fb
Özel Buket Tibet Anaokulu

Özel Buket Tibet Anaokulu

0 216 706 6879
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Buket Tibet Anaokulu Hakkında

Özel Buket Tibet Anaokulu , İstanbul'un Pendik ilçesinde kurulmuş olan bir kurumdur. Okul kurucusu bir Psikolog olduğundan tüm öğrencilerin gelişimleri profesyonel ellerdedir. Alanında uzman ve deneyimli eğitimcileri ile güven ve huzur içinde eğitim vermekte olan bir okuldur. Özel Buket Tibet Anaokulu , çocuklara hayatları boyunca güçlü ve kendi ayakları üstünde durabilen bireyler olmaları için eğlenceli bir ortam ve eğlenceli bir eğitim imkanı sunuyor. Okulun mimari yapısı çocukların ilgi, istek ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak durumda yapılmıştır. Okul öğrencilerine yabancı dil olarak , İngilizce ve İspanyolca dillerini sunuyor ve geleceğe çift dilli bireyler yetiştirmenin temellerini atıyor. Çocukların zihinsel, duygusal ve psikolojik gelişimlerine katkı sağladığı gibi toplumsal, bireysel ve kültürel gelişimlerine de katkısı olan İngilizce ve İspanyolca çift dilli eğitim programını , okul profesyonel bir ekibe hazırlatıyor. Özel Buket Tibet Anaokulu , çocukların doğa ve fen ile iç içe olmalarına önem vermektedir. Erken çocukluk döneminde doğa ve çevre ile tanışmış, deneyim kazanmış çocuklar doğaya saygı duymayı öğrenmekte, keşfetme becerisi kazanmakta ve etkinlikler sırasında sosyalleşmeyi öğrenmektedir. Özel Buket Tibet Anaokulu 'nda çocukların sosyal ve kişisel gelişimleri için matematik, sanat, drama, müzik, spor, doğa ve fen çalışmaları yapılmaktadır. Ayrıca çocuklara erken yaşta değişen ve gelişen dünyaya uyum sağlayabilmenin bilimsel ve güvenilir yöntemi olan değer eğitimi de verilmektedir.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Oyun Alanı
Bahçe

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce
İspanyolca

Sportif

Jimnastik
Beden Eğitimi

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro

Kulüpler

Müzik Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi

Yorumlar

 • A.

  Pendikli çocuklarımız için büyük bir şans. Çocuklar uzman öğretmenler ve işinde profesyonel bir psikolog elinde. Gidip görüşünce başka bir okul aramak istemiyorsunuz. Tertemiz pırıl pırıl bir okul. Çocuklar mutlu, huzurlu. Başarılarının devamını dilerim.

 • D. A.

  Pendik teki en iyi ve en güvenilir okul. Herşeyden önce yurt dışında eğitim görmüş bir psikolog tarafından açılmış. Ben şahsen çocuğumu güvenle gönderiyorum. Herkese tavsiye ederim. Bence en az bir şube daha açmalı.

 • S. K.

  Oğlumu gönül rahatlığıyla bırakabildiğim nadir yerlerlerden biri:) kesinlikle tavsiye ediyorum.Başarı tesadüf değildir. 2. şubesini açmasını düşünüyorum. Böyle okullar çoğalmalı:)

"Özel Buket Tibet Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Buket Tibet Anaokulu İletişim Bilgileri

Doğu Mahallesi Gürgen Sokak Alibey Evleri No:7 Pendik / İstanbul İstanbul Türkiye
0 216 706 6879
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Mavera Anaokulu Özel Okul
Özel Mavera Anaokulu

Oğlumun okul ile tanıştığı, ilk adımını attığı yer. İyi ki de tanışmışız. 3 yaşındayken başladığımız kurumdan 6 yaşımıza...

Özel Pendik Mercan Anaokulu Özel Okul
Özel Pendik Mercan Anaokulu

4 yaşındaki kızım için anaokulu arayışı içerisindeyken arkadaş tavsiyesi ile kendileriyle tanıştım. Güler yüzlü ve sıcak...

Özel Kurtköy Pendik Kartanesi Anaokulu Özel Okul
Özel Kurtköy Pendik Kartanesi Anaokulu

2 senedir çocuğumu gönderiyorum. Okuldan, öğretmenlerden ve Nuray hanımdan çok memnunum. Her seferinde gönül rahatlığı...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum