fb

Özel Şen Can Kardeşler Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Özel Şen Can Kardeşler Anaokulu
Yaş Aralığı: Belirtilmemiş
Okul Saatleri: Belirtilmemiş
Psikolojik Danışman
Sınıf Mevcudu: 0

Özel Şen Can Kardeşler Anaokulu Hakkında

Okulun yaz okulu ekinlikleri arasında manevi eğitim, yüzme, satranç, binicilik, bowling, geziler, atölye çalışmaları( ebru, batik, hat, seramik, kumaş boyama, maket yapımı) kutlamalar, şenlikler, partiler mevcuttur. Özel Şen Can Kardeşler Anaokulu eğitim sisteminde var olan etkinlikler, yabancı dil...

Devamını Oku

Yorumlar

"Özel Şen Can Kardeşler Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Şen Can Kardeşler Anaokulu İletişim Bilgileri

Timurhan Mah. Piri Reis Cad.no:2/1 Akyurt/ankara
0312 844 0864 Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.
Ad Soyad *
E-mail *
Telefon *
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 20 85

Özel Şen Can Kardeşler Anaokulu Hakkında

Okulun yaz okulu ekinlikleri arasında manevi eğitim, yüzme, satranç, binicilik, bowling, geziler, atölye çalışmaları( ebru, batik, hat, seramik, kumaş boyama, maket yapımı) kutlamalar, şenlikler, partiler mevcuttur. Özel Şen Can Kardeşler Anaokulu eğitim sisteminde var olan etkinlikler, yabancı dil eğitimi, ritmik jimnastik, hikaye öncesi ve hikaye sonrası çalışmaları, sanatsal etkinlikler, müzik ve ritim çalışmaları, kavram çalışmaları, bilimsel deneyler, oyunlarla davranış eğitimi, grup oyunları, yabancı dil etkinlikleri, eğitici filmler ve sosyal projeler yer almaktadır. Okul Ankara Akyurt mevkiinde bulunuyor. Okulda günlük beceriler ve sosyal farkındalık- drama etkinlikleri, serbest oyun, matematik ve kavram çalışmaları, ana dil etkinlikleri gibi çalışmalar bulunuyor.