim vermeye ise Zoom uygulaması ile devam etmektedir.

Özel Fatih Final Okulları Ortaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Çengelköy Akşam Lisesi

Özel Çengelköy Akşam Lisesi kayıt almaya devam eden kurumlar arasındadır. Okulda eğitim ise çeşitli mecralar üzerinden sürdürülmektedir.

Özel Çengelköy Akşam Lisesi'ne Hemen Başvur!

Özel Şerifali Çözüm Akademi Okulları Anadolu Lisesi

Şerifali Çözüm Akademi Okulları Anadolu Lisesi velinin talebi doğrultusunda istenilen herhangi bir uygulama üzerinden kayıt görüşmesi yapabilmektedir. Kurum eğitime devam etmek için ise Zoom uygulamasını kullanmaktadır.

Özel Şerifali Çözüm Akademi Okulları Anadolu Lisesi'ne Hemen Başvur!

Gauss Özel Bilim Adası Okulları Ortaokulu

Bilim Adası Okulları Ortaokulu randevuya bağlı olarak kayıt görüşmeleri gerçekleştirmektedir. Kurumda Zoom uygulaması eğitime devam edilmesi için etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Gauss Özel Bilim Adası Okulları Ortaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Avrasya Koleji Anadolu Lisesi

Maltepe Avrasya Koleji Anadolu Lisesi randevu sistemi ile velilere belirtilen gün ve saatte görüntülü görüşme yoluyla kayıt sürecini ilerletmektedir.

Özel Avrasya Koleji Anadolu Lisesi'ne Hemen Başvur!

Özel Güneş Çocuk Kulübü

Maltepe'de hizmet veren Güneş Çocuk Kulübü kayıt işlemlerini devam ettiren kurumlar arasındadır.

Özel Güneş Çocuk Kulübü'ne Hemen Başvur!

Özel Etimesgut Melodi Anaokulu

Kurum yeni kayıt işlemlerini çeşitli platformlar üzerinden veliler ile yüz yüze görüşerek sürdürmektedir.

Özel Etimesgut Melodi Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Bilgiç Çocuk Anaokulu

İzmir Çiğli'de bulunan Bilgiç Çocuk Anaokulu kurumları ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen aileler ile görüntülü görüşme gerçekleştirmektedir.

Özel Bilgiç Çocuk Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Erenköy İngiliz Kültür Derneği Kids Aloud Anaokulu

Erenköy İngiliz Kültür Derneği Kids Aloud Anaokulu kendilerini tercih etmek isteyen velilere detaylı tüm bilgilerini görüntülü görüşme ile aktarmaktadır. Kurum eğitimlerini ise sosyal medya hesapları üzerinden yürütmektedir.

Özel Erenköy İngiliz Kültür Derneği Kids Aloud Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Bilgefil Anaokulu

Sancaktepe Bilgefil Anaokulu ailelerin akıllarındaki tüm sorulara görüntülü görüşme ile cevap vermekte ve kayıt işlemlerini bu yol ile sürdürmektedir. Eğitim vermeye Zoom adlı uygulama ile devam eden anaokulunda ayrıca okul aile sistemi kullanılmakta ve buradan etkinlikler paylaşılmaktadır.

Özel Bilgefil Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel 5 Mevsim Anaokulu

Ataşehir'de hizmet veren 5 Mevsim Anaokulu ailelerin talebi doğrultusunda herhangi bir görüntülü görüşme programı üzerinden kayıt işlemlerini yapmaktadır.

Özel 5 Mevsim Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Büyükçekmece Koleji Anaokulu

Büyükçekmece Koleji Anaokulu yeni kayıt görüşmelerini online olarak sürdürmektedir.

Özel Büyükçekmece Koleji Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Mucit Çocuklar Anaokulu

Mucit Çocuklar Anaokulu yetkilileri kurumlarıyla ilgili bilgileri hafta içi ve hafta sonu saat 14.00 ile 16.00 arasında istenilen bir mecra üzerinden verebilmektedir.

Özel Mucit Çocuklar Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Kavacık Uğur Anadolu Lisesi

Kurum yeni kayıt görüşmelerini ailelerin talep ettiği herhangi bir uygulama üzerinden yapabileceğini açıkladı. Kavacık Uğur Anadolu Lisesi eğitimlerini ise Method Box uygulaması üzerinden yapılmaktadır.

Özel Kavacık Uğur Anadolu Lisesi'ne Hemen Başvur!

Özel Çengelköy Limon Ağacı Anaokulu

Çengelköy Limon Ağacı Anaokulu öğrenci kabul etmeye devam etmektedir. Veliler ile kayıt görüşmelerini çeşitli platformlar üzerinden yüz yüze gerçekleştiren kurum, eğitimlerine online olarak devam etmektedir.

Özel Çengelköy Limon Ağacı Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel İçerenköy Önce Anaokulu

İçerenköy Önce Anaokulu yeni kayıt veli görüşmelerini hafta içi 14.00 ile 20.00 saatleri arasında yapmaktadır. Kurum görüşmelerini çeşitli platformlar üzerinden yüz yüze yapabilmektedir.

Özel İçerenköy Önce Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Beylikdüzü Uğur Okulları

Beylikdüzü Uğur Okulları kendilerini tercih etmek isteyen ve detaylı bilgi almak isteyen aileler ile çeşitli görüntülü görüşme ağları üzerinden irtibata geçebilmektedir. Kurum eğitim vermeye ise Method Box ve Zoom uygulamaları üzerinden devam etmektedir.

Özel Beylikdüzü Uğur Okulları'na Hemen Başvur!

Özel Topkapı Uğur Okulları

Kurum gelen talepler doğrultusunda veliler ile istenilen gün ve saatte yeni kayıt görüşmesi gerçekleştirmektedir. Topkapı Uğur Okulları eğitim vermeye Method Box ve Zoom uygulamaları ile devam etmektedir.

Özel Topkapı Uğur Okulları'na Hemen Başvur!

Özel Buse Koleji İlkokulu

Ankara Yenimahalle'de hizmet veren Buse Koleji İlkokulu hafta içi her gün yeni kayıt görüşmelerini velinin istediği platform üzerinden yüz yüze yapabilmektedir. Kurum eğitim vermeye ise Zoom üzerinden devam etmektedir.

Özel Buse Koleji İlkokulu'na Hemen Başvur!

Özel Ataşehir İkizler Koleji İlkokulu

Ataşehir İkizler Koleji İlkokulu kurumları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyen ebeveynler ile görüşmelerini görüntülü ağlar üzerinden yürütmektedir. Eğitim ise Zoom üzerinden sürdürülmektedir.

Özel Ataşehir İkizler Koleji İlkokulu'na Hemen Başvur!

Özel Maltepe Yelken Anaokulu

Maltepe Yelken Anaokulu yeni kayıt veli görüşmelerini ailelerin istediği gün ve saatte yapabilmektedir.

Özel Maltepe Yelken Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Aydın Kids Anaokulu

Kurum velilerin aklındaki tüm soruları görüntülü görüşme yoluyla cevaplamakta ve kayıt işlemlerini bu şekilde sürdürmektedir.

Özel Aydın Kids Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Maltepe Uğur Okulları Anadolu Lisesi

Maltepe Uğur Okulları Anadolu Lisesi kendilerini tercih etmek isteyen veliler ile onların istediği gün ve saatte kayıt görüşmesi yapmaktadır.

Özel Maltepe Uğur Okulları Anadolu Lisesi'ne Hemen Başvur!

Özel Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokulu

Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokulu veliler ile 13.00 ve 18.00 saatleri arasında görüntülü görüşerek kayıt işlemlerini ara vermeden sürdürmektedir.

Özel Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel AKD Kids Ataşehir Anaokulu

Kurun kayıt işlemleri için veliler ile yapacağı görüşmeleri Zoom uygulaması üzerinden yürütmektedir.

Özel AKD Kids Ataşehir Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Etiler Açı Koleji Anadolu Lisesi

Etiler Açı Koleji Anadolu Lisesi kayıt görüşmelerini ebeveynler ile farklı uygulamalar aracılığıyla 13.00 - 14.00 ve 17.00 - 18.00 saatleri arasında yüz yüze gerçekleştirmektedir.

Özel Etiler Açı Koleji Anadolu Lisesi'ne Hemen Başvur!

Özel Ataşehir Fidol Okulları Anaokulu

Ataşehir Fidol Okulları Anaokulu 10.00 ve 19.00 saatleri arasında aileler ile okulları ile ilgili detaylı bilgileri paylaşabilmekte ve yeni kayıt görüşmeleri yapabilmektedir.

Özel Ataşehir Fidol Okulları Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Maple Bear Çekmeköy Anaokulu

Maple Bear Çekmeköy Anaokulu kurumlarıyla ilgili detaylı bilgi almak isteyen aileler ile çeşitli görüntülü konuşma uygulamaları üzerinden iletişime geçmektedir.

Özel Maple Bear Çekmeköy Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Maple Bear Kemerburgaz İlkokulu

Kurum, kayıt görüşmelerini velinin istediği gün ve saatte çeşitli uygulamalar aracılığıyla yüz yüze gerçekleştirmektedir.

Özel Maple Bear Kemerburgaz İlkokulu'na Hemen Başvur!

Özel Koray Varol Okulları

Kağıthane'de hizmet veren Koray Varol Okulları kendilerini yakında tanımak isteyen ve kayıt ile ilgili detaylı bilgi talep eden veliler ile hafta içi 11.30 ile 18.00 saatleri arasında görüşme gerçekleştirebilecek.

Özel Koray Varol Okulları'na Hemen Başvur!

Özel Özgür Nesiller Anaokulu

Ümraniye'de okul öncesi eğitim hizmeti veren Özgür Nesiller Anaokulu kayıt görüşmelerini hafta içi 13.00 ile 18.00 saatleri arasında yapmaktadır.

Özel Özgür Nesiller Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Kadıköy Bilgiyolu Koleji

Eğitim vermeye Microsoft Teams üzerinden haftalık ders saatleri doğrultusunda devam eden Bilgiyolu Koleji bu süreçte yeni kayıt görüşmelerini de 09.00 ile 19.00 saatleri arasında görüntülü konuşma uygulamaları ile sürdürmektedir.

Özel Kadıköy Bilgiyolu Koleji'ne Hemen Başvur!

Özel TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji

Sancaktepe'de bulunan TİNK Koleji kurumlarıyla ilgili bilgi almak isteyen ailelerle birçok uygulama üzerinden görüntülü görüşebilmektedir.

Özel TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji'ne Hemen Başvur!

Özel KidsAcquire Anaokulu

Maltepe KidsAcquire Anaokulu 09.30 ile 19.00 saatleri arasında yeni kayıt görüşmelerini görüntülü olarak farklı uygulamalar üzerinden sürdürmektedir.

Özel KidsAcquire Anaokulu'ne Hemen Başvur!

Özel Ümraniye Lego Anaokulu

Lego Anaokulu kurumlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyen veliler için esnek çalışma saatleri ile görüntülü olarak veliler ile yüz yüze görüşme gerçekleştiriyor.

Özel Ümraniye Lego Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Yeşilpınar Yaprak Anaokulu

Eyüp'te faaliyetlerini sürdüren Yeşilpınar Yaprak Anaokulu kayıt görüşmelerini online ortamda gerçekleştirmektedir.

Özel Yeşilpınar Yaprak Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Güneşli Sınav Ortaokulu

Güneşli Sınav Ortaokulu kayıt görüşmelerini 10.00 ile 17.00 saatleri arasında görüntülü olarak yapmaktadır.

Özel Güneşli Sınav Ortaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Derin Düşler Anaokulu

Kadıköy'de hizmet veren Derin Düşler Anaokulu herhangi bir saat sınırlaması olmadan birçok farklı uygulamayı kullanarak aileler ile yeni kayıt görüşmesi yapabilmektedir.

Özel Derin Düşler Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Mini Çocuk Anaokulu

Beşiktaş Mini Çocuk Anaokulu kayıt gerçekleştirmek isteyen aileler ile ailelerin istediği gün ve saatte görüntülü olarak görüşmektedir. Kurum okul öncesi eğitimlerine Zoom ve Okul-Aile aplikasyonu üzerinden devam etmektedir.

Özel Mini Çocuk Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Çayyolu Şirin Ada Kreş Ve Gündüz Bakım Evi

Ankara Çankaya'da hizmet veren kurum, yeni kayıt işlemlerini randevulu bir şekilde saat 09.00 ile 18.00 aralığında sürdürmektedir.

Özel Çayyolu Şirin Ada Kreş Ve Gündüz Bakım Evi'ne Hemen Başvur!

Özel Olivin Çocuk Akademisi

Başakşehir'de okul öncesi eğitim hizmeti veren Olivin Çocuk Akademisi kayıt görüşmelerini 12.00 - 17.00 saatleri arasında görüntülü olarak yapmaktadır.

Özel Olivin Çocuk Akademisi'ne Hemen Başvur!

Özel Nazlı Akbalık Montessori Çiğli Anaokulu

İzmir'de bulunan kurum, kayıt görüşmelerini 09.00 - 18.00 saatleri arasında görüntülü konuşma uygulamaları üzerinden yapmaktadır. Anaokulunda eğitime ise Okul-Aile uygulaması üzerinden devam edilmektedir.

Özel Nazlı Akbalık Montessori Çiğli Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Cimcime Anaokulu

Üsküdar'da bulunan Cimcime Anaokulu yeni kayıt görüşmeleri için saat 10.00 ile 18.30 aralığında aileler ile Whatsapp üzerinden görüşmektedir.

Özel Cimcime Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Bilgi Koleji

Ataşehir Bilgi Koleji kurumları hakkında bilgi almak isteyen veliler için 10.00 ile 19.00 saatleri arasında görüntülü görüşme yolu ile hizmet vermektedir. Okul eğitimlerine ise normal eğitim saatleri ile Adobe Connect üzerinden devam etmektedir.

Özel Bilgi Koleji'ne Hemen Başvur!

Özel Yapa Çocuk Oran Kreş ve Gündüz Bakımevi

Özel Yapa Çocuk Oran Kreş ve Gündüz Bakımevi Çankaya'da hizmet vermekte ve yeni kayıt görüşmelerine ara vermeden 10.00 - 21.00 saatleri arasında devam etmektedir.

Özel Yapa Çocuk Oran Kreş ve Gündüz Bakımevi'ne Hemen Başvur!

Özel Güzidem Montessori Çocuk Atölyesi Anaokulu

Üsküdar'da okul öncesi eğitim hizmeti veren kurum kendileriyle ilgili bilgi almak isteyen ebeveynler için 14.00 - 16.00 saatleri arasında görüntülü görüşme yapmaktadır.

Özel Güzidem Montessori Çocuk Atölyesi Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Bambu Anaokulu

Esenler Bambu Anaokulu kurumlarıyla ilgili merak edilen tüm soruları, ebeveynler için görüntülü görüşme uygulamaları üzerinden yanıtlamaktadır.

Özel Bambu Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Fatih Final Anadolu Lisesi

Fatih Final Anadolu Lisesi velilerin talep ettiği gün ve saatte okulları hakkında detaylı bilgiyi görüntülü olarak verebilmektedir. Kurumda eğitimler ise Zoom aracılığıyla kesintisiz devam etmektedir.

Özel Fatih Final Anadolu Lisesi'ne Hemen Başvur!

Özel Yenibosna Final Okulları

Yenibosna Final Okulları eğitim vermeye aralıksız devam ederken yeni kayıt almayı da sürdürmektedir. Kurum, kendileriyle ilgili detaylı bilgi almak isteyen aileler ile 11.00 - 17.00 saatleri arasında görüntülü görüşebilmektedir. Dersler ise Final Eğitim Sistemi ve Kanal 23'ten sürdürülmektedir.

Özel Yenibosna Final Okulları'na Hemen Başvur!

Özel Yeni Okul

Şişli'de anaokulu, ilkokul ve ortaokul seviyelerinde eğitim veren kurum, yeni kayıt görüşmelerine 09.00 - 16.00 saatleri arasında randevu ile devam etmektedir. Yeni Okul'da eğitim ise Zoom uygulaması üzerinden haftada 4 gün devam etmektedir.

Özel Yeni Okul'a Hemen Başvur!

Özel Keçiören Final Okulları

Keçiören Final Okulları velilere kurumlarıyla ilgili detaylı bilgi aktarmak ve kayıt işlemlerini sürdürmek için aileler ile görüntülü görüşmeler yapmaktadır. Eğitime de online olarak aralıksız devam edilmektedir.

Özel Keçiören Final Okulları'na Hemen Başvur!

Özel BÜMED MEÇ Okulları

Beşiktaş, Sarıyer ve Üsküdar'da kampüsleri bulunan BÜMED MEÇ Okulları yeni kayıt velilerini kabul etmeye ve görüntülü görüşerek detaylı bilgi aktarmaya devam etmektedir. Kurumda uzaktan eğitim ise Microsoft Teams programı ile yapılmaktadır.

Özel BÜMED MEÇ Okulları'na Hemen Başvur!

Özel Ataşehir Yönder Okulları

Ataşehir Yönder Okulları velilerin talep ettiği saate göre kayıt görüşmelerini Google Meet adlı program üzerinden yürütmektedir.

Özel Ataşehir Yönder Okulları'na Hemen Başvur!

Özel Maltepe Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Kurum, 10.00 - 17.00 saatleri arasında Zoom uygulaması üzerinden yeni kayıt görüşmelerini görüntülü olarak yapmaktadır. Eğitime ise Sınav TV üzerinden devam edilmektedir.

Özel Maltepe Sınav Koleji Anadolu Lisesi'ne Hemen Başvur!

Özel Kartal Sınav Koleji Anaokulu

Kartal Sınav Koleji Anaokulu kendilerini tercih etmek isteyen velilere detaylı tüm bilgileri görüntülü konuşarak vermektedir.

Özel Kartal Sınav Koleji Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Muratpaşa Açı Koleji

Yehi kayıt görüşmelerine 10.00 - 16.00 saatleri arasında devam eden Muratpaşa Açı Koleji, uzaktan eğitimde ise Windows Teams üzerinden ilerlemektedir.

Özel Muratpaşa Açı Koleji'ne Hemen Başvur!

Özel Ataşehir Nasuhbey Koleji

Ataşehir Nasuhbey Koleji hem kayıt görüşmelerine hem de uzaktan eğitime Zoom programı üzerinden devam etmektedir.

Özel Ataşehir Nasuhbey Koleji'ne Hemen Başvur!

Özel Pendik Birikim Okulları Anadolu Lisesi

Kayıt işlemlerine aralıksız devam eden kurum detaylı bilgi almak isteyen veliler ile 10.00 - 18.00 saatleri arasında görüşmektedir. Uzaktan eğitim ise Birikim TV ve Zoom üzerinden yürütülmektedir.

Özel Pendik Birikim Okulları Anadolu Lisesi'ne Hemen Başvur!

Özel Elif Anadolu Lisesi

Ankara Keçiören'de hizmet veren Elif Koleji Anadolu Lisesi, yeni kayıt kabul etmeye devam etmektedir. Kurumda dersler ise Youtube üzerinden sürdürülmektedir.

Özel Elif Anadolu Lisesi'ne Hemen Başvur!

Özel Ataşehir GEO Koleji

Ataşehir GEO Koleji yeni kayıtlarla ilgili detaylı bilgi almak isteyen aileler ile 10.00 - 17.00 saatleri arasında görüntülü olarak görüşebilmektedir. Uzaktan eğitimde ise Microsoft Teams kullanılmakta ve dersler canlı olarak işlenmektedir.

Özel Ataşehir GEO Koleji'ne Hemen Başvur!

Özel Kuantum Okulları

Antalya Muratpaşa'da hizmet veren Kuantum Okulları yeni kayıtlarla ilgili veli görüşmelerine devam etmektedir. Bu süreçte dersler ise Microsoft Teams üzerinden işlenmektedir.

Özel Kuantum Okulları'na Hemen Başvur!

Özel Bakırköy Kadro Anadolu Lisesi

Bakırköy Kadro Anadolu Lisesi yeni öğrenciler kabul etmeye devam etmektedir. Kurum, bu noktada detaylı kayıt bilgilerini aileler ile görüntülü görüşerek aktarmaktadır. Uzaktan eğitim'de ise Zoom ve Google Classroom uygulamaları kullanılmaktadır.

Özel Bakırköy Kadro Anadolu Lisesi'ne Hemen Başvur!

Özel Envar Okulları

Antalya Envar Okulları 14.00 - 16.00 saatleri arasında kurumlarıyla ilgili detaylı bilgi almak isteyen ailelerle görüntülü görüşmektedir. Okulda uzaktan eğitime ise Microsoft Teams üzerinden devam edilmektedir.

Özel Envar Okulları'na Hemen Başvur!

Özel Brightkids Anaokulları

Ataşehir, Beşiktaş ve Kadıköy'deki şubeleri ile hizmet veren kurum yeni kayıt görüşmelerini görüntülü olarak 10.00 - 17.00 saatleri arasında yapabilmektedir.

Özel Brightkids Anaokulları'na Hemen Başvur!

Özel İyi Dersler Okulları

Pendik İyi Dersler Okulları aday velileri ile yeni kayıt görüşmelerini görüntülü olarak yapabilmektedir.

Özel İyi Dersler Okulları'na Hemen Başvur!

Özel Denizin İncileri Anaokulu

Ataşehir'de hizmet veren Denizin İncileri Anaokulu yeni kayıt veli görüşmelerini velilerin isteği doğrultusunda gerçekleştirmektedir.

Özel Denizin İncileri Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Florya Erken Başarı Montessori Anaokulu

Kurum detaylı bilgi almak isteyen veliler ile görüntülü görüşme yapabilmektedir.

Özel Florya Erken Başarı Montessori Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Çamlık Halil Köksal Anaokulu

Çamlık Halil Köksal Anaokulu velilerin uygunluk durumuna göre yeni kayıt görüşmelerini görüntülü olarak gerçekleştirmektedir.

Özel Çamlık Halil Köksal Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Şafaklar Anaokulu

Kartal'da hizmet veren Şafaklar Anaokulu, kurumlarıyla ilgili bilgi sahibi olmak isteyen aileler ile görüntülü görüşme yapabilmektedir.

Özel Şafaklar Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Renkli Yetenek Anaokulu

Renkli Yetenek Anaokulu veliden talep gelmesi halinde görüntülü görüşme yaparak kurumuyla ilgili ayrıntılı bilgileri aktarabilmektedir.

Özel Renkli Yetenek Anaokulu'na Hemen Başvur!

Özel Yetenekli Eller Anaokulu

Bakırköy'de okul öncesi eğitim hizmeti veren kurum, yeni kayıt yaptırmak isteyen ebeveynlere detaylı bilgileri görüntülü görüşme yoluyla aktarabilmektedir.

Özel Yetenekli Eller Anaokulu'na Hemen Başvur!

Bu makale Umut Arslan tarafından 11 Nisan 2022 tarihinde güncellenmiştir.
Diğer Veliler ile Paylaş!

Bu makaleye henüz bir yorum yapılmamış ilk yorumu yapan sen ol! Yorum Yap
Yorum Yap
Ad Soyad *
E-Posta Adresiniz *
Yorumunuz *
PAYLAŞ
Sonraki Makaleye Göz Atın
Uzaktan Eğitim Veren Okullar Uzaktan eğitim veren özel okul ve kolejlerin listesine ve online eğitimde hangi sistemleri kullandıklarına hemen ulaşabilirsiniz.
İstanbul Bölgesinde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Pembe Mavi Yuvam Anaokulu Özel Okul
Özel Pembe Mavi Yuvam Anaokulu

KIZIM 2 YILDIR SEVEREK DEVAM ETMEKTE. BÖLGEMİZDEKİ EN KALİTELİ KURUM.OKUL GEREK FİZİKİ YAPISI GEREKSE KURUCULARININ EĞİT...

Özel Tuzla Kelebek Anaokulu Özel Okul
Özel Tuzla Kelebek Anaokulu

Arkadaşımın tavsiyesi ile tanışmak amacı ile gittim. Bahçeleri genişti ve çocukların açık havada yemek yeme şansı var. İ...

Özel Nar Çocuk Anaokulu Özel Okul
Özel Nar Çocuk Anaokulu

Nar çocuk bir anaokulundan çok çok daha fazlası oldu oğlum için adeta ikinci ev ikinci - kocaman aile , her zaman kaygıs...

Lütfen Bekleyin...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum