fb

Gonca Emek Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Gonca Emek Anaokulu
Yaş Aralığı: Belirtilmemiş
Okul Saatleri: Belirtilmemiş
Psikolojik Danışman
Sınıf Mevcudu: 0

Gonca Emek Anaokulu Hakkında

Gelecekte çocukların başarılı bireyler olabilmesi için okul öncesi döneme önem verilmesi gerekmektedir. Ankara Çankaya bölgesinde bulunan Özel Gonca Emek Anaokulu okul öncesi dönemde bulunan çocuklara eğitim vermektedir. Okulumuzda bulunan profesyonel öğreticiler sayesinde çocukların gelişimleri des...

Devamını Oku

"Gonca Emek Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Gonca Emek Anaokulu İletişim Bilgileri

Emek 8. Cad. 73 Sok No14 Emek
0312 212 6343 Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.
Ad Soyad *
E-mail *
Telefon *
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 20 85

Gonca Emek Anaokulu Hakkında

Gelecekte çocukların başarılı bireyler olabilmesi için okul öncesi döneme önem verilmesi gerekmektedir. Ankara Çankaya bölgesinde bulunan Özel Gonca Emek Anaokulu okul öncesi dönemde bulunan çocuklara eğitim vermektedir. Okulumuzda bulunan profesyonel öğreticiler sayesinde çocukların gelişimleri desteklenmektedir. Okulda uygulanacak eğitim sistemi her yaşa özel olarak belirlenmektedir. Okulda temizlik konusuna ayrıca özen gösterilmektedir. Bunun yanı sıra çocukların güvenliği için düzenlemeler yapılmıştır. Okulumuzda temizliğe en çok dikkat edilen alanlardan birisi de yemekhanedir. Yemekhane de çocukların alması gereken besinlerden hazırlanan yemekler çocuklara saatlerine uyularak sunulmaktadır. Okulda bulunan oyun alanı ve bahçede fiziksel aktiviteler gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda da sanatsal aktivitelere gereken önem verilmektedir.

Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Okul
Özel Bizim Can Kardeşler Anaokulu Oğlum burada çok da zor bir çocuk ama hem o hem biz memnunuz.
Hemen İncele
Özel Okul
Özel Nesibe Aydın Çankaya Anaokulu Bu okula gelene kadar istediklerimizi pek görememiştik burada da hemen inanmamıştık ama hayalimizdeki okul burasıymış on...
Hemen İncele
Özel Okul
Özel Oran Bilfen Koleji Anaokulu Bilfen'in birden fazla şubesi olması gözünü korkutmasın her okulda aynı kalitede Oran'da da durum aynı.
Hemen İncele
2174 Farklı Okuldan
Uygun Olanı
Bul!