fb

Ece Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Ece Anaokulu
Yaş Aralığı: Belirtilmemiş
Okul Saatleri: Belirtilmemiş
Psikolojik Danışman
Sınıf Mevcudu: 0

Ece Anaokulu Hakkında

Ankara Çankaya’daki okulun kendine ait bahçesi ve çocukların elzem ihtiyaçları için eksiksiz donanımı bulunmaktadır. Ece Anaokulu içinde yemekhane, uyku odası, etkinlik ve uygulama alanları, derslikler, oyun alanları bulunmaktadır. Ayrıca okulun bahçesinde oyun parkı ve serbest etkinlik alanları mev...

Devamını Oku

"Ece Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Ece Anaokulu İletişim Bilgileri

Mustafa Kemal Mah. 2142 Sokak No:20/a -B 06520 Çankaya
0312 219 5552 Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.
Ad Soyad *
E-mail *
Telefon *
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 20 85

Ece Anaokulu Hakkında

Ankara Çankaya’daki okulun kendine ait bahçesi ve çocukların elzem ihtiyaçları için eksiksiz donanımı bulunmaktadır. Ece Anaokulu içinde yemekhane, uyku odası, etkinlik ve uygulama alanları, derslikler, oyun alanları bulunmaktadır. Ayrıca okulun bahçesinde oyun parkı ve serbest etkinlik alanları mevcuttur. Okulda ilkokula hazırlık dersler verilmekte olup, bu dersler Matematik, Türkçe Dil Bilgisi, Fen ve Fizik gibi branş dersleridir. Yabancı dil eğitimi bulunan okulda tüm yaş guruplarına İngilizce dersleri verilmektedir. Hem İngilizce hem de branş derslerinde ezberden uzak, konuları kavrayarak anlamaya yönelik görsel, deneysel ve uygulamalı ders programları eşliğinde eğitim verilmektedir. Çocuklarla birlikte her gün jimnastik yapılmaktadır. Ayrıca tüm çocukların programlarında sanat etkinliklerinin hepsi dönüşümlü olarak yer almaktadır.

Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Okul
Özel Bizim Can Kardeşler Anaokulu Oğlum burada çok da zor bir çocuk ama hem o hem biz memnunuz.
Hemen İncele
Özel Okul
Dadya Çocukları Kreşi Oran Sevmeyi sevilmeyi, iyiyi güzeli fedakarlıklarla öğreten bu müthiş kadroya sonsuz teşekkürler.
Hemen İncele
Özel Okul
Sevinç Abla Gündüz Bakımevi Kapıları her zaman velilerine açık, kalabalık olmayan şeffaf bir anaokulu. Eğitim yöntemleri benzersiz. Her türlü özbakı...
Hemen İncele
2174 Farklı Okuldan
Uygun Olanı
Bul!