fb
Özel Aydın Kids Anaokulu

Özel Aydın Kids Anaokulu

0212 963 2151
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Okul Saatleri: 08:30/17:00
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16

Özel Aydın Kids Anaokulu Hakkında

Özel Aydın Kids Anaokulu, Aydın Çocuk evi adı ile 27 yıllık eğitim veren kurum yeni okuluyla hizmetinizde. Bu tecrübelerini daha fazla öğrenciyle paylaşmak isteyen Aydın Kids Anaokulu deneyimli kadrosu ile yeni öğrencilerini bekliyor.Sürekli gelişen ve değişen programımız, dinamik ve interaktif bir bakışaçımız var. Sanat ve yaratıcılık ağırlıklı programımızda çağdaş öğrenme tekniklerinden destek alarak bilim, teknik, doğa, çevre, yaşam ve insana odaklanıyor, içine bolca eğlence katarak çocuklara sunuyoruz. 24 aylık çocuklardan itibaren kabul edilen Özel Aydın Kids Anaokulu 'nda istasyon tekniği uygulanmaktadır. Her yaş grubunun 2 öğretmeni vardır. Odalarımız 20 m2 olup,kendi amacına uygun tasarlanmıştır. Dikkat ve konsantrasyon gelişimi için puzzle ve zeka oyunları odası, Sosyalleşme,paylaşım,iletişim,oyun kurabilme gelişimleri için oyuncak odası. Dil gelişimi,artikülasyon,kitap sevgisi için sohbet ve hikaye odası. Kaba motor gelişimi,bale,drama,yoga,hareketli oyun,özel gün kutlamalı için 35 m2'lik salonumuzu kullanmaktayız. Kurumumuzda çocukların açık havada,doğal bahçe ortamında,portakal,dut,limon,elma ağaçlarının,yasemin kokularının içinde,kum havuzunda eğlenceli vakitler geçirdikleri 40 m2'lik bahçemiz bulunmaktadır. Sağlıklı bir bedensel gelişim için sporun öneminin farkındayız.Her sabah güne jimnastik ile başlamanın yanısıra haftada 1 gün buz pateni yapıyoruz.Sağlıklı bir bedensel gelişim kadar sağlıklı bir ruhsal gelişim ve estetik,yaratıcı bir bakış açısı kazanabilmek için güncel sergi ve tiyatro oyunlarını takip ediyoruz.Ayda 2 kere geziler düzenliyoruz. Yemeklerimiz Özel Aydın Kids Anaokulu mutfağında mevsimine uygun sebze ve meyvelerde oluşmaktadır. Çocukların günlük kalori ihtiyacına göre hazırlanmaktadır.

Duyurular Ve Etkinlikler

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Oyun Alanı
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Oyun Grubu
Anne-Çocuk Oyun Grubu

Dil Olanakları

Almanca
İngilizce

Sportif

Jimnastik

Sanatsal

Bale
Drama

Kulüpler

Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Yabancı Dil Kulübü

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Kişiler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Yabancı Dil Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada 1 kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Mesleki Rehberlik

Yorumlar

 • y. k.

  oğlum geçen yıl çok kötü bir kreş deneyimi oldu ailece korku endişe sardı eğitim hayatını etkilicek ve hiçbirzaman okula gitmek istemicek diye fakak aydınkids ailesiyle tanıştık bu yıl nekadar minnet duysak azdır oğlumuz tatillerde bile nezaman okul başlıcak demeye başladı öğretmenler çalışanlar hepsinin samimiyeti sevgi dolu olup oğlumuzu sevgiyle şevkatle kucaklamaları çocuğumuzun okul korkusunu atması anlatılamaz bir duygu bütün aydınkids ailesine nekadar teşekkür etsem azdır iyki varsınız iyki aydınkidsi tanımışız

 • Ş. K.

  Oğlumun Aydın Kids'de bu sene 3. senesi. 3 senedir adeta bir evinden çıkıp diğer evine gidiyor. Çocukları aileleri gibi seven, en iyi şekilde yetişmeleri için ellerinden geleni yapan çok tatlı öğretmenleri var. 25 yılı aşkın tecrübeleriyle de yaratıcı, keşfeden, isteyerek ve severek öğrenen ve fark edilen çocuklar yetiştiriyorlar. En sevdiğim şeylerden biri; çocuklar her ay farklı bir kompozitör ve ressam öğreniyor, tüm ay boyunca onların müziklerini dinleyip, resimlerini inceleyip yapıyorlar. İkinci oğlumu da büyür büyümez Aydın Kids'in sevgi dolu kollarına göndereceğim :)

 • S. a.

  Kızım için birçok anaokulu hakkında araştırma yaptım her anne gibi ama bu kadar mutlu olacağını ben bile hayal etmemiştim ...ikinci ailesi aydınkids oldu . Şimdi masal gibi kapısından her içeri girdiğinde o da ben de biliyoruz ki onu hem eğitici hem öğretici ama en çok da çoooook eğleneceği muhteşem birgün bekliyor ...haftasonu okulunu öZleyen minik olur mu ♥️♥️Sevgi , oyun , sağlıklı yemek ve okul öncesi doğru eğitim arıyorsanız en doğru adres

 • H. H.

  Özel Aydın Kids Anaokulu, Aydın Çocuk evi adı ile 27 yıllık eğitim veren kurum yeni okuluyla hizmetiniz. Bu tecrübelerini daha fazla öğrenciyle paylaşmak isteyen Aydın Kids Anaokulu deneyimli kadrosu ile yeni öğrencilerini bekliyor.

"Özel Aydın Kids Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Aydın Kids Anaokulu İletişim Bilgileri

Şenlikköy Mah. Selim Pars Sokak, No: 3/1, Florya-Bakırköy
0212 963 2151
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Florya Erken Başarı Montessori Anaokulu Özel Okul
Özel Florya Erken Başarı Montessori Anaokulu

Buyuk oğlum onlarla büyüdü şimdi 2,5 yaşındaki oğlumda gözüm kapalı onlara emanet. Eğitimcileri harika insanlar Montesso...

Özel Florya Amerikan Anaokulu Özel Okul
Özel Florya Amerikan Anaokulu

Çocuğunuzu güvenerek bırababileceğiniz bir adres kesinlikle tavsiye ederim gözümüz arkada kalmadı teşekkür ederim

Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu Özel Okul
Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu

Bir anaokulunda olması gereken her şey mevcut Çocuğumuz eğitim hayatına en iyi şekilde başlasın istedik ve bu okulu seçt...

%11
İndirim

Özel Aydın Kids Anaokulu’ndan %11 İndirim Fırsatı

Özel Aydın Kids Anaokulu ile Okul.com.tr üzerinden iletişime geçen velilere 28 Şubat tarihine kadar özel indirim! İndirimden yararlanmak için vakit kaybetmeden okulla iletişime geçin!


28 Şubat 'a kadar.

Tam Gün

Aylık Ödeme: 1800 TL - 1602 TL

Veya

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum