fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ataşehir Tad Anaokulu

Özel Ataşehir Tad Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 07:30/12:30
Öğlenci: 12:00/18:30

Özel Ataşehir Tad Anaokulu Hakkında

Özel Ataşehir Tad Anaokulu uluslararası standartlarda alanında uzman eğitmenlerce hazırlanmış çocukların iletişim ve düşünme becerilerinin geliştirildiği, yeteneklerin ortaya çıkmasını sağlayan bir eğitim programı uygulamaktadır. Anaokulundaki eğitimin amacı sebep-sonuç ilişkisi kurabilen, sorgulayan, derslerde bilişsel, sosyal, duygusal ve akademik olarak gelişim gösterebilen, işbirliği kurabilen, yeni yüzyıl teknolojilerini verimli kullanabilen, yabancı dilini akıcı olarak konuşabilen, sanatı ve sanatçıyı seven bireyler yetiştirmektir. Dil atölyesi bünyesinde Konuşturan İngilizce eğitimi, Avrupa Ortak Dil Kriterlerine uygun eğitimi İngiliz Dili mezunu öğretmenler tarafından tablet ile etkileşimli eğitimle çalışma yürütmektedir. Özel Ataşehir Tad Anaokulu 'nda Matematik Atölyesi; görsel ve işitsel algının desteklenmesi, el ve göz koordinasyonu, sayısal zeka gelişiminin desteklenmesi ve problem çözme becerilerinin desteklenmesi maddeleri etrafından şekillendirilmiştir. Fen ve Doğa Atölyesi; doğayı ve çevreyi keşfetme, kendi bedenini tanıma, deneylerde sonuçlara ulaşma, çevresel olayları sorgulama ve doğayı ve diğer canlıları koruma başlıkları altında işlenmektedir. Müzik Atölyesi; Ezo Sunal Eğitmenliğinde orff çalışmaları, ritm ve işitsel algı geliştirme çalışmaları, enstrüman kullanımı ve zengin etkinlik programıyla öne çıkmaktadır. Drama Atölyesi; yaratıcılığın gelişmesi ve desteklenmesi, sosyal gelişim, işbirliği yapma, yeniden yorumlama ve değerlendirmeyi destekleme ve hayal gücünü geliştirme ve destekleme gibi çalışmalar yürütmektedir. Sanat atölyesi kapsamında resim, heykel, seramik, ebru çalışmaları, içsel dünyanın dışa vurumunun sağlanması, kendini farklı yollardan ifade edebilme gibi çalışmalar yapılmaktadır. Özel Ataşehir Tad Anaokulu gıda konusundaki hassasiyeti bağlamında çocukların günlük öğünlerini ve yemek menülerini uzman ekipler tarafından belirlenmektedir. Kullanılan sebze ve meyveler mutlaka mevsim ürünlerinden oluşur ve halden günlük olarak temin edilir. Özel Ataşehir Tad Anaokulu 32 kamera ile açık alanlarda dahil olmak üzere 7 gün 24 saat kayıt altına alınmaktadır. Giriş ve çıkışların hepsi güvenlik personeli tarafından kayıt altında tutulmaktadır. Toplamda 1400 metrekare 5 katlı bir binada eğitim öğretim hizmetini vermektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

- Reggio Emilia Yaklaşımı

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (5)

 • EO

  Hıç düşünmeden ve kontenjan dolmadan kayıt yaptırmalısınız. Asla pisman olmazsınız :)

 • ev

  küreselleşen dünyanın oluşturdugu yabancı dıl problemının farkında olmayan aileler ve cocukları ilerde buyuk sıkıntılar yasayacaklar eğitim anlamında muhakkak. tad anaokulları okul öncesi donemden baslayarak ingilizceyi sevdirerek öğrettiğinden diğer okullarda farklı b,r konumu var bence. Çocugunun küçük yastan itiaberen yabancı bir dile sahip olmasını isteyen herkese tavsiye ederim

 • ra

  Türk Amerikan Derneği Anaokulu Ataşehir çocuklar için harika bir başlangıc. okul öncesi eğitimi burda alan çocugun sırtı ilkokulda ortaokulda lise de hatta unıversıte de kolay kolay yere gelmez

 • çk

  oğlumuz kısa zaman ingilizceyi çok güzel öğrendi. benden iyi konuşuyor dersem abartmış olmam. Tabii bu başarının altında anaokulunun çok büyük emeği var.

 • mt

  Bugünun kucüklerının yarının geleceği olduğunun farkında olan bizler için çocuklarımıza bırakacağımız en önemli mirasın eğitim olduğunu biliyoruz. Bu noktada her zaman yanımızda olarak bizlerle aynı bilinci paylaşarak çocuklarımıza yaklaşan tad ataşehir anaokuluna ne kadar teşekkür etsek azdır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ataşehir Tad Anaokulu İletişim Bilgileri

Küçükbakkalköy Mah. Dilek Sabancı Cad. No:4, Ataşehir/istanbul
0 216 706 6885
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum