fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Atabek Koleji Anaokulu

Özel Atabek Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3,5-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 11
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/16:40

Özel Atabek Koleji Anaokulu Hakkında

İstanbul, Gaziosmanpaşa’da hizmet veren Özel Atabek Koleji Anaokulu, en fazla 11 kişinin alındığı sınıf-larda 2 yaşından 6 yaşına kadar çocuklara eğitim vermektedir. Sabah 8:00’da başlayan eğitim prog-ramı şu şekilde düzenlenmiştir: Çocuklar servis hizmeti ve servis hostesleri ile sınıf öğretmenlerine teslim edilir. Güne spor yaparak başlanır. Kahvaltı öncesi hazırlık Türkçe ve İngilizce olarak yapılır. Bu arada kaç öğrenci var? Kaç kız, kaç erkek var? gibi sorularla bazı bilgiler verilmeye çalışılır. Hergün farklı bir lider öğrenci ile ellerin yıkanması, giysilerin düzeltilmesi ve kahvaltı hazırlığı tamamlanır. Çocuklara verilen yiyecekler organik ve çocuk gelişimini destekleyici besinlerdir. Çember zamanında birlikte günaydın şarkısı söylenir, ardından dil becerilerini destekleyici şarkılar söyleyerek ve oyunlar oynayarak, ay, gün, yıl ve mevsim gibi kavramlar öğretilir. Aktivite zamanı, çocuğun özgürce seçim yapabileceği malzemelerle, yönergeleri izleyerek değerlendirilen, çocukların bağımsız çalışma güdülerine cevap veren saatlerdir. Göster anlat saatinde, çocukların evden getirdikleri bir objeyi tanıtması ve sınıfa anlatası beklenir. Bu çalışma çocukların dil becerilerini geliştirir ve toplum önünde konuşmaya alıştırır. Aynı zamanda özgüven gelişimi sağlanır. Serbest oyun saatinde çocuklar Türkçe ve İngilizce olarak çeşitli oyunlar oynar. Grup uyumu bu şekilde verilmeye çalışılır. Okula hazırlık, sanat, müzik, matematik, drama, beden eğitimi, satranç, fen ve doğa çalışmaları, bahçe, sera, mutfak ve aile etkinlikleri, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı ardından bir gün sona erer. Çocuklar 16:40’da servisleri ile evlerine dönerler.

Yorumlar

 • MA

  Fiziksel imkanları oldukça iyi derslerin nitelikli işlenmesi ve sosyal faaliyetler için gerekli her şey var okulda sınıflar düzenli ve temiz. ayrıca yemeklerin sağlıklı olmasına özeen gösteriyolar çocukların sağlıklı beslenmesini desteklemeleri güzel

 • EB

  Yıllardır iyi bir eğitim hizmeti veren bir okul kızımı bu okula gönderiyyorum. komşularımızdan da çocuklarını gönderenler vardı onlardan hep olumlu yorumlar aldık ve çocuklar iyi bir eğitim aldı. kızım daha yeni başladı bu okula şimdilik her şeyden memnunuz.

 • Çocuğumuzu koleje göndermek istemiyordum ancak çevremizde istediğimiz gibi bir okul olmadığı için bu okulu seçtik ancak bizi hayal kırıklığına uğratmadı. eğitimi oldukça iyi ve öğretmenleri ilgili.

 • MU

  Topluma faydalı duyarlı bireyler yetiştiren bir okul. branş dersleriyle sınırlı değil programları sosyal etkinlikler geziler ve çeşitli oyunlar oynatıyorlar. Öğretmenleri sıcakkanlı ve işlerini iyi yapıyor.

 • ST

  Atatürk ilkeleriyle yola çıkan içine sevgiyi saygıyı kendini özgürce ifade ettirebilen zorla degil ögrencilerine severek hayata katkı saglayan bir Eğitim kurumu

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Atabek Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Cebeci Cad. No:78/80 Küçükköy-Gaziosmanpaşa/istanbul
0 212 963 2079
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum