fb

Günaydın Abla Gündüz Bakımevi

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Günaydın Abla Gündüz Bakımevi
Yaş Aralığı: Belirtilmemiş
Okul Saatleri: Belirtilmemiş
Psikolojik Danışman
Sınıf Mevcudu: 0

Günaydın Abla Gündüz Bakımevi Hakkında

Çankaya Ankara’da okul öncesi eğitimi vermek için kurulan Özel Günaydın Abla Gündüz Bakımevi 3 ile 6 yaş grubu aralığında bulunan öğrencilere eğitim vermektedir. Sadece tam gün olarak eğitim veren anaokulunda doktor çalıştırılmakta ve öğrencilerin belirli periyodik aralıklarla kontrolleri sağlanmak...

Devamını Oku

"Günaydın Abla Gündüz Bakımevi" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Günaydın Abla Gündüz Bakımevi İletişim Bilgileri

Nisan Sokak No: 5/1 Dikmen
0312 482 5578 Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.
Ad Soyad *
E-mail *
Telefon *
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 20 85

Günaydın Abla Gündüz Bakımevi Hakkında

Çankaya Ankara’da okul öncesi eğitimi vermek için kurulan Özel Günaydın Abla Gündüz Bakımevi 3 ile 6 yaş grubu aralığında bulunan öğrencilere eğitim vermektedir. Sadece tam gün olarak eğitim veren anaokulunda doktor çalıştırılmakta ve öğrencilerin belirli periyodik aralıklarla kontrolleri sağlanmaktadır. Okulda yöresel dans eğitimi, el sanatları eğitimi, müzik eğitimi, satranç ve modern dans eğitimi verilmektedir. Ara öğünlerle desteklenen sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı sayesinde öğrenciler günlük besin ihtiyacını karşılamaktadır. Anaokulunda yabancı dil eğitimi de verilmektedir. Branş eğitimlerini verilebilmesi için sınıfların yanı sıra açık ve kapalı oyun alanları da bulunmaktadır. Öğrencilere değerler eğitimi de verilmekte ve gelişimlerine katkı sağlanmaktadır.

Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Okul
Sevinç Abla Gündüz Bakımevi Kapıları her zaman velilerine açık, kalabalık olmayan şeffaf bir anaokulu. Eğitim yöntemleri benzersiz. Her türlü özbakı...
Hemen İncele
Özel Okul
Dadya Çocukları Kreşi Oran Sevmeyi sevilmeyi, iyiyi güzeli fedakarlıklarla öğreten bu müthiş kadroya sonsuz teşekkürler.
Hemen İncele
Özel Okul
Özel Oran Bilfen Koleji Anaokulu Bilfen'in birden fazla şubesi olması gözünü korkutmasın her okulda aynı kalitede Oran'da da durum aynı.
Hemen İncele
2174 Farklı Okuldan
Uygun Olanı
Bul!