fb
Özel Ataköy Anaokulu

Özel Ataköy Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Okul Saatleri: 07:30/19:00
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 14

Özel Ataköy Anaokulu Hakkında

Bahçelievler-Yenibosna’da bulunan Ataköy Anaokulu 2011 yılında T.C. M.E.B.’na bağlı olarak kurulmuştur. Tecrübeli eğitim kadromuz 3-6 yaş arası çocuklara eğitim vermektedir. Çalışan aileleri destekleyen okul saatleri 07.30’da başlayarak 19.00’a kadar devam etmektedir. Sabah kahvaltısı, öğlen yemeği, ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek verilmektedir. Okulumuzda oyun etkinlik alanları, yemekhane, çok amaçlı spor salonu, dinlenme odası ve bahçe bulunmaktadır. Branş derslerimiz arasında İngilizce, Hareket Eğitimi, DGS (Dikkat Geliştirme), Rehberlik Etkinlikleri yapılmaktadır. Drama, Halk Oyunları, Modern Dans, Bale, Satranç, Ritim ve Orff kulüplerimiz bulunmaktadır. Okul öncesi eğitimin esas olduğu Ataköy Anaokulu'nda vizyonumuz, bilim ve teknolojiden sanat ve spora kadar uzanan geniş bir yelpazede, çağdaş bir sistemle ve yaratıcı faaliyetlerle topluma hizmet vermek, saygın ve lider bir anaokulu olmaktır. M.E.B. Okul Öncesi Eğitim Programı doğrultusunda, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı öğrencilerin bireysel farklılıklarını da göz önünde bulundurarak hem bireysel hem takım çalışması içinde akademik ve sosyal yönden araştıran, sorgulayan, oynarken kalıcı bir şekilde eğlenerek öğrenen, kendi kendine yeten, ahlaki ve etik değerlere sahip, sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmektir. Eğitim programımız "Her çocuk farklı öğrenir" ilkesinden yola çıkarak High Scope (Yaşayarak Öğrenme), GEMS (Bilimsel Aktiviteler), MTW - Math Their Way (Çocuk Gözüyle Matematik), Karakter Eğitimi (Değerler Eğitimi), Scamper Tekniği (Göster-Anlat) ve 6 yaş için Okul Olgunluğu çalışmalarını içerir. NEDEN ATAKÖY ANAOKULU; Çünkü Ataköy Anaokulu sevgi, saygı, paylaşma, iş bölümü, sorumluluk, sosyal çevre oluşturma açısından çocuğu geleceğe hazırlayan güvenli bir ortamdır.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Kapalı Spor Salonu
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Sera

Hizmetler

Rehberlik
Yaz Okulu
Servis

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Yoga
Futbol
Basketbol

Sanatsal

Bale
Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Koro
Halk Oyunları
Orff

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Bilişim Kulübü
Ekoloji

Yorumlar

 • S.

  Dört dörtlük bir okul, mükemmel,her konuda desteğini esirgemeyen eğitimcileri var,gönül rahatlığıyla çocuğunuzu göndrebilirsiniz.

 • S. S.

  Üç yıl boyunca çocuğumu gönül rahatlığıyla bıraktığım Ataköy anaokulumuz iyi ki varsınız. Mutlu bir aile ortamında muhteşem kadronuzla verdiğiniz eğitim, çocuklarımıza sunduğunuz imkanlar, gösterdiğiniz ilgi ve güler yüzünüz için sonsuz teşekkürler. Oğlum keşke yedi yaş sınıfı olsa da Ataköy anaokuluna devam etsem, anne diyor. Keşkeeee!!!!!!

 • Ö.

  Her öğrencisini ayrı bir birey olduğunun farkında olan ve kendi hızında onları geliştiren ve en önemlisi okulu sevdiren profesyonel bir kadronun olduğu kurum. İyi ki varsınız.

 • S. O.

  Okulun aile gibi bir yapısı olduğundan dolayı tüm olaylara çözüm odaklı yaklaşan bir ekip sayesinde çocuklar mutlu ve öğrenmeye açık bir atmosfer var genel olarak. Verilen eğitim tartışılmayacak kadar çocukların kendilerini geliştirmelerine olanak sağlayan bir program çerçevesinde hazırlanmış.

 • Veli

  Bilinçli nesiller için canla başla çalışan öğretmenlerimizi kutlarım.

 • Veli

  Müdüründen servis şoförüne kadar pırıl pırıl insanların çalıştığı anaokulu. Öğretmenlerimiz zaten canımız ;)

"Özel Ataköy Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Ataköy Anaokulu İletişim Bilgileri

Yenibosna Merkez Mahallesi Sanayi Caddesi Erdal Sokak No:3 Bahçelievler/istanbul
0212 963 2208
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 20 85
Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Yıldız Evi Anaokulu Özel Okul
Özel Yıldız Evi Anaokulu

Özel Yıldız Evi Anaokulunda ; çocukların , öğretmen ve arkadaşları ile duygu bağı kurduğu, sosyal,duygusal, bilişsel, di...

Özel Kaşif Çocuk Akademisi Anaokulu Yenibosna Şubesi Özel Okul
Özel Kaşif Çocuk Akademisi Anaokulu Yenibosna Şubesi

Çocukların kendilerini keşfetmeleri için uygun ortamın sağlanması gibi sıradışı ve yenilikçi bir eğitim anlayışını biz v...

Özel Afacan Dahiler Anaokulu Özel Okul
Özel Afacan Dahiler Anaokulu

Tam yerinde ve tam zamanında yapılması gereken çalışmalarla özellikle ilköğretime hazırlık sürecinde gerekli olacak yete...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum