fb
Özel Ay Yüzlü Anaokulu

Özel Ay Yüzlü Anaokulu

0 216 706 6895
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:30

Özel Ay Yüzlü Anaokulu Hakkında

Özel Ay Yüzlü Anaokulu 2009'dan beri saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde hizmet vermeye devam etmektedir.Verilen eğitim sistemindeki temel amaç; merak ederek araştıran,düşünen ve mutlu bireyler yetiştirebilmektedir. Kartal Yakacık' ta hizmet veren kurumun okul öncesi ve oyun grubu seçenekleri bulunmaktadır. 3-6 yaş aralığındaki çocuklar okul oyun grubuna dahil edilmekte 3 yaşını doldurmuş ve 6 yaşından küçük çocuklar ise okul öncesi eğitim grubunda yer almaktadır. Okul müstakil bir binaya sahiptir.Bina 3 katlıdır ve içerisinde yemekhane , sınıflar , oyun alanları ve Çok açaçlı odası bulunmaktadır. Çocukların esnek bir vücuda sahip olup , öz disipline sahip olabilmeleri için sabah sporu yapılmaktadır. Fiziksel gelişimi de destekleyen eğitimlerin yanında bu gelişimi yazın yüzme dersleri ile de desteklenmektedir. Çocukların yüzme eğitimi alabilmesi için belirli dönemlerde çocuklar havuza götürülmektedir. Küçük yaşta çocukların grup içerisinde senkronize hareket edebilmesini ve ritim duygusunu geliştirebilmek için düzenlenen müzik orff eğitimleri çocukların oldukça eğlenceli zaman geçirdiği bir eğitimdir. Okul öncesi eğitimin asıl önemlerinden bir tanesi de çocukları ilkokula hazırlamasıdır bu gelişimi tamamlayabilmek için çocukların el becerilerini geliştirmesi gerekmektedir. Bu gelişim görsel sanatlar dersi ile desteklenmektedir bu gelişim yazma eyleminin temelini oluşturmaktadır. Özel Ay Yüzlü Anaokulu kendisini doğru ve etkili bir şekilde ifade edebilen bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.Etkili bir iletişim yetisine sahip olmanın temelinde jest ve mimikleri yerinde kullanmaktır , drama dersleri de bu gelişimi en iyi şekilde destekleyen eğitimlerden bir tanesidir. Yabancı dil eğitimi olarak çocuklara İngilizce eğitimi verilmektedir bu eğitim oyunlar , şarkılar gibi çeşitli görsel ve işitsel etkinlikler ile desteklenerek kalıcı olması sağlanmaktadır. Anaokulunda yaz okulu da mevcut olup,öğrencilerle çeşitli etkinlikler yapılmaktadır. Yaz okulu hafta içi 5 gün boyunca tam gün sürmektedir ve yaz okulu kapsamında yüzme, su ve kum oyunları, bedensel eğitim, organik tarım, drama gibi birçok etkinlik düzenlenmektedir. Sağlıklı bireylerin yetişmesinin temelinde dengeli bir beslenme bulunmaktadır gün boyunca okulda bulunan çocukların sağlıklı bir beslenmeye sahip olabilmesi için günde 3 öğün yemek hizmeti verilmektedir ve yemekler okul personeli tarafından hijyenik bir ortamda günlük olarak hazırlanmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Oyun Alanı
Bahçe

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Beden Eğitimi
Basketbol

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları

Yorumlar

 • M. a.

  Gözüm arkada kalmadan çocuğumu bıraktığım kurum. Çocukların önce mutlu olmalarını gözetiyorlar..3 senedir bir aile gibi olduğum okul yönetici bu işi gerçekten çok bilinçli yapıyor.

 • E. E.

  Derslerde bilgiyi hazır vermek yerine yaşayarak gözlemleyerek somut bir şekilde öğretiyorlar bu da çok daha faydalı oluyor. Eğitiminden yana çok memnunuz. Olumsuz bulduğum pek yanı yok sadece yemek çeşitleri daha fazla olabilirmiş çocuklar sıkılıyor.

 • E. T.

  Okulda kullanılan tüm araç ve gereçler çocukların sağlığını olumsuz yönde etkilemeyecek şekilde düşünülmüş. ayrıca olası kazalar yaşanmaması için önlemler alınmış. İşlerini özenerek yapıyorlar ve bu da velilerin güvenini kazanmalarını sağlıyor.

 • S. Ç.

  Okulda yaz okulu da var bizim gibi yoğun çalışan veliler için çok büyük avantaj. Verilen bütün hizmetler kaliteli ve okul yöneticisi kayıt olurken verdiği tüm vaadleri yerine getiriyor.

 • E. T.

  Okulda sanatsal derslere tecrübeli öğretmenler giriyor ve amatör olmamaları iyi bir eğitim vermelerini sağlıyor. Kızım okulda pek çok yeteneğini keşfetti ve kültürel birikim edindi. Çocuğumuzun gelişimini gördükçe mutlu oluyor ve doğru bir karar verdiğimizi görüyorum.

 • T. B.

  Okul daha ilk girdiğimizde kayıt için tamam burası olmalı demiştim. Okul yemyeşil ve tertemiz. Çalışanlar güleryüzlü, çocuklar mutlu. Kızımız için en baktıklarımız içinde en uygunu olduğunu düşündük ve kaydettirdik. İyi bir ğitim hizmeti veriliyor. çocukların güvenliği ve sağlığı için her şey düşünülmüş.

"Özel Ay Yüzlü Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Ay Yüzlü Anaokulu İletişim Bilgileri

Yakacık Çarşı Mahallesi,suyabatmaz Sokak, No:6, Yakacık-Kartal/istanbul
0 216 706 6895
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum