fb
Özel Bilgin Çocuk Anaokulu

Özel Bilgin Çocuk Anaokulu

0 216 706 6873
Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/17:30
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Bilgin Çocuk Anaokulu Hakkında

3 – 6 yaş arası çocuklara okul öncesi eğitim hizmet veren Özel Bilgin Çocuk Anaokulu çocukların eğitim programlarını hazırlar iken onları kendi yaş grupları ile sınıflandırır. Bu sınıflandırma kapasitesi maksimum 12 kişiden oluşmaktadır. Anaokulunun aktif çalışma saatleri; 08.00 – 17.30 arasındadır. Özel Bilgin Çocuk Anaokulu sürekli olarak çocukların gözetimini gerçekleştiren bir psikolojik danışmana sahiptir. Anaokulu fiziki imkanlar çerçevesinde; yemekhane, bahçe, oyun alanı mevcuttur. Bahçe çocukların dikkatini çekebilecek her türlü donanıma sahiptir. Okul müstakil bir yapıya sahiptir. Anaokulu oyun alanları içerisinde; dikkat çekici ve işlevsel etkinlik malzemeleri bulunmaktadır. Çocukların ders saatlerinde kullanılan kalem ile kullanıma müsait tahtalar ve oyun dartları mevcuttur. Özel Bilgin Çocuk Anaokulu 'nun bir sınıfı özel tiyatro gösterilerinin gerçekleştirilmesi üzerine kurulmuş sahnelerden ve küçük sandalyelerinden oluşmaktadır. Anaokulu bahçesine eklenmiş bir oyun parkı mevcuttur. Yaz aylarında yaz okulu hizmetinin verilmesi ve bununla birlikte; servis hizmetinin velilerin tercihine göre sunulması söz konusudur. Her yaş grubu çocuk için etkinlik saatlerinde kullanıma açık olabilecek düzeyde oyun grupları mevcuttur. Beykoz İstanbul da bulunan Özel Bilgin Çocuk Anaokulu; dil eğitimleri çerçevesinde İngilizce’ yi tercih etmektedir. İngilizce eğitimi; çocukların algı düzeylerine göre değişiklik göstermek ile birlikte; her çocuğun bireysel olarak ilgilenilmesi üzerine programlandırılmıştır. Görsel, işitsel, pratik, oyun alanlarına eklenmiş şekliyle çocukların dil eğitimlerini severek tamamlamaları amaçlanır. Anaokulu sanatsal etkinlikler bakımından da fazlası ile geniştir. Bu bağlamda verilen derslerin profesyonel eğitimciler ile birlikte yürütüldüğünü belirtelim. İçerik olarak sanatsal etkinlikler; bale, modern dans, drama, görsel sanatlar, tiyatro, halk oyunları şeklindedir. Özel Bilgin Çocuk Anaokulu çocukların dönemsel olarak tamamlamış oldukları sanatsal etkinlikler bir program ile velilere de görsel olarak sunulur. Anaokulunda son olarak kulüp eğitimleri de mevcuttur. Satranç kulübü çocukların algı düzeylerine ve öğrenme becerilerine orantılı olarak işler. Ve çocukların düşüncelerini geliştirmeye yönelik programlandırılır. Sonrasında ise; gezi kulübü ve müzik kulübü de mevcuttur. Müzik kulübü her çocuğun aktif olarak katılmasını sağlamayı amaçlar. Çocuklar bu sayede müzik aletlerini tanır ve müzik kulaklarını geliştirirler. Gezi kulübü ise; haftalık, aylık ve dönemsel olarak geziler programlar.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Oyun Alanı
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Beden Eğitimi

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Binicilik Kulübü

Yorumlar

  • M. A.

    Çocuğunu gönderen velilerin görüştüklerim arasında hepsi memnun kaldı bu sene. önümüzdeki dönemde bu dönem memnun kaldığımız için tercih edeceğiz. Başarılarının devamını diliyorum.

  • E. D.

    Rahatlıkla çocuğunuzu gönderebileceğiniz bir kurum. Etkinlikleri ve çalışmalarıyla erken yaşta eğitimde iyi bir okul olduğunu düşünüyorum. Çocukların ve velilerin mutlu olmasında öğretmenlerimizin müdürümüzün payı çok büyük. çocuklarımızın gülen yüzlerini görmek herşeye değer.

"Özel Bilgin Çocuk Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Bilgin Çocuk Anaokulu İletişim Bilgileri

Kavacik Mah. Sanal Sokak No:46 Beykoz/istanbul
0 216 706 6873
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Beykoz Akd Kids Anaokulu Özel Okul
Özel Beykoz Akd Kids Anaokulu

Butik bir anaokulu nasıl olmalı neleri yapmalı neleri yapmamalı tartışmalarına son veren okul. Yabancı dil eğitimden bes...

Özel Beyhan Gülücük Anaokulu Özel Okul
Özel Beyhan Gülücük Anaokulu

İki çocuğumu da güvenle gönderdim. İşini iyi yapan gülümsemeleriyle çocukların yüreklerine dokunmayı başaran aile sıcakl...

Özel Çengelci Montessori Anaokulu Özel Okul
Özel Çengelci Montessori Anaokulu

Beykozun gerçek anlamda Montessori Eğitimi veren ilk ve tek anaokulunu bulmanın mutluluğunu yaşıyorum. Çocuğum mutluysa...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum