fb
Özel Adil Sihirli Eller Anaokulu

Özel Adil Sihirli Eller Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Adil Sihirli Eller Anaokulu Hakkında

Milli eğitim Bakanlığı’nın, Özel Türk Okul Öncesi Kurumu kategorisinde bulunan Özel Adil Sihirli Eller Anaokulu, tam gün ve yarım gün olarak eğitim vermektedir. 07:30’da kapılarını açan okul 18:30'a kadar eğitime devam etmektedir. 3-6 yaş arası çocukları kabul eden anaokulu, tecrübeli öğretmenleri ile sıcak ve güvenilir bir ortamda, çocuklara hem oyun ve eğlence hem de temel eğitim imkanı sunmaktadır. Bir binanın giriş katında yer alan okulun, yumuşak zemin kaplı bahçesinin bir bölümü, yağışlı veya fazla güneşli hava şartlarında da kullanım için üstten kapatılmıştır. Oyun alanı, hem iç mekan hem de bahçede bulunmaktadır. Yemekhane hizmeti ile çocuklara sabah kahvaltısı ve öğle yemeğinin yanı sıra öğleden sonra kahvaltısı ile sağlıklı yemekler sunulmaktadır. Sınıflar, yaş gruplarına göre ayrılmakta ve kendi gruplarına uygun eğitim programı izlenmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı’nın uygun gördüğü, okul öncesi eğitim programı temel alınarak, öğrencilerin eğlenerek öğrenecekleri aktiviteler yapılmaktadır. Eğitimlerini pekiştirici müze, akvaryum gezi ve etkinliklerin yanı sıra, tiyatro sinema gibi sosyal etkinliklere yer verilmektedir. Çocuklara temel sağlık bilgileri verilirken, ağız ve diş sağlıklarını koruma amacı ile özel kurumlarda, muayene ettirilmektedirler. Hava şartlarının uygun olması koşuluyla çocuklara, öğretmenlerin gözetiminde güvenli bir şekilde, bahçede temiz havada oyun imkanı sunulmaktadır. Uyku odasında çocuklar, sağlıklı gelişimleri için, günün belirli kısmını dinlenerek geçirmektedir. Türkçe dil eğitimi, okuma-yazmaya hazırlık, fen ve doğa bilimleri, matematik gibi temel eğitim programlarının yanı sıra, müzik ve ritim dersleri, halk oyunları, jimnastik, yoga ve görsel sanatlar programları uygulanmaktadır. Yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Yaz okulu bulunan anaokulu, 12 ay açıktır. İstanbul Gaziosmanpaşa’da bulunan okula servis ile ulaşım imkanı sunulmaktadır. Servis yapan araçlarda koltukların tamamı emniyet kemerlidir. Okul içinde kullanılan ekipmanlarda, çocuk sağlığına zarar vermeyecek boya ve malzemeler kullanılmıştır ve çocukların ebatlarına uygundur. Tuvalet ve lavabolar çocukların ebatlarına uygun olup, hijyenine son derece önem verilmektedir. Her yıl eğitim dönemi sonunda yılsonu gösterileri tertip edilerek, çocuklar öğrendiklerini sergileme fırsatı bulurken özgüven kazanımı sağlanmakta ve velileri ile başarılarını paylaşmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Kütüphane
Oyun Alanı
Bahçe

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis

Dil Olanakları

İngilizce

Sanatsal

Drama
Görsel Sanatlar
Halk Oyunları
El Sanatları
Ebru

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları

Yorumlar

 • S. T.

  Hergün yeni bir şey öğrenerek geliyor çocuğum ve anlata anlata bitiremiyor öğretmenlerini arkadaşlarını onun hem sosyalleştiğini hem iyi bir eğitim aldığını hem de okulda mutlu olduğunu görmek biz anne ve babasını çok mutlu ediyor. Teşekkürler tüm ekibe

 • M. A.

  Çocuğum eğitim hayatına iyi bir şekilde başlasın istedik ve iyi bir okul aradık Adil sihirli Eller tam bize göre bir okuldu Ancak okula başladıktan sonra gördük ki beklediğimizden fazlasıymış Eğitim anlamında çocuğum okula başladığından beri gelişimi inanıılmaz. Öğretmenleri çok özverili çalışıyor.

 • G. A.

  Topluma faydalı, kendisiyle barışık, sağlıklı yaşam alışkanlıkları edinmiş bireyler yetiştirmek okulun amacı ve bunu da en güzel şekilde yapıyorlar. Tebrik ediyorum

 • M. K.

  Derslerde yaparak-yaşayarak öğrenme yöntemini kullanıyorlar böylece çocuklar ezber yapmıyor kalıcı bir şekilde öğreniyor hatta öğrenmeyi öğreniyor. Ayrıca her bireye özel ilgi var hiç bir çocuk geri kalmıyor anlatılanlardan

 • Veli

  Ulu Önder Atatürk sevgisinin ve ilkelerinin kalplerimizde olduğunu öğrettiğiniz için yavrularımıza ne kadar tebrik etsek ne kadar teşekkür etsek az.

"Özel Adil Sihirli Eller Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Adil Sihirli Eller Anaokulu İletişim Bilgileri

Karlitepe Mahallesi Çukurtarla Sokak No:17/21 Gaziosmanpaşa/istanbul
0 212 963 2081
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum