fb

Merve Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Merve Anaokulu
Yaş Aralığı: Belirtilmemiş
Okul Saatleri: Belirtilmemiş
Psikolojik Danışman
Sınıf Mevcudu: 0

Merve Anaokulu Hakkında

Okulun eğitim sistemi çocukların çok yönlü gelişimlerini destekleyecek çok yönlü zekâ kuramına göre düşünülmüştür. Okulun branş dersleri ve yaz okulu etkinlikleri mevcuttur. Okulda sanatsal faaliyetler, sportif faaliyetler ve müfredata uygun çalışma şekilleri mevcuttur. Sportif faaliyet olarak jimna...

Devamını Oku

"Merve Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Merve Anaokulu İletişim Bilgileri

Alexander Dupçek Cad. (Eski 6. Cad.) 681 Sok No:5
03124919002  Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.
Ad Soyad *
E-mail *
Telefon *
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 20 85

Merve Anaokulu Hakkında

Okulun eğitim sistemi çocukların çok yönlü gelişimlerini destekleyecek çok yönlü zekâ kuramına göre düşünülmüştür. Okulun branş dersleri ve yaz okulu etkinlikleri mevcuttur. Okulda sanatsal faaliyetler, sportif faaliyetler ve müfredata uygun çalışma şekilleri mevcuttur. Sportif faaliyet olarak jimnastik mevcuttur. Sanatsal faaliyetler drama etkinlikleri, el sanatları, görsel sanat etkinlikleri, müzik ve ORFF çalışmalarıdır. Branş dersleri arasında yüzme, bilimsel faaliyetler, fen ve doğa etkinlikleri mevcuttur. Müfredat dersleri ise ana dil etkinlikleri, İngilizce eğitimi, matematik eğitimi, sosyal bilimler eğitimleri mevcuttur. Merve Anaokulu Ankara Çankaya mevkiinde bulunuyor. Okulun beslenme programı organik besinlerle hazırlanmaktadır. Okulda temizlik kurallarına son derece büyük önem verilmektedir. yaz okulu etkinliklerinde kültürel ve bilimsel geziler de mevcuttur.

Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Okul
Sevinç Abla Gündüz Bakımevi Kapıları her zaman velilerine açık, kalabalık olmayan şeffaf bir anaokulu. Eğitim yöntemleri benzersiz. Her türlü özbakı...
Hemen İncele
Özel Okul
Özel Mutlu Yaşam Çocukları Anaokulu Tüm kadro olarak hocasından müdürüne bize verdiği güven tartışılmaz. İyi ki varsınız ve çocuğumuz sizinle.
Hemen İncele
Özel Okul
Özel Ömer San Ankara Yıldız Anaokulu kurucu ve eğitmenleri çok sıcak ve donanımlı insanlar. herkese tavsiye ederim.
Hemen İncele
2174 Farklı Okuldan
Uygun Olanı
Bul!