fb
Özel Bahçeköy Bilnet Okulları Anaokulu

Özel Bahçeköy Bilnet Okulları Anaokulu

0212 963 2084
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 4-5
Okul Saatleri: 08:20/16:00
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18

Özel Bahçeköy Bilnet Okulları Anaokulu Hakkında

İstanbul Sarıyer'de bulunan Özel Bahçeköy Bilnet Okulları Anaokulu alanında uzman eğitmen kadrosu, donanımlı teknolojik sınıfları ve kaliteli eğitim programları ile çocuklara okul öncesi eğitim veren bir kurumdur.
Okul öncesi dönemin kişilik gelişiminde en önemli yapı taşı olduğunun bilinci ile hareket ederek yaşam becerileri yüksek, dirençli, yaratıcı bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.
Okul öncesi eğitim, süreç olarak bireyin yaşam boyu edindiği bilgi ve becerilerin çok büyük bir bölümünün kazanıldığı ve sonraki yaşantısına temel olacak nitelikte çok yönlü gelişimsel kazanımlar edindiği kritik bir dönemi kapsar. Özel Bahçeköy Bilnet Okulları Anaokulu okul öncesi eğitim, çocuğun gelişimini bir bütün olarak destekleyici kapsam ve niteliktedir. Bu durumun bir yansıması olarak okul öncesi eğitim, bir sonraki eğitim basamağı olan ilkokul dönemi için gerekli olan yeterlilik gereksinimini karşılar. İlkokul dönemi için sosyal-duygusal olgunluk, bilişsel-mental yeterlik, düşünme becerileri, problem çözme becerisi, etkili karar verme becerisi, dil ve kavram gelişimi, okuma-yazma hazırlık çalışmaları, öz bakım ihtiyaçlarının karşılanması, sorumluluk bilinci gelişimi ve kurallı okul yaşantısına rahat geçiş nitelikli bir okul öncesi eğitim ile mümkün olabilmektedir. Özel Bahçeköy Bilnet Okulları Anaokulu 'nda uygulanan okul öncesi eğitim programı kapsamı, niteliği ve her biri alanında uzman eğitimci kadrosu ile çocukların ilkokula yeterlilik düzeylerini ileri düzeyde desteklenmektedir.
Okulda çocuklarla birlikte müzik, orff, sanat, spor, dans, fen, doğa, görsel sanat, akıl oyunları, satranç ve bilişim aktiviteleri yapılmaktadır.
Ayrıca Özel Bahçeköy Bilnet Okulları Anaokulu 'nda aktiviteler, etkinlikler ve oyunlarla desteklenen uluslararası düzeyde İngilizce dil eğitimi de verilmektedir.
Okulda bulunan psikolojik danışman çocukların dönem içerisindeki performanslarını düzenli olarak gözlemlemekte, analizlerde bulunmakta, grup çalışmaları ile çocukların konuyu daha iyi pekiştirmelerini sağlamakta, davranış geliştirme programları uygulamakta ve aile çalışma programları uygulamaktadır.
Özel Bahçeköy Bilnet Okulları Anaokulu 'nda bulunan yemekhanede büyük bir titizlikle hazırlanan yemekler gün içerisinde sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikramlar olmak üzere 3 öğün olarak çocuklara sunulmaktadır.

Duyurular Ve Etkinlikler

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Kapalı Spor Salonu
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Hayvanat Bahçesi
Sera
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Beden Eğitimi

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Yabancı Dil Kulübü
Binicilik Kulübü

Yorumlar

 • G. .

  Taşınma dolayısıyla üzülerek ayrıldığımız okulumuz. Okul arayışında olan herkese tavsiye ederim.

 • F. .

  Ben bu Okulu daha önce Yönder okulları olduğu dönemde de ziyaret etmiştim.ancak gerek öğretmenler ile gerekse kurucu vekili ile yaptığım görüşmelerde birşeylerin eksik olduğunu hissetmem neden oldu v başka bir okulda kızımın eğitimini başlattık.okulda yaşadığım tatsız birkaç olay nedeni ile tekrar arayışa girdim ve eski ziyaret ettiğim yönderin bilnet olduğunu gördüm.merak ederek görülme randevusu aldım ve görülmeye katıldım. Özellikle okulun yenilenen öğretmenler ve yönetim kadrosu ile tanıştığımda daha önce okulda neyin eksik olduğunu anlamış oldum.içeride inanılmaz pozitif yüklü insanlar var ve kendilerini tamamı ile eğitime adamış insanlar gördüm.çok önemli olduğunu düşündüğüm birdiler konu ise PDR değerlendirmesine almadan kesin kayıt yapmıyor olmaları idi.bu benim oraya kayıt olmamı sağladı. nedeni bir önceki okulumda çocuğum şiddet eğilimli bir çocuktan sürekli Siddet gördü ve bu yüzden çocuğumu oradan almak zorunda kaldım. çocukların psikolojik olarak toplu eğitime uygun çocuklar olmaları benim için çok önemli idi.kayıt olalı 1 ay oldu ve 2 defa bilfarm da pizza ve fide dikme etkinliğine katıldık.inanılmaz eğlendik ve kızımın odada kendi adı ile bir domatesi var.:) haftalık birlikte gidip bakıyoruz. ayriyetten geçen hafta yapılan pizza etkinliğinden sonra kızıma aşçı şapkası ve önlüğü almak zorunda kaldık.:) evde annesine yemeklerde yardım ediyor ve ı pad ine eskisi kadar bağlı değil.bunlar bizim için çok önemli idi şimdiden faydasını görmeye başladık .umarım bu şekilde devam eder tesekkürler bilnet Bahçeköy

 • A. y.

  Geçen hafta aile dostumuzun çocuğu için gidip görüştüğümüz Bilfen şirketlerinin okulu..Belgrad ormanlarının yanında sessiz, güvenli ve huzurlu..kısacası İstanbulun keşmekeşliğinden uzak..Alademik kadrosu ve öğretim programı da Bilfenin kontrolundeymiş..Bir de çiftlik projeleri var Bilfarm diye mutlaka gidin ve kampüslerini gezin derim.Yeri de Belgrad ormanlarınjn hemen girişinde.

"Özel Bahçeköy Bilnet Okulları Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Bahçeköy Bilnet Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

Bahçeköy Merkez Mah. Validesultan Cd. No :8 Bahçeköy,sarıyer
0212 963 2084
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Doğru Odak Anaokulu Özel Okul
Özel Doğru Odak Anaokulu

Kızım bu sene okula başladı. 3 yaşın erken olduğunu ve belki de gitmek istemez diye düşünüyordum. Daha ilk günden okulu...

Özel Ayşe Ozan Anaokulu Özel Okul
Özel Ayşe Ozan Anaokulu

Hayata bakışınız öyle güzel ki çocuğum sizinle birlikte olduğu için çok mutluyum umutluyum. İyi size emanet etmişim yavr...

Özel Park Tarabya Anaokulu Özel Okul
Özel Park Tarabya Anaokulu

Yeri,konumu,temizliği,güvenliği,egitimi,ögretmenleri kısacası herseyi ile mükemmel bir okul.Keşke ilkokuluda olsaydı da...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum