fb
Can Kardeş-I Gündüz Bakımevi

Can Kardeş-I Gündüz Bakımevi

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Yaş Aralığı: Belirtilmemiş
Okul Saatleri: Belirtilmemiş
Psikolojik Danışman
Sınıf Mevcudu: 0

Can Kardeş-I Gündüz Bakımevi Hakkında

15 yıllık tecrübeye sahip Can Kardeşler yuva hizmetleri, Ankara Çankaya’daki şubesi ile okul öncesi eğitim ve yuva hizmetine devam etmektedir. Can Kardeş-I Gündüz Bakımevi, öğretmenlerin yanı sıra rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisiyle ortak planladıkları eğitim programı çerçevesinde çocukla...

Devamını Oku

"Can Kardeş-I Gündüz Bakımevi" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Can Kardeş-I Gündüz Bakımevi İletişim Bilgileri

Cihan Sokak 35/6
0312 231 5800 Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.
Ad Soyad *
E-mail *
Telefon *
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 20 85

Can Kardeş-I Gündüz Bakımevi Hakkında

15 yıllık tecrübeye sahip Can Kardeşler yuva hizmetleri, Ankara Çankaya’daki şubesi ile okul öncesi eğitim ve yuva hizmetine devam etmektedir. Can Kardeş-I Gündüz Bakımevi, öğretmenlerin yanı sıra rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisiyle ortak planladıkları eğitim programı çerçevesinde çocukları eğlendirerek eğitip, hayata hazırlamaktadır. MEB müfredatı doğrultusunda planlanan konular, her öğrencinin farklı bilişsel yetenekleri göz önüne alındığı Çoklu Zeka Teorisi ve yaparak, yaşayarak öğrenimi hedefleyen Etkin Öğrenme modelleri ile uygulanmaktadır. manevi değerlere sahip ve Milli kültürlerini tanımaları için zenginleştirilen değerler programı uygulanmaktadır. Çocuk merkezli eğitim anlayışıyla; katılan, deneyen, yapan ve yaşayan çocuklar yetiştirilmektedir. Öğrencilerin ilgi alanları ve yeteneklerini zenginleştirmek adına rehberlik servisi düzenli öğrenci değerlendirmeleri yapmaktadır. Akademik hayatlarına sağlam temellerle başlamaları için önce öğrenmeyi sevmeleri amaç edilmektedir.

Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Okul
Özel Mebusevleri Doğa Koleji Anaokulu Doğa kolejleri eğitim sektörünü para olarak görse de bazı özverili çalışanları var, yabancı dil için tercih edilebilir.
Hemen İncele
Özel Okul
Akman Yuva Kızımıza 2 sene boyunca çok iyi baktınız. Genel olarak memnunuz. branş dersleri ve öğretmenleri iyi, fiziksel koşulları...
Hemen İncele
Özel Okul
Özel İlk Hece Anaokulu Fiziki ortam, okul öncesi öğretmenliği bölümü eğitimciler, yabancı dil öğretimi çok iyi.
Hemen İncele
2174 Farklı Okuldan
Uygun Olanı
Bul!