fb
Özel Başakşehir Yeniden Diriliş İlkadım Akademisi

Özel Başakşehir Yeniden Diriliş İlkadım Akademisi

0 212 963 2076
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:00
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Başakşehir Yeniden Diriliş İlkadım Akademisi Hakkında

İstanbul Başakşehir 'de bulunan Özel Yeniden Diriliş İlkadım Akademisi 2016 yılından bu yıla donanımlı ekipmanları, kaliteli eğitim programları ve tecrübeli eğitmen kadrosu ile 4 katlı bir villada çocuklara okul öncesi eğitim vermektedir. Okulda a çok amaçlı etkinlik sınıfları, akıl oyunları atölyesi, uyku odası, yemekhane, oyun odası bulunmaktadır. Yabancı uyruklu çocuklarında bulunduğu okulda haftanın 5 günü çocuklara İngilizce dil eğitim verilmektedir. Ayrıca okulda 3 gün de Arapça dil eğitimi verilmektedir. Güvenliğin yoğun olduğu Özel Başakşehir Yeniden Diriliş İlkadım Akademisi'nde çocuklarla dönem içerisinde birere bir ilgilenilmekte ve saygılı, başarılı, değerlerini bilen, ahlaklı, çevresi ile iyi iletişim kurabilen ve doğayı koruyan bireyler olmaları için çalışılmaktadır. 20 kişilik sınıflarda eğitim verilen okulda günlük eğitim sabah 08:30 da başlamakta ve 17:00 da sona ermektedir. Her sınıfta 1 öğretmen ve 1 yardımcı öğretmen bulunmaktadır. Özel Başakşehir Yeniden Diriliş İlkadım Akademisi'nde gün içerisinde çocuklarla birlikte Kuran ve Hafızlık Eğitimi, Akıl Oyunları, Fen ve Doğa Etkinlikleri, Okuma-Yazmaya Hazırlık, Türkçe Dil Etkinlikleri, Dikkat Geliştirici Etkinlikleri, Günlük Yaşam Becerileri, Sağlıklı Yaşam Etkinlikleri, Drama, İngilizce, Jimnastik, Mental Matematik, Temel Ahlaki Eğitimleri yapılmaktadır. Yaz aylarında da eğitim vermekte olan okulda çocukların eğlenceli aktiviteler ile yeni şeyler öğrenmeleri sağlanmaktadır. Bu amaçla yaz okulu 'nda Kuran-ı Kerim yüzme, at binme, ahlaki eğitim, sanatsal ve kültürel geziler yapılmaktadır. Yaz okulu 7-12 yaş arası çocuklar için geçerlidir. Özel Başakşehir Yeniden Diriliş İlkadım Akademisi'nde yemekler hijyen kurallarına uygun olarak aşçılar tarafından büyük bir titizlik ile hazırlanmaktadır. Gün içerisinde sabah kahvaltısı ve öğle yemeği olmak üzere 2 öğün yemek imkanı sunulmaktadır. Okulun hizmetleri arasında bulunan servis Başakşehir 1. ve 2. Etap, Kayaşehir, Halkalı, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa ve Bağcılar semtlerin de bulunmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu
Dini Eğitim

Dil Olanakları

İngilizce
Arapça

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Beden Eğitimi

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Müzik Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Binicilik Kulübü

Yorumlar

 • A. B.

  Maşallah kuzucuklara. burada okula gidipte ileride örnek olamayacak parmakla gösterilemeyecek hiç bir yavrumuza rastlamadım. Hepsi erken yaşta tanıştıkları Kur-an ilmi sayesinde yaşıtlarından çok ilerideler gerçekten.

 • M. E.

  Minicik ağızlarında Allah'ın ismini duydukça her güne başlarken iyi ki diyorum. Hem de aile evinde yetemediğimiz yerlerde günlük eğitim ve sosyal ihtiyaçlarının başarı ile giderildiği düşünüyorum.

 • Z. K.

  Ehli sünnet nesillerin yetişmesin çok büyük rolü olduğuna inandığım, niyetlerinde kesinlikle bir art niyet olmadan işlerinin en iyisini yaparak Allah sevgisini çocuklarımıza aşılayan irfanlı bir vakfın eğitim kurumu. Yapılan güzel işler yapılacakların teminatıdır bence. Bu okulda da bunu hemen görebilirsiniz zaten. Hem bu dünyada hem de öteki dünyada yerleri çok ayrı hocalarımın.

 • O. A.

  her yönüyle muhteşem ve tarif edilemez bulduk ilk dönemi tamamladığımızda. O ufacık yavrucakların bembeyaz elbiseler içinde Kur-an okuduklarını görmek her seferinde gözlerimi dolduruyor inanırmısınız. İşte böyle mübarek bir kuruma emanet edeceksiniz çocuğunuzu ne büyük lütuf :)

"Özel Başakşehir Yeniden Diriliş İlkadım Akademisi" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Başakşehir Yeniden Diriliş İlkadım Akademisi İletişim Bilgileri

4.etap 1.kısım Gençler Sok. V-1 K:84 Başakşehir/istanbul
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Harikalar Diyarı Vadi Anaokulu Özel Okul
Özel Harikalar Diyarı Vadi Anaokulu

Okulda her ayrıntı çocuklar için düşünülmüş bahçesiyle okulun içindeki mobilyalarla. Öğretmenler ilgili ve çocuklar içi...

Özel Bahçeşehir Vizyon Koleji Anaokulu Özel Okul
Özel Bahçeşehir Vizyon Koleji Anaokulu

Tavsiyelerle kaydımızı yaptırmıştık. Ne kadar kaliteli bir eğitim verdiğini anca deneyimleyerek öğrenebiliyorsunuz. Mutl...

Özel Minik Academy Koleji Mavera Şubesi Özel Okul
Özel Minik Academy Koleji Mavera Şubesi

Merhaba, Kızım bir yıldır Minik Academy Kolejine devam etmekte ve bu okulu bulduğumuz için çok şanslıyız, okulun fiziki...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum