fb
Özel Göktürk Ada Anaokulu

Özel Göktürk Ada Anaokulu

0 212 963 2083
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00
Sabahçı: 08:00/12:30
Öğlenci: 12:00/18:00
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Göktürk Ada Anaokulu Hakkında

Özel Göktürk Ada Anaokulu yaş gruplarına göre onar kişilik sınıflarla İstanbul Eyüp’ te eğitim vermektedir. Okul 2-6 yaş grubu çocuklara eğitim veriyor. Özel bir eğitim kurumu olan okulun dersleri psikolojik danışmanlık denetimi altında yapılıyor. Okulun giriş saatleri sabah sekiz olup, çıkış saatleri akşam altıdır. Okulda çocukların fiziki ihtiyaçlarını karşılamak üzere bir uyku odası, bir yemekhane, bir oyun alanı ve bir de bahçe bulunuyor. Özel Göktürk Ada Anaokulu 'nda çocukların ve öğretmenlerin güvenliğini sağlaması açısından bir adet güvenlik hizmeti, geliş ve gidişleri koordineli bir şekilde sağlamak için bir servis hizmeti ve çocukları yazın sıcağından ve sıkıcılığından kurtaran bir de yaz okulu hizmetleri mevcuttur. İngilizce eğitimi de veren okulun çocukların beden dillerini geliştirmeleri, duruşlarına estetik kazandırmayı ve özgüvenlerini yükseltmeyi sağlayacak drama ve görsel sanat etkinlikleri mevcuttur. Okulun satranç, gezi, değerler ve müzik kulüpleri mevcuttur. Okulun park ve oyun alanı bölümlerinde çocukların oyun ihtiyacını karşılayacak her türlü oyun araç ve gereçleri mevcuttur. Okulun yemekhanesi, faaliyet alanları ve bahçesi oldukça geniş ve ferah alanlar olup bu alanlarda çocukların rahat hareket edebilmesine özen gösterilmiştir. Branş eğitimlerinin de verildiği okulda branş dersleri İngilizce, görsel sanat, fen ve doğa etkinlikleri, drama, satranç, müzik ve yogadır. Satranç dersleri sayesinde çocukların zekâları hem kıvraklık hem de atiklik kazanıyor. Özel Göktürk Ada Anaokulu eğitim programı Milli Eğitim Bakanlığı’ nca onaylanmış olup sınıf öğretmenleri tarafında uygulanmaktadır. Türkçe dil etkinlikleri, matematik, bilişsel ve sosyal- duygusal gelişim dersleri branş dersleri ile birlikte sağlanmaktadır. Okulda her sınıfta bir yardımcı öğretmen vardır. Okul beslenme şekli organik besinlerle sağlanmakta olup, üç öğün beslenme verilmektedir. Okulda verilen eğitimlerin dışında kültürel ve bilimsel geziler ile de çocuklara eğitim verilmektedir. Değişik spor aktiviteleri müzik eşliğinde yapılarak hem çocukların eğlenmesi hem de bedensel olarak gelişmesi sağlanmaktadır. Okul içerisinde sınıflarda yapılan günlük faaliyetler çocukların ince motor becerilerini geliştirirken, makas kullanmalarına izin verilerek küçük kas gelişimleri desteklenmektedir. Sınıf öğretmenleri çocukların günlük gelişimlerini takip ederek onlar için ayrı ayrı rapor tutmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Oyun Alanı
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Yoga
Beden Eğitimi

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi

Yorumlar

 • F. K.

  Rehberlik servisi çok iyi. her çocukla tek tek ilgileniyorlar. Kızımın gelişimiyle ilgili düzenli olarak bilgilendiriliyoruz ve gerektiğinde danışmanlık yapıyorlar bize. bu süreçte yanımızda oldukları için teşekkür ederiz.

 • E. T.

  Değerler eğitimi veriliyor okulda çocuklara arkadaşlık çevreye saygı gibi pek çok konuda güzel davranışlar aşılıyorlar. Branş dersleri kadar önemli bir konu olduğunu düşünüyorum bu yüzden okulu takdir ediyorum.

 • H. Ş.

  Hem güvenilir bir okul olsun hem çocuğunuz iyi bakılsın hem de iyi bir eğitim alsın istiyorsanız bu okulu seçebilirsiniz ben kızımı gönderiyorum ve dört dörtlük bir okul bir gün bile pişman olmadım. Ayrıca kızım da okulunu çok seviyor öğretmenlerini ve arkadaşlarını anlata anlata bitiremiyor.

 • Ş. A.

  Oğlumu iki senedir gönderiyorum şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadık fiziksel imknları ve verilen hizmetler iyi. Sınıflar geniş ve ısınma problemi olmuyor. Güvenlik konusunda çok hassaslar eğitimi de gayet iyi çok memnunuz herkese tavsiye ederim

"Özel Göktürk Ada Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Göktürk Ada Anaokulu İletişim Bilgileri

Göktürk Merkez Mahallesi Ceviz Sokak No: 3/1-2 Göktürk Eyüp / İstanbul
0 212 963 2083
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Kemerburgaz Bilgi Kozası Anaokulu Özel Okul
Özel Kemerburgaz Bilgi Kozası Anaokulu

Çocuğumu oyun grubuna gönderdim kendi çocukları gibi ilgileniyorlar. tuvalet eğitimi de veriliyor. Çok memnun kaldık ve...

Özel Yeşilpınar Yaprak Anaokulu Özel Okul
Özel Yeşilpınar Yaprak Anaokulu

Yıllardır kaliteli hizmet veren bir okul. Çevremizde çocuğunu bu okula gönderen çok oldu olumsuz bir şey duymadığımız ve...

Özel Parlak Fikirler Anaokulu Özel Okul
Özel Parlak Fikirler Anaokulu

Çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz bir okul, eğitimi okulun guzelligi hersey mükemmel..

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum