fb
Özel Beyaz Zambak Anaokulu

Özel Beyaz Zambak Anaokulu

0 212 963 2075
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:15

Özel Beyaz Zambak Anaokulu Hakkında

Özel Beyaz Zambak Anaokulu İstanbul Sultangazi bölgesinde eğitim vermekte, bünyesinde 3-6 yaş aralığında ki öğrencileri bulundurmaktadır. Öğrencilerin eğitim gördükleri sınıflar 20'şer kişiliktir. Sınıf mevcutları çocukların yaş gruplarına göre gruplandırılmaktadır. Her öğrenci akranı ile beraber okumaktadır. Okulun eğitime başlama saati sabah 09.00 olup, eğitim bitiş saati ise akşam 16.15'dir. Okulda ki psikolojik danışman vasıtası ile veli bilgilendirmeleri geçilerek öğrencilerin problemlerine çözüm bulunmaktadır. Geniş bir bahçesi bulunan okulda oyun alanı, yemekhane ve uyku odası hizmetlerini de sunulmaktadır. Yabancı dil eğitimine önem veren okulda İngilizce eğitim verilmektedir.
Güvenlik hususunda Özel Beyaz Zambak Anaokulu güvenlik görevlileri ile güvenlik hizmeti sağlanırken, servis hizmeti veren bu okul öğrencileri sadece velilere teslim etmektedir. Öğrencilerin el becerilerini geliştirmek amaçlı çeşitli faaliyetlerle derslerini zenginleştiren okulda tüm dönem eğitim fikriyle yaz okulu hizmetleri de sunulmaktadır. Yemekhane geniş ve ferah dizayn edilmiş bu okulda öğrencilerin rahat yemek yiyebilmeleri açısından yaş gruplarına uygun masa ve sandalyeler kullanılmıştır. Her sınıfta bilgisayar ve internet bağlantısı bulunmaktadır.
Özel Beyaz Zambak Anaokulu'nda bulunan lavabo ve wcler öğrencilerin sağlığını gözeterek düzenli olarak temizlenmektedir. Zeka ve Akıl oyunları atölyesinde, motor gelişimi ve merkezi gelişim açısıyla birçok etkinlik ile öğrenciler desteklenmektedir. Ayrıca çocukların ilk okula hazırlanması amacı ile söyleneni dinleme ve anlama, kalem tutma eğitimleri de verilmektedir.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Oyun Alanı
Bahçe

Hizmetler

Rehberlik
Yaz Okulu
Servis

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Beden Eğitimi

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Drama
Görsel Sanatlar
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Yabancı Dil Kulübü

Yorumlar

 • a.

  Evet okul cok guzel zeka oyunlari,santranc ,ingilizce vb brans dersleride veriliyo.Aylik sosyal aktiviteleride var On numara bes yildiz.

 • Z. P.

  Huzurlu sıcak bir yuva ortamı oluşturulmuş. Öğretmenlerinin özverili çalışması çocuklara yansıyor. ilerliyor gelişiyor öğreniyorlar. Bunların yanın çok eğleniyorlar. Okul öncesi fiziksel ve ruhsal gelişim için Beyaz Zambak...

 • T. S.

  Şeker mi şeker bir anaokulu. Çocuklar burada zaman çok güzel vakit geçiriyor. Hem öğreniyor hem eğleniyor. Öğretmenlerinin emeklerine sağlık. Bu arada yemeklerine bayılıyor.

 • Ö. S.

  Sizden gayet memnunuz. Her ne kadar sınıflar küçük dursa da çok kez gidip ziyaret ettiğimiz için bi problem görmedik. Ayrıca bilgisayarlı eğitimin olması bi avantaj.

 • A. Ç.

  Çevremizde çok alternatif vardı ama Beyaz Zambak yaptığı etkinliklerle (zeka oyunları, dil eğitimi gibi) çocukların gelişiminde büyük katkı sağlıyor.

 • S. K.

  Pırıl pırıl tertemiz bir okul. Güvenle kızımızı bırakıyoruz. Her geçen yıl üzerine koyuyorlar. Özellikle yabancı dili çok çabuk kaptı. Öğretmenlerin katkısı büyük kısacası. Teşekkür ederiz herkese.

"Özel Beyaz Zambak Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Beyaz Zambak Anaokulu İletişim Bilgileri

50.yil Mah. A Cad. No:101/b Sultangazi/istanbul
0 212 963 2075
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum