fb
Özel Ataköy Anaokulu

Özel Ataköy Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Okul Saatleri: 07:30/19:00
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 14

Özel Ataköy Anaokulu Hakkında

İstanbul'unBahçelievler-Yenibosna bölgesinde bulunan Özel Ataköy Anaokulu tecrübeli eğitim kadrosu ile 3-6 yaş arası çocuklara eğitim vermektedir.Okulun temel hedefi Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı , farklılıklara saygılı ve değerlerine sahip çıkan bir nesil yetiştirmektir. Bu yüzden okul kadrosunu özenle oluşturmuştur , öğretmenleri alanında uzman ve tecrübeli kişilerden seçmiştir. Okulda Gems, Montessori, MTW (Math Their Way) eğitimlerinin temelinde esas alınan eğitim modelleridir..Çalışan aileler için esneklik sağlayan okul ; okul saatlerini 07.30’da başlatarak 19.00’a kadar devam ettirmektedir. Okulda sabah kahvaltısı, öğlen yemeği, ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek verilmektedir. Yemekler okulda personeller tarafından hazırlanmaktadır ve personellerde düzenli olarak sağlık kontrollerinden geçmektedir.Okul fiziksel olarak birçok olanağa sahiptir , okul kendine ait bir binada bulunmaktadır ve geniş bir bahçesi bulunmaktadır. Bina ve bahçe çocukların verimli zaman geçirmesi için özenle hazırlanmaktadır. Okulda ; yemekhane , sınıflar , uyku odaları , oyun bahçesi gibi çocuklar için düzenlenmiş birçok alan bulunmaktadır. Özel Ataköy Anaokulu çocukların mental , bilişsel ve fiziksel olarak gelişmesi için birçok atölye çalışması yapmaktadır. Koordinasyon-jimnastik eğitimi ile çocukların fiziksel olarak gelişmesi ve ileride ilgileneceği spor dalı için fiziksel temel oluşumunu sağlar. Bale ve modern dansları ile de çocukların zihinsel ve bedensel gelişimi sağlanmaktadır. Özel Ataköy Anaokulu 'nda yabancı dil eğitimine oldukça önem verilmektedir , yabancı dil eğitimi olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Okulda ritim-orff , halk oyunları , yaratıcı drama ve satranç dersleri de verilmektedir. Çocukların güvenli bir seyahat geçirmesi için çocuklar okula okulun anlaşmalı olduğu taşıma şirketi ile gelip gitmektedir. Ayrıca okulun çocukların eğitime devam edebilmesi için yaz okulu alternatifi de bulunmaktadır. Yaz okulunda çocukların için yüzme eğitimi de verilmektedir , bu eğitim Türkiye Sutopu Federasyonu Ataköy Olimpik Havuzu’nda verilmektedir.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Sera

Hizmetler

Rehberlik
Yaz Okulu
Servis

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Yoga
Futbol

Sanatsal

Bale
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Koro
Halk Oyunları
Orff

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Bilişim Kulübü
Ekoloji

Yorumlar

 • S.

  Dört dörtlük bir okul, mükemmel,her konuda desteğini esirgemeyen eğitimcileri var,gönül rahatlığıyla çocuğunuzu göndrebilirsiniz.

 • S. S.

  Üç yıl boyunca çocuğumu gönül rahatlığıyla bıraktığım Ataköy anaokulumuz iyi ki varsınız. Mutlu bir aile ortamında muhteşem kadronuzla verdiğiniz eğitim, çocuklarımıza sunduğunuz imkanlar, gösterdiğiniz ilgi ve güler yüzünüz için sonsuz teşekkürler. Oğlum keşke yedi yaş sınıfı olsa da Ataköy anaokuluna devam etsem, anne diyor. Keşkeeee!!!!!!

 • Ö.

  Her öğrencisini ayrı bir birey olduğunun farkında olan ve kendi hızında onları geliştiren ve en önemlisi okulu sevdiren profesyonel bir kadronun olduğu kurum. İyi ki varsınız.

 • S. O.

  Okulun aile gibi bir yapısı olduğundan dolayı tüm olaylara çözüm odaklı yaklaşan bir ekip sayesinde çocuklar mutlu ve öğrenmeye açık bir atmosfer var genel olarak. Verilen eğitim tartışılmayacak kadar çocukların kendilerini geliştirmelerine olanak sağlayan bir program çerçevesinde hazırlanmış.

 • Veli

  Bilinçli nesiller için canla başla çalışan öğretmenlerimizi kutlarım.

 • Veli

  Müdüründen servis şoförüne kadar pırıl pırıl insanların çalıştığı anaokulu. Öğretmenlerimiz zaten canımız ;)

"Özel Ataköy Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Ataköy Anaokulu İletişim Bilgileri

Yenibosna Merkez Mahallesi Sanayi Caddesi Erdal Sokak No:3 Bahçelievler/istanbul
0212 963 2208
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Yıldız Evi Anaokulu Özel Okul
Özel Yıldız Evi Anaokulu

Özel Yıldız Evi Anaokulunda ; çocukların , öğretmen ve arkadaşları ile duygu bağı kurduğu, sosyal,duygusal, bilişsel, di...

Özel Emin Evim Anaokulu Özel Okul
Özel Emin Evim Anaokulu

öğretmenler çocuklarla kendi çocuklarıymış gibi ilgileniyorlar, günü günü verilen ders programlarına uyuyorlar, çocuklar...

Özel Afacanlar Çocuk Evi Özel Okul
Özel Afacanlar Çocuk Evi

temizliğe ve yemeklere dikkat edilmesi benim için önemliydi ve bu kriterlerin yerine getirildiğini gördüm. Bunun yanında...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum