fb
Özel Ataköy Anaokulu

Özel Ataköy Anaokulu

0 212 963 2208
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Okul Saatleri: 07:30/19:00
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 14
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Ataköy Anaokulu Hakkında

MEB programının yanında Gems, Montessori, MTW (Math Their Way) gibi yurt dışı temelli kaynakları esas alan ve etkin öğrenme ortamı sağlamaya çalışan Özel Ataköy Anaokulu bilim, sanat, teknoloji, spor gibi birçok alanda çağdaş bir sistem ile 2011 yılından itibaren hizmet vermeye devam etmektedir. Benimsenen tüm eğitim modelleri ile Atatürk ilke ve inkılaplarına sahip çıkan, öğrenmeyi öğrenen, yenilik ve gelişmelere açık bireyler yetiştirmek hedeflenmektedir. Okulda sabah kahvaltısı, öğlen yemeği, ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek verilmektedir. Yemekler okulda personeller tarafından hazırlanmaktadır ve personellerde düzenli olarak sağlık kontrollerinden geçmektedir Okul fiziksel açıdan donanımlı bir yapıya sahiptir, yemekhane, sınıflar, uyku odaları, oyun bahçesi gibi alanların bulunduğu kullanışlı bir binaya ve çocukların zaman geçirebileceği geniş bir bahçeye sahiptir. Çalışan aileler için esneklik sağlayan okul ; okul saatlerini 07.30’da başlatarak 19.00’a kadar devam ettirmektedir. Çocukların gelişimlerine destek olabilmek adına okulda birçok atölye çalışması yapılmakta ve branş dersleri verilmektedir. Koordinasyon-jimnastik, bale, modern dans, ritim orff, halk oyunları, yaratıcı drama ve satranç bunlardandır. Fiziksel açıdan büyük önem arz eden koordinasyon ve jimnastik dersleri temel fiziksel gelişimi destekler ve çocukların bedenlerini ve yeteneklerini tanıyıp keşfetmesini sağlamaktadır. Bale ve modern dans çocukları sanatsal yönden geliştirirken fiziksel gelişimde sağlayan çocukların oldukça eğlenerek katıldığı derslerdendir. Yabancı dil eğitiminin önemini vurgulayan Özel Ataköy Anaokulu okulda bulunan 3-6 yaş aralığındaki çocuklara İngilizce eğitimi vermektedir ve böylece çocukların yabancı bir dil ile tanışması sağlanmaktadır. Çocukların güvenli bir seyahat geçirmesi için çocuklar okula okulun anlaşmalı olduğu taşıma şirketi ile gelip gitmektedir. Ayrıca okulun çocukların eğitime devam edebilmesi için yaz okulu alternatifi de bulunmaktadır. Yaz okulunda çocukların için yüzme eğitimi de verilmektedir, bu eğitim Türkiye Sutopu Federasyonu Ataköy Olimpik Havuzu’nda verilmektedir.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Sera

Hizmetler

Rehberlik
Yaz Okulu
Servis

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Yoga
Futbol

Sanatsal

Bale
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Koro
Halk Oyunları
Orff

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Bilişim Kulübü
Ekoloji

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- Montessori Eğitimi

- Çoklu Zeka Modeli

- Gems ve High Scope

Yorumlar

 • E. Y.

  Muhteşem kadrosu ,her daim güler yüzlü ,işini seven öğretmenleri,müdürü ve kurucuları olarak süpersiniz iyi ki varsınız.

 • S.

  Dört dörtlük bir okul, mükemmel,her konuda desteğini esirgemeyen eğitimcileri var,gönül rahatlığıyla çocuğunuzu göndrebilirsiniz.

 • S. S.

  Üç yıl boyunca çocuğumu gönül rahatlığıyla bıraktığım Ataköy anaokulumuz iyi ki varsınız. Mutlu bir aile ortamında muhteşem kadronuzla verdiğiniz eğitim, çocuklarımıza sunduğunuz imkanlar, gösterdiğiniz ilgi ve güler yüzünüz için sonsuz teşekkürler. Oğlum keşke yedi yaş sınıfı olsa da Ataköy anaokuluna devam etsem, anne diyor. Keşkeeee!!!!!!

 • Ö.

  Her öğrencisini ayrı bir birey olduğunun farkında olan ve kendi hızında onları geliştiren ve en önemlisi okulu sevdiren profesyonel bir kadronun olduğu kurum. İyi ki varsınız.

 • S. O.

  Okulun aile gibi bir yapısı olduğundan dolayı tüm olaylara çözüm odaklı yaklaşan bir ekip sayesinde çocuklar mutlu ve öğrenmeye açık bir atmosfer var genel olarak. Verilen eğitim tartışılmayacak kadar çocukların kendilerini geliştirmelerine olanak sağlayan bir program çerçevesinde hazırlanmış.

 • Veli

  Bilinçli nesiller için canla başla çalışan öğretmenlerimizi kutlarım.

 • Veli

  Müdüründen servis şoförüne kadar pırıl pırıl insanların çalıştığı anaokulu. Öğretmenlerimiz zaten canımız ;)

"Özel Ataköy Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Ataköy Anaokulu İletişim Bilgileri

Yenibosna Merkez Mahallesi Sanayi Caddesi Erdal Sokak No:3Bahçelievler/istanbul
0 212 963 2208
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Altın İzler Anaokulu Özel Okul
Özel Altın İzler Anaokulu

Her anlamda Harika bir okul. Teknolojik sınıflar ve atölye Sistemi çocuklara çok şey katıyor. Temizlik ve hijyen 1 numar...

Özel Sevgi Pınarı Eğitim Kurumları Anaokulu Özel Okul
Özel Sevgi Pınarı Eğitim Kurumları Anaokulu

Biz sevgi pınarı anaokulu ile 3 yıl önce tanustık ve basladık ve bu sene anasınıfında oglum bu yuzden son senemiz o kada...

Özel Badem Şekeri Anaokulu Özel Okul
Özel Badem Şekeri Anaokulu

İŞ YERİMDE GÖZÜM HİÇ AMA HİÇ ARKADA KALMIYOR İYİKİ ESENGÜL HANIMI TANIDIM OGLUM İÇİN ŞUAN EVİMİZDEN FARKI YOK HERGÜN SE...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum