fb
Mutlu Ağaç Anaokulu

Mutlu Ağaç Anaokulu

0212 963 0969
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Okul Saatleri: 08:30/17:30
Psikolojik Danışman
Sınıf Mevcudu: 12

Mutlu Ağaç Anaokulu Hakkında

Okulda çocukların doğal öğrenme sürecini , yaratıcılıklarını destekleyen Reggio Emilia sistemi uygulanıyor. Bunun yanı sıra branş dersleri kendi dalında profesyonel eğitimciler tarafından gerçekleşiyor. Doğa ile iç içe sessiz ve sakin bir ortamda , hayvanlar ve bitkilerle etkileşim halinde bilgisaya...

Devamını Oku

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Havuz
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Hayvanat Bahçesi
Sera
3D Odası
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim
Organik Beslenme
Oyun Grubu
Anne-Çocuk Oyun Grubu
Dini Eğitim

Dil Olanakları

Çince
Fransızca
Almanca
İngilizce
İspanyolca
Arapça
İbranice
İtalyanca
Rusça
Ermenice
Japonca

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Yoga
Badminton
Beden Eğitimi
Futbol
Voleybol
Basketbol
Hentbol

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff
Ebru

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Kaya Tırmanışı
Seramik Kulübü
Planetarium - Gök Bilimi
Robotik ve Kodlama
Yabancı Dil Kulübü
İzcilik
Binicilik Kulübü

Yorumlar

 • M. V.

  İkiz bebeklerimin ilk anaokulu deneyimleri başka bir okulda oldu ve biraz tatsızdı. Gerçekten çocuklara değer verilen ve onları mutlu eden bir okulun nasıl olabileceğini Mutlu Ağaç ile birlikte öğrendim diyebilirim. Nalan Hanım ve ekibi muhteşemler. Bol bol müzik, aktivite, sanat, doğa ve oyunla dolu dolu geçen , çocukları çok mutlu eden bir program sunuyorlar. Çocukların hepsiyle tek tek ilgileniyorlar ve velileri her konuda haberdar ediyorlar. Çocukların günlük aktiviteleri, neyi sevdikleri, neyi sevmedikleri, nelerden mutlu oldukları gibi konulardan her an haberdar olabiliyorum. Gözüm hiç arkada kalmıyor. Zaten ikizlerimin koşa koşa okula gitmelerinden ve döndüklerinde bayıla bayıla okulda yaptıkları anlatmalarından bile doğru seçim yaptığımızdan emin olabiliyoruz. Özetle Mutlu Ağaç' çok seviyoruz.

 • M. K.

  Sıcaklık, samimiyet, ustun muzik egitimi. Nalan Parer ve ekibi mahallemize sevgi katti.

 • Ş. Ş.

  2,5 yaşındaki oğlumun neşeyle gittiği kreş. Her geçen gün kreşte yeni şeyler deneyimlediğini ve öğrendiğini gözlemliyorum. Doğayla ve sanatla iç içe geçen saatler oğlumu çok mutlu ediyor. Gerek kreşin sahibi Nalan hanım, gerekse eğitim kadrosu çocuklarla çok ilgili ve velilerle iletişimleri çok iyi. Ve Deniz ablamızın yemeklerine oğlum bayılıyor.

 • G. Ç.

  Çok hijyenik bir ortam, Yemekler organik ve çok lezzetli. Her şey çocukların yaratıcılığını geliştirmeye yönelik kurgulanmış. Doğa ile iç içe hayvanlarla etkileşim halindeler. her dersin farklı eğitimcileri var.

 • B. .

  Doğa ile içi çe olan ' Mutlu Ağaç Anaokulu'nda huzur, bolca sevgi , özgüvenli birey yetiştirmeyi amaçlamış eğitimciler ve Deniz Hanım'ın güzel yemekleri var. Hem çocuklarımız rahat hem biz anne babalar rahat. İstersek gözümüz kapalı çocuklarımızı bırakabiliyoruz istemezsek bir sıcak kahveyi sakin bir şekilde çocuklarımızı beklerken içiyoruz... 2 yaş 2Aylık olan oğlum koşarak gidiyor okuluna. Okulumuzu çok seviyoruz. Nalan Hanım'a Oğluma kattıkları ve katacakları için teşekkür ederiz.Okul tanıtımı az.

 • G. Ç.

  Kesinlikle güvenilir olması, branş derslerinin ayrı ayrı eğitimciler tarafından gerçekleşmesi, doğa ile iç içe, hayvanlarla etkileşim halinde olması, tüm yemeklerin organik olması, yaratıcılıklarının desteklenmesi ve çok hijyenik olması çok güzel bir şey.

 • P. D.

  Doğa ile iç içe , enerjileri inanılmaz güzel öğretmenleri , yemek yapanı herkes muhteşem :) ben oğlumla beraber huzurlu mutlu ayrılıyoruz 2 yasındaki oğlum kapısına gelince sevinç çığlıkları atıyor geldimmm diyor :) ismi gibi mutlu çocuklar okuldan ayrılıyor :) kaliteli zaman geçirsin istiyorsanız çocuğunuz şiddetle tavsiye edeceğim bir okul

 • O. .

  Okulda çocukların doğal öğrenme sürecini , yaratıcılıklarını destekleyen Reggio Emilia sistemi uygulanıyor. Bunun yanı sıra branş dersleri kendi dalında profesyonel eğitimciler tarafından gerçekleşiyor. Doğa ile iç içe sessiz ve sakin bir ortamda , hayvanlar ve bitkilerle etkileşim halinde bilgisayar ve ekrandan uzakta kaliteli bir eğitim ortamı hazırlıyoruz. Doğal ve mevsiminde yetişen meyve ve sebzeleri tüketiyoruz.

"Mutlu Ağaç Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Mutlu Ağaç Anaokulu İletişim Bilgileri

Zekeriyaköy Mah. Çitlembik Mevkii Akzambak Sok. No .7
0212 963 0969
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 20 85

Mutlu Ağaç Anaokulu Hakkında

Okulda çocukların doğal öğrenme sürecini , yaratıcılıklarını destekleyen Reggio Emilia sistemi uygulanıyor. Bunun yanı sıra branş dersleri kendi dalında profesyonel eğitimciler tarafından gerçekleşiyor. Doğa ile iç içe sessiz ve sakin bir ortamda , hayvanlar ve bitkilerle etkileşim halinde bilgisayar ve ekrandan uzakta kaliteli bir eğitim ortamı hazırlıyoruz. Doğal ve mevsiminde yetişen meyve ve sebzeleri tüketiyoruz. Bütün bunların yanı sıra çocukların sanat dostu ve donanımına sahip olmalarını sağlayan şartları yerine getiriyoruz.

Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Park Tarabya Anaokulu Özel Okul
Özel Park Tarabya Anaokulu

Yeri,konumu,temizliği,güvenliği,egitimi,ögretmenleri kısacası herseyi ile mükemmel bir okul.Keşke ilkokuluda olsaydı da...

Özel Mama Anaokulu Özel Okul
Özel Mama Anaokulu

Fiziksel imkanları çok iyi olan bir okul sınıfları, yemekhanesi, bahçesi geniş ve temiz. Sınıfları donanımlı olduğu için...

Özel Masal Adası Anaokulu Özel Okul
Özel Masal Adası Anaokulu

okuldaki drama çalışmalarını çok başarılı buluyorum ve çok iyi öğretmenler var

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum