fb
Okul Ekle
Özel Çengelköy Yıldızlarım Koleji Anaokulu

Özel Çengelköy Yıldızlarım Koleji Anaokulu

0216 706 6881
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 4-5
Okul Saatleri: 09:00/16:15
Psikolojik Danışman
Sınıf Mevcudu: 12

Özel Çengelköy Yıldızlarım Koleji Anaokulu Hakkında

İstanbul Üsküdar’da, 2014-2015 yılında eğitim faaliyetine başlayan anaokulu, 4 yaş grubu için anaokulu 5 yaş grubu için ise hazırlık sınıfı eğitimi vermektedir. Özel Çengelköy Yıldızlarım Koleji Anaokulu’nun, ilkokula tam bir hazırlık niteliğini taşıyan programı, konularında uzman eğitmenler tarafı...

Devamını Oku

Duyurular Ve Etkinlikler

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Havuz
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Hayvanat Bahçesi
Sera
3D Odası
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim
Organik Beslenme
Oyun Grubu
Anne-Çocuk Oyun Grubu
Dini Eğitim

Dil Olanakları

Çince
Fransızca
Almanca
İngilizce
İspanyolca
Arapça
İbranice
İtalyanca
Rusça
Ermenice
Japonca

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Yoga
Badminton
Beden Eğitimi
Futbol
Voleybol
Basketbol
Hentbol

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff
Ebru

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Kaya Tırmanışı
Seramik Kulübü
Planetarium - Gök Bilimi
Robotik ve Kodlama
Yabancı Dil Kulübü
İzcilik

Yorumlar

 • E. A.

  Çocuğumuzu bu okula yolladık. Okulda beslenme konusunda diyetisyenlerin hazırladığı menüler kullanılıyor. Kızım yemek konusunda biraz nazlı olmasına rağmen okulda bir sorun yaşamadı bu konuda emeği geçen diyetisyene de aşçılara da öğretmenlerine hatta rehberlik servisine çok teşekkür ederim.

 • N. A.

  Yabancı dilde iyi bir eğitim veriliyor. çocukların sıkılmadan İngilizce öğrenmeleri için şarkılar, oyuncaklar, dokümanter filmler, bilgisayar oyunları ve akıllı tahta gibi çok farklı eğitim araçları kullanılmakta. Fiziksel açıdan okulun binası sınıfları temiz ve donanımlı.

 • G. A.

  Scamper, High Scope, Gems Programı, Proje Destekli Eğitim, Değerler Eğitimi ve Mandala çalışmaları yapılmakta okulda ve biz eğitim anlayışları bakımından son derece memnunuz. Sanatsal derslerde iyi bir eğitim veriliyor ve bunun için fiziki imkanlar düşünülmüş. Donanımlı ve güvenli bir okul. Biz çok memnun kaldık.

 • C. Y.

  Butik bir okul, çocuklarınızın her fikrini rahatça savunabildiği, sosyal faaliyetlerin ve sporun angarya olarak gösterilmediği, kültürel ve tarihi miraslarımızın ve dünya klasiklerinin gezi ve konularla anlatıldığı, istediğiniz anda herhangi bir okul yöneticisi ile rahatlıkla görebildiğiniz bir kurum. Yabancı dil eğitiminde de butik okul olmasının avantajını yaşıyoruz.

 • G. İ.

  Atatürk İlkelerinin ve Türk olmanın gururunun hissederek kavratıldığı, bilimin eğlenceli bir şekilde öğretildiği, spor ve sosyal faaliyetlere de en az dersler kadar önem veren bir okul.

"Özel Çengelköy Yıldızlarım Koleji Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Çengelköy Yıldızlarım Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Bahçelievler Mh. Zübeyde Hanım Cd. Goncalar Sok. No:12 Çengelköy/istanbul
0216 706 6881
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 20 85

Özel Çengelköy Yıldızlarım Koleji Anaokulu Hakkında

İstanbul Üsküdar’da, 2014-2015 yılında eğitim faaliyetine başlayan anaokulu, 4 yaş grubu için anaokulu 5 yaş grubu için ise hazırlık sınıfı eğitimi vermektedir. Özel Çengelköy Yıldızlarım Koleji Anaokulu’nun, ilkokula tam bir hazırlık niteliğini taşıyan programı, konularında uzman eğitmenler tarafından uygulanmaktadır. Ana eğitim programı, etkili ve işlevsel bir bütünlük içerisinde sunulmaktadır. Tüm branş eğitimleri, kolej bünyesinde görevli branş öğretmenleri tarafından, ilgili branş dersliklerinde verilmektedir. Sınıf öğretmeni ve rehber öğretmenin çalışmaları ile çocukların bireysel farklılıkları gözlemlenerek, eğitim programı şekillendirilir. Butik okul olan anaokulunda her öğrenciyle tek tek ilgilenilmektedir. Bireysel farklılıkları gözeten Çoklu Zekâ sistemine dayalı programda ayrıca; Scamper ve High Scope modelleri uygulanmaktadır. Fen bilim ve matematik çalışmaları, Gems Programı destekli uygulamalarla, yaratıcı drama ve müzik etkinliği ile birleştirilerek eğlenceli bir eğitim uygulanmaktadır. Değerler eğitimi ile çocukların toplumsal ve insani değerler üzerine bilinçlenmeleri hedeflenmektedir. İngilizceyi öğretmek okulun ana hedeflerindendir. İngilizceyi okuyan, konuşan, yazan ve İngiliz diline bir bütün olarak hakim olan öğrenciler yetiştirilir. Anaokulundan başlayan ve yoğun olarak sürdürülen İngilizce eğitimi dil uzmanı öğretmenler tarafından verilmektedir. İngilizce öğretiminde şarkılar, oyuncaklar, dokümanter filmler, bilgisayar oyunları ve akıllı tahta gibi çok farklı eğitim araçları kullanılmaktadır. Öğrenciler yabancı dili eğlenerek ve yaşayarak öğrenirler. Okulda dengeli ve sağlıklı beslenme kurallarına uygun olarak diyetisyen tarafından hazırlanan aylık yemek listeleri, kendi mutfaklarında pişirilmektedir. Güvenilir ürünlerin tedariğini kendileri yaparak, tam donanımlı, endüstriyel mutfak niteliğindeki mutfaklarında, hijyen eğitimli aşçılarına yemekleri hazırlatılıyor. Yıldızlarım Koleji’nde çocukların beden sağlığının korunması en önemli konulardandır. Her aktivite ve teneffüs, öğretmen gözetimi altında gerçekleşir. Yine de çocukların küçük çarpmaları ve yaralanmaları riskine karşı, sağlık odasında sürekli gerekli malzemeler bulundurulmakta, müdahaleler anında yapılmaktadır. Okulda temizlik, hem hijyen sağlama, hem de ayrıntılı temizlik anlamında çok dikkat edilen bir konudur. Sınıflar, tuvalet ve lavobalar, ortak kullanım alanları günlük olarak sık sık ve düzenli bir şekilde temizlenmektedir.

Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Cimcime Anaokulu Özel Okul
Özel Cimcime Anaokulu

Kızımızı bu okula gönderiyoruz sosyal aktiviteleri bakımından çok memnunuz. Pek çok geziler yapılıyor tiyatro, doğa gezi...

Atlıkarınca Çocuk Evi Özel Okul
Atlıkarınca Çocuk Evi

Bölgede büyüklüğü ve ekipman çeşitliliği ile bize göre rakipsiz olan okulumuz. Biz severek kayıt olduk ve devam ettik kı...

Özel Çengelköy Limon Ağacı Anaokulu Özel Okul
Özel Çengelköy Limon Ağacı Anaokulu

Nitelikli eğitim, güzel yemekler ve çocuklara hiç bitmeyen bir ilgi ve sevgi. Daha ne olsun.

6099 Farklı Okuldan
Uygun Olanı
Bul!

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum