fb
Özel Ataşehir Küçük Şeyler Anaokulu

Özel Ataşehir Küçük Şeyler Anaokulu

0216 706 6874
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Okul Saatleri: 07:30/18:30
Psikolojik Danışman
Sınıf Mevcudu: 15

Özel Ataşehir Küçük Şeyler Anaokulu Hakkında

İstanbul da bulunan Özel Ataşehir Küçük Şeyler Anaokulu Ataşehir semtinde 2 ile 6 yaş arasındaki çocuklara eğitim vermektedir. Kurum 08:30 ile 18:00 saatleri arasında eğitim öğretim hizmetleri sunmaktadır. Kurum 2006 yılında okul öncesi eğitim alanında yüksek standartlarda ve kalitede hizmet sunabil...

Devamını Oku

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Havuz
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Hayvanat Bahçesi
Sera
3D Odası
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim
Organik Beslenme
Oyun Grubu
Anne-Çocuk Oyun Grubu
Dini Eğitim

Dil Olanakları

Çince
Fransızca
Almanca
İngilizce
İspanyolca
Arapça
İbranice
İtalyanca
Rusça
Ermenice
Japonca

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Yoga
Badminton
Beden Eğitimi
Futbol
Voleybol
Basketbol
Hentbol

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff
Ebru

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Kaya Tırmanışı
Seramik Kulübü
Planetarium - Gök Bilimi
Robotik ve Kodlama
Yabancı Dil Kulübü
İzcilik
Binicilik Kulübü

Yorumlar

 • ı. y.

  Kızımın iyi yetişmesi için;sosyal ve özgüvenli olması için iyi bir okul arıyordum.Tavsiye üzerine bu okulu seçtim.Kızımın okulu çok sevmesi hatta haftasonu bile okula gitmek istemesi beni çok memnun ediyor.İlk okul deneyimimiz olacağı için her anne gibi benim de kaygılarım vardı fakat okulun bu konuda göstermiş olduğu hassas yaklaşımdan dolayı çok memnun kaldık.Başta güler yüzlü öğretmenimiz olmak üzere herkese teşekkür ederiz.

 • H. U.

  Küçük Şeyler okullarının ismini ve adını çok duyduktan sonra buranın doğru adres olacağını düşünerek geldik. Tuvaletler, yemekhane ve revir bile çocuklara göre yapılmış. Onların sadece dersler ve eğitimler değil tüm çevresel ve fiziksel imkanlar bakımından düşünülmüş olması gerçekten çok güzel. umarız hep bütün çocuklara bu kadar önem verirler.

 • Veli

  İlk görüşmeden itibaren profosyonelliği elden bırakmamaları ve kızımın okuluna mutlu gitmesi yeter. Bahçesi geniş, kullanılan materyaller yurtdışından çocuklar için özel getirilmiş. İsminin hakkını veren bir kurum bence.

 • Veli

  Okulun binası ve eğitim programı çok güzel ve çocuklar için düşünülmüş. Giden çocukların hepsi çok mutlu

"Özel Ataşehir Küçük Şeyler Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Ataşehir Küçük Şeyler Anaokulu İletişim Bilgileri

Atatürk Mah. Girne Cd. Ölmez Sk. No:18 Ataşehir/istanbul
0216 706 6874
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 20 85

Özel Ataşehir Küçük Şeyler Anaokulu Hakkında

İstanbul da bulunan Özel Ataşehir Küçük Şeyler Anaokulu Ataşehir semtinde 2 ile 6 yaş arasındaki çocuklara eğitim vermektedir. Kurum 08:30 ile 18:00 saatleri arasında eğitim öğretim hizmetleri sunmaktadır. Kurum 2006 yılında okul öncesi eğitim alanında yüksek standartlarda ve kalitede hizmet sunabilmek adına yola çıkmıştır. Okulun eğitim projesi kısa sürede 22 il ve ilçede 42 okula ulaşmıştır. Anaokulları öğrencilerin öğretim ve eğitim hizmetlerinden keyif duyabilecekleri, öğrencinin eğitim etkinliklerinin en önemli faktörü olarak rol alacağı, dünyanın gelişmiş ülkelerince geçerlilik almış bir okul modeli ortaya koymaktadır. Öğrenciler anaokullarında araştırma heyecanlarını, merak duygularını, öğrenme keyfini ve zevkini, yaratıcılıklarını, özgüvenlerini, biricikliklerini kaybetmeden eğitim almaktadırlar. Kurumda 2 eğitim koordinatörü, 1 İngilizce koordinatörü, 1 rehberlik hizmetleri koordinatörü bulunmaktadır. Kurumun eğitim felsefesinde suflör kullanmadan yaşayan öğrenciler yetiştirmek, çocukların içindeki yaşama sevincini, yaratıcılığını, doğallığını tüm yaşamlarına taşımak, toplumla ve doğayla empati ve iletişim kurabilen çocuklar yetiştirmek, çocuklarda psikolojik takıntılar olmasını önlemek, ailelere ve topluma çocuksu ve insani değerleri sunmak, uygarlaşmış çocuklar yetiştirmek vardır. Kurumun vizyonu; suflör kullanmadan yaşayan çocuklar yetiştirmek, toplumdaki bireylere çocuksu değerleri, insani değerleri sunmak ve yaygınlaştırmak, okul öncesi eğitim alanında saygın, bilimsel temelli, güvenilir, yüksek kalite standartlarını yaygınlaştırmaktır. Kurumun misyonu; insna yaşamının çok önemli olan bu döneminde kaliteli ve farklı seçenek oluşturmaktır. Kurumda Atatürk ilkelerine bağlılık, laiklik, çağdaşlık, bilimsel düşünme ve akılcılık, kişisel temizlik ve bakım, şefkat, sevgi, alçak gönüllülük, evrensel değerleir benimsemek, duyarlılık, zengin, keyifli eğitim ortamları yaratmak, paylaşım ve dayanışma, olumlu yaklaşım, yardımseverlik, uzlaşmacı yaklaşım, kendilerine, çevresine saygılı olmak, temiz ve düzenli olmak, ön yargısız olmak, okul ve sınıf ortamında güvenlik ve sağlığı önemsemek geniş yer tutmaktadır. Anaokulunun eğitim programında Gems, ilkokula hazırlık programı, portfolyo programı yer almaktadır. Kurumda orff ve ritim etkinlikleri, seramik, drama, denge ve hareket etkinlikleri, Türkçe dil etkinlikleri, sanatsal, yaratıcı etkinlikler, doğa ve fen etkinlikleri yapılmaktadır. Okul öncesi dönemde sanatla eğitim yapılmaktadır. Anaokulunda tüm çocuklara yönelik gelişimsel ve önleyici çalışmalar yapılmaktadır.

Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Ataşehir Ayışığım Anaokulu Özel Okul
Özel Ataşehir Ayışığım Anaokulu

YEMEK OLAYI BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ VE AŞÇININ SERTİFİKALI OLMASI VE YEMEK LİSTESİNİ ÇOK BEĞENDİM

Özel Ataşehir Ekol Anaokulu Özel Okul
Özel Ataşehir Ekol Anaokulu

Hayvan barınağı, oyun parkı, doğal çimden oluşan oyun alanı ve sebze bahçeleriyle kaliteli bir anaokulu. Bahçesi sanırım...

Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı KALEV Anaokulu Özel Okul
Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı KALEV Anaokulu

Atatürk ilkelerine bağlı, milli kültürkerine ve golabal değerlere saygılı, kendi diline hakim, yabancı dil olan ingilizc...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum