fb

Ece Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Ece Anaokulu Hakkında

Ankara Çankaya’daki okulun kendine ait bahçesi ve çocukların elzem ihtiyaçları için eksiksiz donanımı bulunmaktadır. Ece Anaokulu içinde yemekhane, uyku odası, etkinlik ve uygulama alanları, derslikler, oyun alanları bulunmaktadır. Ayrıca okulun bahçesinde oyun parkı ve serbest etkinlik alanları mevcuttur. Okulda ilkokula hazırlık dersler verilmekte olup, bu dersler Matematik, Türkçe Dil Bilgisi, Fen ve Fizik gibi branş dersleridir. Yabancı dil eğitimi bulunan okulda tüm yaş guruplarına İngilizce dersleri verilmektedir. Hem İngilizce hem de branş derslerinde ezberden uzak, konuları kavrayarak anlamaya yönelik görsel, deneysel ve uygulamalı ders programları eşliğinde eğitim verilmektedir. Çocuklarla birlikte her gün jimnastik yapılmaktadır. Ayrıca tüm çocukların programlarında sanat etkinliklerinin hepsi dönüşümlü olarak yer almaktadır.

"Ece Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Ece Anaokulu İletişim Bilgileri

Mustafa Kemal Mah. 2142 Sokak No:20/a -B 06520 Çankaya
0312 219 5552 Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum