fb
Özel Koşuyolu Özveri Anaokulu

Özel Koşuyolu Özveri Anaokulu

0 216 706 0179
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 1,5-5,5
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/19:00
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Koşuyolu Özveri Anaokulu Hakkında

Özel Koşuyolu Özveri Anaokulu, İstanbul’da Kadıköy ilçesinde Koşuyolu semtinde hizmet veren Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel bir anaokuludur. Eğitim sabah 08:00 saatinde başlamakta ve akşam 19:00 saatinde son bulmaktadır. Özel durumu olan aileler için mevcut eğitim sistemi içine entegre edilebilen farklı saat uygulamaları da oluşturulmaktadır. Okul müstakil bir villa içerisinde, 223 metrekare bahçe içinde olmak üzere toplam 350 metrekare kulanım alanına sahiptir. Binanın deprem ve zemin etüdü yapılmış olup her yönden güvenli raporu alınmıştır. Binanın her katında etkinlik sınıfları ve çocukların fiziksel durumuna uygun tuvaletler bulunmaktadır. Engelli öğrenciler için de uygun şartların sağlandığı eğitim ve uygulama alanları oluşturulmuştur. Öğrencilerin beslenme ihtiyaçları aylık yemek listeleri halinde kalori ve beslenme değerlerine dikkat edilerek uzman kişilerce hazırlanmakta ve okul içinde görevli aşçı tarafından hijyenik şartlara uygun olarak üretilmektedir. Yemeklerin hazırlık aşamasında sağlık sertifikaları olan markalar kullanılmaktadır. Sıklıkla tüketilen meyve ve sebzelerin her zaman taze ve organik olanları tercih edilmekte ve içinde katkı maddesi olan sağlıksız ürünlerden çocuklar uzak tutulmaktadır. İçme suyu olarak damacana su kullanılmaktadır. Okula ulaşım servislerle sağlanmaktadır. Özel Koşuyolu Özveri Anaokulu vizyonunu; Atatürk ilke ve inkılâpları doğrultusunda, sanatsal ve kültürel etkinliklere önem veren, yaratıcılığa destek olan eğitim anlayışı ile güvenli, huzurlu ve sevgi dolu bir aile ortamı sıcaklığında, düşünebilen, sorgulayabilen, özgürlükçü, oynarken eğitilerek geleceğe hazırlanan kendisini ifade edebilen, özgüvenli, saygı ve sevgi ile çözümler arayan, ülke değerlerine bağlı, kendi ayakları üzerinde durabilen, Atatürkçü ve çağdaş bireyler yetiştirmek olarak tanımlamıştır. Okulda aileler ile etkin bir iletişim içinde ilgili öğretmenler ve rehber öğretmenler eşliğinde öğrencilerin sosyal, bedensel, zihinsel ve duygusal durumu raporlanmakta ve belirli zaman aralıklarında beraberce değerlendirilmektedir. Özel Koşuyolu Özveri Anaokulu 'nda birçok etkinlik ve faaliyet ile öğrencilerin kişisel gelişimi hedeflenmiştir. Haftada bir gün bir ders olarak drama, jimnastik,zeka oyunları ve müzik/orff dersi verilmektedir. Ayrıca modern dans ve bale, satranç, binicilik, doğa yürüyüşü, yüzme de okulda bulunan branş dersleri arasında gösterilmiştir. ingilizce dersi haftanın hergünü yarım gün olarak uygulanmakta olup, ingilizce ögretmeni tüm gün farklı yaş gruplarına göre hazırladığı programı uygulamakta ve sizlerle paylaşmaktadır.Haftanın bir günü çocuklarla birlikte ingilizce drama dersi uygulamaktadır.

Duyurular Ve Etkinlikler

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Oyun Alanı
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Beden Eğitimi

Sanatsal

Bale
Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Dans
El Sanatları
Orff
Ebru

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Binicilik Kulübü

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- Montessori Eğitimi

- Çoklu Zeka Modeli

- MEB odaklı

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Plastik

- Ahşap

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- El-Göz Koordinasyonu

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Kişiler

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Okulun Kendi Aracı

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Diğer

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada 1 kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Yönlendirme

- Psikolojik Danışma

- Mesleki Rehberlik

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar

 • A. D.

  Branş derslerinin seçimi yerinde ve uygulamalarını başarılı buluyorum.Ama MEB müfredatına çok fazla bağımlı kalmaları eğitim sistemini biraz kısıtlıyor.

 • E. K.

  Çocuğumuzu gönül rahatlığıyla emanet edebiliyoruz hem hijyenik hem yemeklerde organik ürünler kullanılıyor. Branş derslerinde başarılı, yabancı dilde de çok faydasını gördük. Tavsiye edebileceğim bir okul.

 • K. Ü.

  Hem sanatsal aktivitesi bol hemde geniş bahçeli bir okul ararken özveri anaokuluna denk geldik. görüşmeden sonra denemeye karar verdik ve şu ana kadar ki kısa sürede oldukça memnun oldulk

 • B. Y.

  Kaliteli eğitimleri ile isimlerini çok kısa sürede duyurdular. bizi de bir öneri ile yakaladılar. şimdi oğlumuz da burada. umarım başarıları daim olur ve küçük kızımızla da burada oluruz.

 • C. Ş.

  Beslenme sağlık konusunda çocukların üzerine titriyorlar adeta. okula giren her yemek çok sağlıklı. beslenme konusunda gözüm hiç arkada kalmıyor gerçekten

 • U. K.

  hızlı zamanda kulağımıza gelmeye başlayınca çocuğumuzu yazdırmayı tercih ettik. kesinlikle başarılılar ve bu işe öylesine girmedikleri çok açık.

"Özel Koşuyolu Özveri Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Koşuyolu Özveri Anaokulu İletişim Bilgileri

Koşuyolu Mah. İsmailpasa Sok. No:9 Koşuyolu - İstanbul
0 216 706 0179
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

%10
İndirim

Özel Koşuyolu Özveri Anaokulu’ndan %10 İndirim Fırsatı

Özel Koşuyolu Özveri Anaokulu ile Okul.com.tr üzerinden iletişime geçen velilere sezon sonuna kadar özel indirim! İndirimden yararlanmak için vakit kaybetmeden okulla iletişime geçin!


30 Haziran 'a kadar.

Okul Fiyatı - Tam Gün

Aylık Ödeme: 1100 TL - 990 TL

Veya

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum