fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Keçiören Minik Patikler Anaokulu

Özel Keçiören Minik Patikler Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00

Özel Keçiören Minik Patikler Anaokulu Hakkında

Özel Keçiören Minik Patikler Anaokulu, 2011 senesi itibariyle eğitim hayatına başlamıştır. 3-6 yaş aralığındaki öğrencilere okul öncesi eğitim hizmeti vermektedir. Çocukların fiziksel, zihinsel, duygusal, sosyal yönünden yeteneklerine göre gelişmelerini sağlayacak eğitim ortamını sağlamayı amaçlamaktadır. Okul çocukların her türlü geliştirici ve yaratıcı alışkanlık kazanabilmelerine önem verir. Çocuklar, okuldaki oyun alanlarında eğlenerek öğreneceklerdir. Oyuncak günü, aile katılım günü, satranç ve değerler eğitimi aktiviteleri gibi çok yönlü programlar uygulamaktadır. Gelişimleri için, oyun oynama, resim yapma, şarkı söyleme faaliyetleri yapılmaktadır. Okulda yemekhane bulunmaktadır. Çocuklar, sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere üç öğün, düzenli ve sağlıklı bir şekilde beslenmektedir. Eğitim dönemi tamamlandıktan sonra yaz okulu başlamaktadır. Burada temel ilke oyun oynamak, arkadaşlık ihtiyacını gidermek ve bunu dengeleyebilecek yetenekte ve eğitimde kişiler tarafından çocukları yönlendirmektir.

Yorumlar

  • A

    Minik patikleri pursaklar şubesinden beri tanıyorum ve kurucusu ola hafize hanım gerçekte bu işi hakkıyla yapan bir öğretmendir. Benim 3 çocuğum orda okudu. Çok memnun kaldım ve bütün çevreme tavsiye ederim. İlk çocuğmda farklı bi kreş ile başladı ama hiç memnun kalmadım ve hiç bir anaokulu gitmek istemedi ama hafize hocamın kreşine başlayınca eve götüremez oldum. Eğer çocuğunuzu kreşe vermek isterseniz kesinlikle MİNİK PATİKLER ANAOKULUNA verebilirsiniz. Ben hafize hocaya kefilim

  • EA

    Anne ve babaların kreş ve okul öncesi eğitim kurumu seçerken kılı kırk yararcasına ayrıntılı araştırma yaptıklarına, çocuklarının ihtiyacı olan önce sevgi ve ilgi sonra ebeveyn hassasiyetinde bir bakım istediklerine emin biri olarak "MİNİK PATİKLER" kurumunu gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Geçen sene oğlumu bu kuruma verdim. Bir anne ve eğitimci olarak kesinlikle tavsiye ederim. Çocuğunuzu gönül rahatlığı ile , kurumun sevgi ve bilgi dolu ortamına bırakabilirsiniz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Keçiören Minik Patikler Anaokulu İletişim Bilgileri

Güçlükaya Mahallesi Zileliler Caddesi 7/a Pk: 06145 Keçiören / Ankara
0 312 963 0818
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum