fb
Özel Ahmet Şimşek Koleji Anaokulu

Özel Ahmet Şimşek Koleji Anaokulu

0 216 706 6895
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/18:30
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Ahmet Şimşek Koleji Anaokulu Hakkında

1986 yılından itibaren eğitim vermeye devam eden köklü bir kurum olan Özel Ahmet Şimşek Koleji Anaokulu bünyesinde anaokulu , ilkokul , ortaokul ve liseyi barındırmaktadır. Okul anaokulu için 3 yaşını doldurmuş ve 6 yaşından küçük olan çocukları kabul etmektedir. Okulda hem günlük yaşantı için hemde akademik yönden birçok eğitim çocuklara sağlanmaktadır. Çocukların verimli bir eğitim süreci geçirebilmesi için okul materyallerle donatılmış ve teknolojik olarak birçok olanağa sahip bir binada bulunmaktadır. Fiziksel gelişimlere destek olabilmek adına okulda basketbol , voleybol , futbol kulüpleri bulunmaktadır ve çocukların kendi ilgi ve yeteneklerine göre yönelmesini sağlanmaktadır. Havuzu bulunan okulda yüzme dersleri de verilmektedir.
Özel Ahmet Şimşek Koleji Anaokulu çocukların ilgileri doğrultusunda birer enstrüman çalabilmesini sağlamak istemektedir bu sebeple okulda kurulan müzik kulübü ile çocukların yeteneklerini keşfetmesi için ortam sağlanmakta ve enstrümanları tanımalarına olanak sağlanmaktadır. Tiyatronun insana diksiyon ve beden dilini kontrol etme gibi birçok kazanımı vardır verilen tiyatro dersleri ve gezi kapsamında gidilen tiyatrolar ile bu kazanımlar sağlanmaktadır. Giyim , nezaket gibi konuların bilincinde olan ve görgü kurallarına uyan bir nesil yetiştirebilmek adına Görgü Kuralları Kulübü kurulmuştur. Kulüpler çocukların ilgi ve isteklerine göre kendi seçimleri doğrultusunda aktiviteler düzenlemektedir.
Özel Ahmet Şimşek Koleji Anaokulu çocukların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için okulu oldukça kullanışlı ve donanımlı hale getirmek için düzenlemeler yapmıştır. Yemekhane , kapalı spor salonu , havuz ve bahçe bunlardan birkaç tanesidir. Kurum çocukların bahçe aktivitelerini ön planda tutmaktadır bu etkinlikler çocukların doğayla tanışmasını sağlarken , okul binası ve ev haricinde vakit geçirebilecek alanları olmasını sağlamaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Havuz
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Oyun Alanı
Bahçe

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis

Dil Olanakları

Almanca
İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Futbol
Voleybol
Basketbol

Sanatsal

Bale
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Halk Oyunları
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Yabancı Dil Kulübü

Yorumlar

 • K. B.

  Çocuğumuz daha önce küçük bir anaokuluna yollamıştık ama yeterince disiplinli değildi. Dersler etkili bir şekilde işlenmiyordu ve sınıflar kalabalık olduğu için yeterince ilgilenilmiyordu. Biz de köklü ve disiplinli bir okul olan Ahmet Şimşek'e kaydını aldırdık. Çok doğru bir karar aldığımızı gördük Okul her anlamıyla bizi tatmin etti.

 • B. A.

  Çocuğumuzu bu okula göndermiştik şimdi ilkokula başladı. Hala okulunu anlatırdurur ve çok özlüyor. Çok iyi bir eğitim aldı ve ilkokula başladığında özgüven problemi ve alışmama gibi bir sorun yaşamadı.

 • T. S.

  Jimnastik derslerinin saatleri artsa daha iyi olabilirmiş. Çocukların motor gelişiminde etkisi olduğu için bu konuda hassasız. Geniş bir alana sahip fiziki imkanlarını daha iyi kullanabilirler.

 • L. S.

  Okulda değerler eğitimi veriliyor. Branş derslerinde alanında uzman öğretmenler ders veriyor. Oturmuş bir eğitim sistemi var köklü bir okul olduğu için. Kızım okula başladığından beri pek çok şey öğrendi ve gelişimi inanılmaz. Okulun temizlik yönünden kendilerini biraz daha geliştirmeleri gerektiğini düşünüyorum onun haricinde gayet memnunuz.

 • E. T.

  İşini profesyonel bir şekilde yapan bir yöneticiye sahip olan okul. Tecrübeli ve alanında başarılı öğretmenler seçilmiş ortaya da kaliteli bir eğitim çıkarıyor ortaya. Okulda güvenlik önlemleri de çok sıkı.

"Özel Ahmet Şimşek Koleji Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Ahmet Şimşek Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Özel Ahmet Şimşek Eğitim Kurumları Atatürk Bulv. No:37 Kartal Merkez/istanbul – Asya
0 216 706 6895
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Kartal Çiçeğim Anaokulu Özel Okul
Özel Kartal Çiçeğim Anaokulu

Çok iyi bir eğitim kadrosu var. Sahibinin deneyimli bir pedagog olması ve tüm öğretmenlerinin çocuk gelişimi mezunu olma...

Özel Altın Pusula Anaokulu Özel Okul
Özel Altın Pusula Anaokulu

Çocuklara okuma alışkanlıkları kazandırmak için çeşitli çalışmalar yapıyorlar Öğrenciler için çok güzel bir şey. Branş d...

Özel Bal Çiçeğim Anaokulu Özel Okul
Özel Bal Çiçeğim Anaokulu

Kocaman yürekleriyle özverili çalışmalarından ödün vermeyen öğretmenlerimi tebrik ederim.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum