fb
Okul Ekle
Özel Derin Düşler Anaokulu

Özel Derin Düşler Anaokulu

0216 706 0104
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Okul Saatleri: 08:00/18:00
Psikolojik Danışman
Sınıf Mevcudu: 12

Özel Derin Düşler Anaokulu Hakkında

Anadolu yakasının en eski ve en köklü semtlerinden biri olan Kızıltoprak Bağdat Caddesi’ne yakın olan modern bir semttir ama hala tarihi dokusunu da korumaktadır. Özel Derin Düşler Anaokulu bu tarihi dokunun içinde yer alan üç katlı, beyaza boyalı, işlemeli merdivenleri ve hala panjurlu pencereleri...

Devamını Oku

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Havuz
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Hayvanat Bahçesi
Sera
3D Odası
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim
Organik Beslenme
Oyun Grubu
Anne-Çocuk Oyun Grubu
Dini Eğitim

Dil Olanakları

Çince
Fransızca
Almanca
İngilizce
İspanyolca
Arapça
İbranice
İtalyanca
Rusça
Ermenice
Japonca

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Yoga
Badminton
Beden Eğitimi
Futbol
Voleybol
Basketbol
Hentbol

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff
Ebru

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Kaya Tırmanışı
Seramik Kulübü
Planetarium - Gök Bilimi
Robotik ve Kodlama
Yabancı Dil Kulübü
İzcilik

Yorumlar

 • S. k.

  Oğlum bu okulda büyüdü diyebilirim ve iyiki de öyle olmuş bize olan katkiları çok fazla oldu.Yemeğe çok önem veren biri olarak gözüm arkada hiç kalmadı öğretmenler çok ilgili kendi çocukları gibi koruyup ve severler oyunlari aktiviteleri ingilizce dersleri harika geri donusumu hep oldu.Sıra ikincide başlıcaz yakında iyiki varsınız derin düşler ailesi

 • A. V.

  Bir yıl önce çok mutlu ve memnun olarak, çocuğumuzun mezun olduğu anaokulumuz. Öncelikle eğitim kadrosu çok tecrübeli. Çocuğumuzun kişisel ve akademik gelişimine büyük katkıları oldu. İlkokula başlarken aldığımız bu alt yapının çok faydasını gördük. Ayrıca rehberlik bölümü de herzaman yanımızdaydı. Yönetim, rehberlik ve tüm öğretmenlere çok teşekkürler.

 • M. C.

  Oğlumu 4 yıl boyunca bu okula gönderdim sanki okula değil de ailemden birine emanet ediyor gibi hissediyordum. Eğitim olanakları çocuklara olan yaklaşımları ve oğlumun bu okul sayesinde göstermiş olduğu gelişim tek kelime ile mükemmeldi.

 • G.

  Oglum 2 yasini doldurdugunun ertesi ayi Derin Dusler e verdik. Ve ilkokul 1 e baslayana kadar da burada devam ettik. Hayatimizin en iyi kararlarindan biridir. Gerek cikan yemekler, gerek eglence, gerek egitim, disiplin.. Her acidan cok guzel ve verimli bir 4 yil gecirdik. Oglumun karakterinin ve davranislarinin oturmasinda cok buyuk paylari var. Artik aile gibi oldugumiz icin hala ziyaretlerine gideriz. Kesinlikle Derin Dusler e aklinizda soru isareti kalmadan en kiymetlinizi teslim edebilirsiniz.

 • A. b.

  Hayatımı kurtaran kolaylaştıran okul. Çocuklara önce sevgiyle yaklaşan kendilerini evlerinde hissettiren bir ortama sahip. Çocuğuma seviyor diye turşuları kavonozlayıp gönderen öğretmenlere sahip. Hepsini çok seviyorum sahibinden öğretmenine kadar

 • S. .

  Okul Aile işbirliği çok sıcak ve güven verici.çocuklardan geri dönüşüm alabildiğimiz bir kurum.hem eğitici hem eğlendirici çocuklar için.çocukların beslenmesine çok dikkat ediyorlar ve ilgileniyorsanız. Derin düşler ailesine bize katkıları için teşekkür ederiz.

 • N. a.

  Geçen sene çocuğum bu okuldan mezun oldu.3 yıl çok severek ve isteyerek gitti.Gözümüz hiç arkada kalmadı.yaş gelişim özelliklerine uygun etkinlikler ve programları var.düzenli olarak bizlere bu etkinlikleri sunuyorlar.beslenme ve eğitim konusunda başarılı ve düzenler. Günün her saati çocuğumuz hakkında bilgi alabilik.sorunlarımız olduğunda kurum psikoloğa bize çok destek verdi.Aldığı eğitim ve özgüven sayesinde İlkokula çok rahat bir geçiş yaptık ve başarılı olduk.Şimdi 2.çocuğumuz ve kuzenimiz başlayacak.

 • H. k.

  Rehberlik hizmetinden çocuğumuzun gelişimine gösterdiği katkılardan ötürü çok memnunuz. Yemeklerde karbonhidrat protein dengesine dikkat ediliyor. Güvenli ve ilgili bir okul biz memnunuz.

 • S. G.

  Okulun bahçesinde meyve yetiştirilmesi ve caddeye uzak olması aklıma ilk gelen olumlu bulduğum yanlarda. Daha fazla etkinlik yapılabilir okulda.

 • m. d.

  gerçekten emekleri çok ucuz en ufak bir sorunda fazla emek harcamaktan kaçınmayan bir kadroya sahipler

 • k. s.

  çocuklara sunulan fiziki şartlar oldukça iyi ve çocukları eğlendirmeyi biliyorlar :)

 • a. m.

  ders ve oyun konusundaki başarılarının yanında çocukların görgü kurallarınında ki gelişimine de önem veriyorlar

"Özel Derin Düşler Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Derin Düşler Anaokulu İletişim Bilgileri

Feneryolu Mahallesi Eski Karakol Sokak No:6/a Kadiköy
0216 706 0104
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 20 85

Özel Derin Düşler Anaokulu Hakkında

Anadolu yakasının en eski ve en köklü semtlerinden biri olan Kızıltoprak Bağdat Caddesi’ne yakın olan modern bir semttir ama hala tarihi dokusunu da korumaktadır. Özel Derin Düşler Anaokulu bu tarihi dokunun içinde yer alan üç katlı, beyaza boyalı, işlemeli merdivenleri ve hala panjurlu pencereleri olan tarihi bir köşkün içinde faaliyet göstermektedir. Köşk 200 metrekarelik geniş bir bahçenin içindedir. Buz fiziksel ortam çocuklara geniş ve sağlıklı bir oyun alanı sunmaktadır. Aynı zamanda bahçede sebze ekimi yapılmakta, böylece doğa eğitimi olabilecek en tabii yollardan çocuklara verilebilmektedir. Köşkün ısıtması kalorifer sistemlidir ve mekan tamamen trafik gürültüsünden uzaktır. Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitimi Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışan okulda yaş gruplarına göre belirlenmiş dört ana sınıf mevcuttur. 08:00 ile 18:00 arası eğitim faaliyetlerini sürdüren okulda sanki bu nostaljik havadan kaynaklı olan görgü eğitimi bile dersler arasında sayılabilir. Çocuklar çağdaş bir müfredat programına göre Türkçe, dans, bale, müzik ve resim çalışmaları yaparken yarım gün İngilizce öğrenim yaparak dil eğitimi de almaktadırlar. 36 ay ile 65 ay yani üç yaş ile beş buçuk yaş arası çocuklar öğrenci olarak kayıt yaptırabilirler. Okulun tavanları yüksek geniş sınıfları, her zaman temiz yemekhane bölümü ve gene öğle yemeğinden sonra uyku alışkanlığı olan miniklerin uyuyabildiği uyku odası vardır. Öğrenciler sabah saat dokuzda başlayan kahvaltıdan sonra günlük eğitim programlarına geçerler. Öğle yemeği ise 12:00 ile 13:00 arasındadır. Yemekler doğal beslenme listelerine göre hazırlanır. Yemek listeleri aylık olarak velilere bildirilir, yemek numuneleri 24 saat buzdolabında saklanır. Yemek saatleri okulun görgü kuralları eğitimi içinde verilen bir ders gibidir. Sofrada nasıl davranılacağını öğrenen minikler akşam saatlerinin vazgeçilmez aktivitesi olan bahçe çıkışlarında da toplu yaşamanın ve oynamanın davranış kurallarını öğrenirler. Mutfakta katkı malzemeleri ve katı yağ kullanılmaz. Okula gidiş gelişler düzenli olarak yapılan servislerle sağlanır. Servisler gerekli belgelere sahip sürücüler tarafından yürütülür. Köşkler ve bahçeler semti olan İstanbul Kızıltoprak’taki bu okul mekan olarak her zaman çocukların ilgisini çekmektedir.

Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Özveri Anaokulu Özel Okul
Özel Özveri Anaokulu

hızlı zamanda kulağımıza gelmeye başlayınca çocuğumuzu yazdırmayı tercih ettik. kesinlikle başarılılar ve bu işe öylesin...

Özel Erenköy Akademi Deha Anaokulu Özel Okul
Özel Erenköy Akademi Deha Anaokulu

Ben anaokuluna gitmedim. Yani bireysel olarak böyle bir deneyimi yaşamadım. Oğlum için anaokulu ararken hem internetten...

Özel Düşler Evi Anaokulu Özel Okul
Özel Düşler Evi Anaokulu

Okulda en önemli nokta 5 gün tecrübeli bir psikolojik danışmanın bulunması.Eğitimi ve profesyonel bakış açısı hemen hiss...

6099 Farklı Okuldan
Uygun Olanı
Bul!

%15
İndirim

Özel Derin Düşler Anaokulu'ndan Tam Gün Eğitimde %15 İndirim Fırsatı

Derin Düşler Anaokulu'nun tam gün ve yarım gün eğitimde %15 indirim fırsatlarından yararlanmak için hemen okulu arayın!


31 Mayıs 'a kadar.

Tam Gün

Aylık Ödeme: 1450 TL - 1232.5 TL

Veya

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum