fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Turuncu Minikler Akademisi Ve Çocuk Kulübü Anaokulu

Özel Turuncu Minikler Akademisi Ve Çocuk Kulübü Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:00
Sabahçı: 07:30/13:00
Öğlenci: 13:00/18:00

Özel Turuncu Minikler Akademisi Ve Çocuk Kulübü Anaokulu Hakkında

Özel Turuncu Minikler Akademisi ve Çocuk Kulübü, 15 kişilik dersliklerde küçük yaştaki öğrencilerin gelişimlerine doğrudan katkı sağlamak adına alanlarında donanımlı ve uzman öğretmenlerle eğitim hizmeti sağlamaktadır. Okulda öğrencilere yönelik rehberlik hizmeti bulunmaktadır. Bulunan rehberlik hizmeti öğrencilerin gelişiminde ya da eğitim döneminde oluşabilecek olumsuzlukların çözümünde aktif rol oynamakla birlikte öğrencilerin gelişimlerini yakından takip etmektedir.
Özel Turuncu Minikler Akademisi Ve Çocuk Kulübü Anaokulu'nda yemekhane, oyun alanı, uyku odası, müzik odası, bahçe bulunmaktadır. Öğrencilerin gelişimlerine doğrudan fayda sağlamak ve onların ilkokul dönemine hazır bireyler olmalarını desteklemek adına kurumda birçok eğitim yaklaşımı uygulanmaktadır. Yaz okulunun da bulunduğu Turuncu Minikler'de eğitim branşlarında donanımlı öğretmenlerle gerçekleştirilmektedir. Öğrenciler için servis hizmeti bulunan kurumda; İngilizce, jimnastik, Türkçe dil, modern dans, okuma-yazma, tiyatro, drama, dans, el sanatları, görsel sanatlar ve müzik gibi branş dersler ve etkinlikler bulunmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Hibrit Eğitim Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (4)

 • BA

  Donanımlı, uzman, güleryüzlü ve şefkatli personeli, okul öncesi döneme uygun, hijyenik ve kaliteli materyalleri, kültürümüze uyarlanmış hibrit eğitim modeli ve sağlıklı beslenme programı ile çocuklarımız için büyük şans. Deneyimlemek ve kurumun bir parçası olmak gerek : )

 • DY

  Daha kurumdan girer girmez kurucu ve gelişim psikoloğu Özlem Hanım ile sohbete başladığınızda çocuğunuzu emanet edebileceğiniz en doğru kişiyle konuştuğunuzu anlarsınız. Çocuğum 3,5 yıl boyunca, bu kurumda, çocuk yararına olabilecek tüm yaklaşımlardan karma, amaçlı ve doğru bir şekilde eğitim aldı. Ve tabi ki emekleri ile Özlem hanım ve kurumun değerli öğretmenleri bizim "iyi ki"miz oldular. Mezun olalı 3 ay oldu ve oğlum hala Turuncu Miniklerde özlediği spor salonu, oyun alanlarından söz ediyor.Daha büyük bir bahçesi olsaydı fena olmazdı:)

 • EE

  Yetkin, şefkatli ve donanımlı personeli, özenli ve her ayrıntısı düşünülmüş fiziki koşulları ile çocuğunuzu uzman ellere teslim etmenin rahatlığı paha biçilemez

 • ÖE

  Okul öncesi eğitimden beklenilebilecek; kaliteli eğitim, sağlıklı beslenme, hijyenik ve güvenli fiziksel ortam, profesyonellik, sevgi ve şefkatle bezenmiş personel kadrosu, kısacası donanımlı bir kurum.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Turuncu Minikler Akademisi Ve Çocuk Kulübü Anaokulu İletişim Bilgileri

Arapsuyu Mah. 629 Sok. No: 11 Konyaaltı/antalya
0 242 229 77** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum