fb
Özel Cimcime Anaokulu

Özel Cimcime Anaokulu

0216 706 0161
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Okul Saatleri: 07:30/19:00
Psikolojik Danışman
Sınıf Mevcudu: 10

Özel Cimcime Anaokulu Hakkında

İstanbul Üsküdar Bağlarbaşı’nda hizmet veren Özel Cimcime Anaokulu’nda sabah 07.30’da eğitim başlar, 19.00’da eğitim sona erer. 2 ve 6 yaş grubu aralığında bulunan çocukların okul öncesi eğitim aldığı anaokulu 3 katlı müstakil bir binadan oluşmuştur. Anaokulunun geniş bir bahçesi de bulunmaktadır....

Devamını Oku

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Havuz
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Hayvanat Bahçesi
Sera
3D Odası
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim
Organik Beslenme
Oyun Grubu
Anne-Çocuk Oyun Grubu
Dini Eğitim

Dil Olanakları

Çince
Fransızca
Almanca
İngilizce
İspanyolca
Arapça
İbranice
İtalyanca
Rusça
Ermenice
Japonca

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Yoga
Badminton
Beden Eğitimi
Futbol
Voleybol
Basketbol
Hentbol

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff
Ebru

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Kaya Tırmanışı
Seramik Kulübü
Planetarium - Gök Bilimi
Robotik ve Kodlama
Yabancı Dil Kulübü
İzcilik
Binicilik Kulübü

Yorumlar

 • S. A.

  Evimize yakın olduğu için bu okulu seçmiştik. başta biraz tereddütlerimiz vardı ancak sonrasında iyi ki göndermişiz dedik. Eğitimi olsun, güvenliği, temizliği hiçbir konuda bizi hayal kırıklığına uğratmadı adeta ikinci evimiz oldu.

 • E. A.

  Kızımızı bu okula gönderiyoruz eğitimi bakımından oldukça memnunuz. Öğretmenler velilerle işbirliği içinde. Sadece yemeklerinden biraz şikayetçiyiz çeşitlilik yok. Kızım yemek seçmeyen bi çocuk olmasına rağmen sıkılmış durumda.

 • S. B.

  Cimcime'ye başlamadan önce oğlum pek sosyal bir çocuk değildi ve evden de pek çıkmazdı bu durumu değiştirmek için uğraşsak d başaramamıştık. Öğretmenlerine ve rehberlik servisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Oğlum okulda arkadaşlarını çok seviyor ve sosyal etkinliklerde aktif, doğa kampları yapılıyor okulda. çok memnunuz.

 • E. A.

  Eğitimi bakımından son derece memnunuz branş derslerinin çeşitliliği olsun, öğretmenlerin ilgisi olsun. Sosyal aktivitelerde de çeşitlilik çok ve gezilerde çocukların güvenliği ön planda tutuluyor. Fiziksel imkanları bakımından biraz yetersiz bulduk bu konuda biraz daha kendilerinii geliştirmeliler.

 • E. D.

  Kızımızı bu okula gönderiyoruz sosyal aktiviteleri bakımından çok memnunuz. Pek çok geziler yapılıyor tiyatro, doğa gezileri yapılıyor çocukları hayvanat bahçesine götürüyorlar. Eğitimi bakımından ve öğretmenlerin ilgisi bakımından son derece memnunuz.

"Özel Cimcime Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Cimcime Anaokulu İletişim Bilgileri

Murat Reis Mah. Yeni Dershane Sok. No:20 Üsküdar/istanbul
0216 706 0161
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 20 85

Özel Cimcime Anaokulu Hakkında

İstanbul Üsküdar Bağlarbaşı’nda hizmet veren Özel Cimcime Anaokulu’nda sabah 07.30’da eğitim başlar, 19.00’da eğitim sona erer. 2 ve 6 yaş grubu aralığında bulunan çocukların okul öncesi eğitim aldığı anaokulu 3 katlı müstakil bir binadan oluşmuştur. Anaokulunun geniş bir bahçesi de bulunmaktadır.

Okulumuzun İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Sağlık AȘ ve Üsküdar Belediyesi ile anlaşması bulunmakta olup, mensuplara özel fiyat uygulanmaktadır.

Okulumuzda özel eğitim öğrencileri için kaynaştırma sınıfları bulunmakta, Özel eğitim öğrencileri okulumuza kabul edilmektedir.

Okulumuza kabul edilmek için tuvalet eğitimi önkoşul değildir. Bezli çocuklarımız da okulumuza kabul edilmektedir.

Bahçemizde yeralan kümesimizde tavuk ve bıldırcınlarımız bulunmakta, öğrencilerimiz kendi elleriyle topladıkları yumurtaları kahvaltıda yemektedirler.

Öğrencilerin psikolojik, fiziksel ve ruhsal gelişmelerine katkı sağlayabilmek için masal saatleri, serbest oyun saatleri, bilmece, boyama, kukla, drama, resim ve satranç etkinlikleri gerçekleştirilmektedir. Okulda çocukların gelişimini desteklemek için geziler de düzenlenmektedir. Çocukları eğitebilmek ve keyifli bir zaman geçirmesini sağlamak için tiyatro gezileri düzenlenmektedir. Doğum günü olan çocuklara doğum günü partisi düzenlenmektedir. Palyaço ve öğretmenler aracılığıyla doğum günü keyifli bir şekilde kutlanmaktadır. Yaz tatilinde çocuklara farklı deneyimler yaşatmak ve doğayla iç içe olmasını sağlamak için doğa kampları da düzenlenmektedir. Okulda yemek hizmeti de verilmektedir. Mutfak hijyenik özelliklere sahip olup yemekler okulun mutfak görevlisi tarafından hazırlanmaktadır. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısından meydana gelen üç öğün yemek hazırlanırken çocukların gelişimine katkı sağlayan yiyecekler kullanılmaktadır. Yemek listesi çocuk diyetisyeni tarafından hazırlanmakta ve kalori miktarı belirlenerek yemek menüleri hazırlanmaktadır. Özel Cimcime Anaokulu, Capitol Alışveriş Merkezi’nin yakınında kurulmuştur. Anaokulunda pek çok gezi düzenlenmektedir. Şehir ve Devlet Tiyatroları bünyesindeki çocuk oyunları, İstanbul Devlet Opera ve Balesi bünyesindeki çocuk opera ve baleleri, Darıca hayvanat bahçesi gezisi, botanik bahçesi gezisi, orman ve doğa gezisi, müze gezisi, fabrika gezisi gibi geziler düzenlenerek çocuklara hem keyifli anlar yaşatılmakta hem de eğitim verilmektedir. Anaokulunda düzenlenen doğa kampı etkinliği çocukların becerilerinin ortaya çıkmasına ve yaşayarak öğrenmesine katkı sağlamaktadır. Ayrıca öğrenciler yardımlaşma, duygu kontrolü ve sosyal bütünlük algısı gibi özelliklere de sahip olmaktadır. Doğa kampı çerçevesinde çadır kurma aktivitesi, kamp ateşi yakma, yamaç tırmanışı, doğa yürüyüşü, derede taş sektirme, tekne gezisi, mangal yapma faaliyetleri yürütülmektedir. Bu sayede ekip çalışması, kişisel becerilerin gelişmesi, liderlik ve zorluklarla mücadele etme yöntemleri öğrenilmektedir. Özel Cimcime Anaokulu başarılı, ayakları yere basan ve sorgulayabilen çocuklar yetiştirebilmek için okul öncesi eğitimi vermektedir.

Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Çengelköy Yıldızlarım Koleji Anaokulu Özel Okul
Özel Çengelköy Yıldızlarım Koleji Anaokulu

Atatürk İlkelerinin ve Türk olmanın gururunun hissederek kavratıldığı, bilimin eğlenceli bir şekilde öğretildiği, spor v...

Atlıkarınca Çocuk Evi Özel Okul
Atlıkarınca Çocuk Evi

Bölgede büyüklüğü ve ekipman çeşitliliği ile bize göre rakipsiz olan okulumuz. Biz severek kayıt olduk ve devam ettik kı...

Özel Çengelköy Limon Ağacı Anaokulu Özel Okul
Özel Çengelköy Limon Ağacı Anaokulu

Nitelikli eğitim, güzel yemekler ve çocuklara hiç bitmeyen bir ilgi ve sevgi. Daha ne olsun.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum