fb
Özel Kurtköy Bade Su Anaokulu

Özel Kurtköy Bade Su Anaokulu

0216 706 0243
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Okul Saatleri: 07:00/19:00
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15

Özel Kurtköy Bade Su Anaokulu Hakkında

İstanbul Kurtköy 'de bulunan Özel Kurtköy Bade Su Anaokulu çocukların gelişimleri için okul öncesi dönemin en önemli olduğunu bilmekte ve bu doğrultuda çocukların sosyal, duygusal, bilişsel, ve zihinsel becerilerini kazanmalarını amaçlamaktadır. Anaokulunda çocuklara Türkçe ve İngilizce dillerini geliştirmelerine yönelik çalışmalar yapılmakta ve müzik, sanat, spor ,bilim,at binme,buz pateni gibi birçok farklı etkinliklerde aktif olmaları sağlanmaktadır. Özel Kurtköy Bade Su Anaokuluı çocuklarına Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti tarafından kabul edilen ve bütün Avrupa ‘da uygulanmakta olan bir dil eğitim modeli ile hizmet vermektedir. Bu program European Language Portfolio (Avrupa Dil Portfolyosu ya da Avrupa Dil Pasaportu ) olarak adlandırılmaktadır. Her sınıfta biri sadece İngilizce konuşan diğeri de sadece Türkçe konuşan 2 ayrı öğrenmen bulunmaktadır. Bu sayede hiç bir çocuk gözden kaçırılmamaktadır. Ayrıca çocuklara İngilizce konuşmanın özel bir durum olmadığını ve hayatın olağan akışı içinde bir iletişim metodu olduğunu ve öğretmeni ile iletişim kurması için bu metodu kullanması gerektiğini anlatılmaktadır. Özel Kurtköy Bade Su Anaokulu 'nde bulunan yemekhanede çocuklara organik beslenme sağlanmaktadır. Gün içerisinde çocuklara hazırlanan yemekler gelişimleri,büyümeleri ve günlük olarak alması gereken besinlere göre ayarlanmaktadır. Yemek saatlerinde çocuklara mutlaka organik süt ve serbest dolaşımlı doğal ortamlarda yaşayan tavuklardan temin edilen organik yumurtalar ikram edilmektedir. Özel Kurtköy Bade Su Anaokulu 'nda öğrencilerin sağlıklı bir ortamda eğitim almaları amacıyla anaokulu içerisinde temizliğe büyük önem verilmekte ve düzenli olarak temizlik kontrolleri yapılmaktadır. Anaokulu 2010-2011-2012 yıllarında Tüketici Akademisi tarafından kalitesine en çok güvenilen marka seçilmiştir. Özel Kurtköy Bade Su Anaokulu 'nda yaz okulu sistemi bulunmaktadır.

Duyurular Ve Etkinlikler

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Havuz
Sanat Atölyesi
Müzik Odası
Oyun Alanı
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Beden Eğitimi

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Robotik ve Kodlama
Yabancı Dil Kulübü

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- MEB odaklı

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- Çoklu Zeka Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Kişiler

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Psikolojik Danışman

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

Yorumlar

 • d. a.

  Okul çocuklara sene sonunda harikalar harikası bir gösteri hazırlattı. Bu onlara verdikleri emeklerin tüm sene yaptıklarının adeta bir karşılığı oldu. Folklör çalışmalarına büyük önem veriyorlar. Çocukları kendi kültürleri içinde yetiştirip onlara yepyeni bir yetenek kazandırıyorlar

 • t. ş.

  bade su okul öncesi eğitimde fark yaratmış bir okul kızım bu okula gidiyor ve bizzat şahidiz. Eğitimi, eğitmen profili, sosyal faaliyetleri, psikolojik danışmanı ve destek hizmetlerinden çok memnunuz. Hiç sorun yaşamadık aksine bir isteğimiz olduğunda bizi geçekten dinleyip çözüm üretmeye çalışıyorlar.

 • b. c.

  Çocuğumu oyun grubuna yazdırdık bu yıl O kadar ilgililer ki kendi çocukları olsa bu kadar olurdu herhalde. Çok menun kaldım anaokulunda burda devam etmeyi düşünüyoruz. Temizliğe çok önem veriyorlar.

 • s. e.

  Benimsedikleri eğitim sistemi bizi cezbeden yanı oldu. Yaratıcılık, sosyalleşme, doğa sevgisi, çevreye duyarlılık, yardımlaşma gibi konularda çok büyük katkısı oluyor çocuğum için tabii bu konuda sabırla, şefkatle ilgileniyorlar.

 • e. a.

  Son derce sıcakkanlı, güler yüzlü, alanında başarılı ve modern bir ekibe sahip. Dizaynı eğitim sistemi çok başarılı ve çocuğunuz için gerçek bir eğitim hizmeti verilmekte. anaokulu arayanların mutlaka bu okulu da görüp öyle karar vermesi gerektiğini düşünüyorum.

 • d. a.

  Atatürk ilkelerine bağlı, milli kültürlerine ve glabal değerlere saygılı, kendi diline hakim, özgüvenli, sorgulayan, araştırmacı tüm bunların yanında saygılı, duyarlı nesiller yetiştirmeyi amaçlayan bir okuldur o yüzden de 3 yıldır kızımız sizlerle güvende

 • e. o.

  Butik bir okul, gerek yönetim kadrosu gerek öğretmenleriyle son derece iyi niyetliler ve velilerle işbirliği içerisindeler. Akademik başarıya verdikleri önem kadar çocuğun kişisel gelişimi, kendine güvenine de önem veriyorlar, branş dersleriyle de bunu destekliyorlar. Fiziksel imkanları anaokul öğrencileri için yeterli bence

 • b. ç.

  Sınıflar çok tatlı, klasik eğitim anlayışından uzak tüm çocukları üretmeye ve öğrenmeye teşvike eden bir ortam var. Bahçesi bana biraz küçük geldi o kadar.

 • İ. T.

  Yıllardır hizmet veren köklü bir okul. İki çocuğumu da bu okula yolladım ve pişman olmadım. Hem güzel bir eğitim aldılar hem de ikinci yuvamız oldu bizim için. Okulun tüm çalışanlarından , ders çeşitliliğinden, hijyeninden, güvenliğinden son derece memnun kaldık. Bu bölgede anaokulu arayan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

 • g. k.

  okul çok sistemli çocuğun her şeyinden haberiniz oluyor.çocuğumu başka okuldan getirdim bu okula.başta tereddüt ettim ama ne kadar doğru karar verdiğimi gördük.çocuğum yemek yemese bile insanları kandırmadan yemek yemek istemedi diye söylüyorlar.geldiği okulda bu sorunu çok yaşamıştık.çocuğum eve her gün dolu dolu geliyor.emeğinize sağlık ekip ve özellikle güvenlikten aşçısına çok profesyonel.tebrik ederim

 • y. s.

  İnsan en sevdiğini, canını, evladını kime emanet eder? Hele bir de bütün gün işte hayat telaşesinde debelenirken acaba ne yapıyordur diye düşünüp strese girmek? Ben böyle bir stresi hiç yaşamadım Evladımım sizinleyken. Sizin o şefkatli sevgi dolu emin ellerinizde olması beni hep rahatlattı. O'nun gülümsemesi, hadi okula gidelim deyişi, sürekli okulda yaptıklarından bahsetmesi ne kadar da doğru bir seçim yaptığımızın ispatı adeta. yüreği güzel yönetim kadrosuyla harika bir ekip . Hep yenilikçi, sıradanlığa karşı, eğitim hassasiyeti yüksek, neşe dolu bir okul. Bu ailenin bir parçası olmak bizleri mutlu ediyor. Gönül rahatlığıyla diyebilirim ki bir çocuğum daha olsa düşünmeden Bu okula gönderirim. İnsanın iyikileri olmalı hayatta ve itirraf edeyim benim 'en iyiki'msiniz

 • b. p.

  Evt okulun birçok imkanı var, ama beni etkiyen kısmı gülen güzel insanların olması. Çalışan bir ikiz annesi olarak söylüyorum ki hiç bir zaman gözüm arkada kalmadı ve bir çok konuda yardımcı oldular. Bir öğretmen olarak söylüyorum ki eğitim konusunda da başarılılar. Etkinlikleri ve öğretim becerileri çocuklarımın gelişimsel düzeyine uygun. Çok yer gezdim. Çok araştırdım ve çoğu süslü sözlerden ibaret velilerin göznü boyayan yerler. Gerçek, samimi, çocuğu seven işlerinde iyi insanlar

 • i. e.

  Çok emin olmadan bir arkadaş tavsiyesi üzerine görüşmeye gitmişken denemeye karar verdik. Okulda beni benden alan kısım sanırım beslenme. Mutfağa giren her türlü yemek çok doğal ve çok sağlıklı. Bizden daha hassas olan çocuklarımızı bu kadar sağlıklı ve dikkatli öğünlerle beslemeleri bile beni etkiledi. her ziyarete gittiğinizde çocukların başında mutlaka bir öğretmen görüyorsunuz. çocukların başı boş dolaştığı, kalitesiz malzemeler ve tecrübesiz hocalarla oluşturulan anaokullar kendilerine rakip bile olamaz. ilkokula kadar burada devam etmekten hiç şüphemiz yok.

 • T. Z.

  sizlerle tanıştığım için çok şanslıyım bu üçüncü okulum. çocuklara bu kadar değer veren özverili ve temiz bir okul olduğunuz için çok teşekkürler "

 • S. .

  Oğlum 2 senedir Badesu ya gidiyor. Çok küçüklen başlamak zorunda kaldık, ben de yaşı küçük diye çok korktum çok meraklı bir anneydim ama benim içimi çok güzel rahatlattılar, sürekli resim video ile ne kadar mutlu olduğunu gördüm. Ardından çocuğumu öğretmenin kucağına atlarken, ayrılışlarda eve gelmek istemeyişlerinden okulda ne kadar eğlendiğini anladım. Daha konuşamadığı için gözlemledim ve bende mutlu oldum. Bazen bana nazlandığı oluyor tabi ayrılışlarda ama okulumuzun Psikoloğu Gizem hanımla konuşup bu durumları atlattık iyi ki bu okuldayız bana gerekli olan şey samimiyet, hijyen, yemekleri, eğitimi ve öğretmenleri hepsinden memnunum. Bence bu civardaki en samimi okul hepsini gezdik, ben en çok Badesuyu beğendim çok memnunum, gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

 • Z. .

  Öncelikle bende özel bir kuruluşta öğretmenim ilk çocuğum dolayısıyla çok araştırdım, sistemi bilmem de daha titiz yaklaşmama vesile oldu. Bu civarda 25 aylık çocuk alan pek okul bulamadım, bulduklarım da çok faiş rakamlar verdi, ne yapabilirsin ki en fazla ne verebilirsin yerekten, samimi, içten, şeffaf bir okul olduğunu düşündüğüm bu okula vermeye karar verdim 1 yıldır Badesudayız, buradan da mezun oluruz inşallah:) Gizem hanıma istediğiniz herşeyi danışabilirsiniz ve sizin içinizi çok güzel rahatlatarak yönlendiriyor, tüm tavsiyeleri mantığıma ve hayatıma uygun. Diğer psikologlar gibi dolambaçlı yada ucu açık değil. Açık ve anlaşılır bir o kadar da samimi:) Deniz hanım kurucusu deseniz o da bir o kadar sabırla her sorunuza dönüş sağlıyor ve en başta annenim halinden anlıyor, yardımcı oluyor. Gördüğüm o ki içlerinde öğretmenlerle aile gibiler. Bütün öğretmenleri güler yüzlü ve tatlı:) hepsini çok seviyoruz, çocuğumu tertemiz saçlarından tutun elbisesine kadar pırıl pırıl eve gönderiyorlar ve en önemlisi çocuğum okulunu ve öğretmenlerini çok seviyor. Bir anne olarak daha ne isterim ki. O mutlu olsun, sevsin sevilsin bu yaşlarda başka beklentim yok. Eğitim ve oyun konusunda da araştıran bir okul benim hiçbir zaman aklım geride kalmıyor, herkes be yaptığını biliyor kısacası. İyi ki burayı bulmuşum, kapıdan çocuk alıp veren resmiyetle sizi boğan bir okul asla değil. İstediğiniz zaman görüşüp, konuşabiliyorsunuz. Benim gibi birkaç öğretmen arkadaşımda çocuğunu buraya gömderiyor ve gerek eğitiminden, gerek bakımından çok çok memnunuz. Aklınızda soru işareti bile varsa gidip konuşunca ne kadar haklı olduğumu göreceksiniz:) bu iş sevgi ile yapılır tüm ekibinde yüzünden sevgi akıyor teşekkür ederiz. İyi ki sizinleyiz :)

 • e. t.

  bu platformu görünce yorum yapmadan geçemedim ..böylesi güzel bir okula denk geldiğim için gerçekten çok şanlıyım.oğlum 2 senesini bu güzel insanlarla geçirdi ve mezun olalı 2 sene oldu şuan ilkokul 2.ye geçtik .burada bulunduğum sürece gözüm hiç arkada kalmadı sanki kendi anneme kardeşime emanet edip işime gidiyordum.evet ilk görüşmemizde o samimiyeti dürüstlüğü sıcaklığı hissetmiştik bizi tek kaygılandıran merdivenli bir okul olmasıydı ancak dedikleri gibi bu konuda çok hassaslar ve benden sonrada giden arkadaşlarımın çocuklarından da hiç tehlike oluşmasına sebep olacak bir durum yaşamadım ve duymadım.zaten kapıları korumalı olduğu için çocukların açıp merdivene tek başlarına çıkmaları imkansız.her konuda bu kadar titiz ve özenliler..benim için en büyük kriter deniz hanımında 2 evladının olmasıydı bir kurucudan ziyade bir veliydi bir anneydi ve gördüm ki bütün çocuklar onun evladıydı.bunun dışında gerçekten ne kadar donanımlı ve saygılı çocuklar yetiştirdiklerini oğlum ilkokula başladığında anladım.sınıftaki oturuşu duruşu bile farklıydı ve bunu daha ikinci günde öğretmenimiz farketmiş olmalı ki hangi okula gittiğimizi sordu :)

 • e. b.

  Hocalarımızın o içindeki çocuk hep yaşasın. Kızımla beraber içindeki çocuğu yaşatan hocalarımıza çok teşekkür ederim

 • t. a.

  Kızım bu sene okula başladı. 3 yaşın erken olduğunu ve belki de gitmek istemez diye düşünüyordum. Daha ilk günden okulu o kadar çok sevdi ki haftasonları da gitmek istedi. Herşeyi deneyerek ,görerek öğreniyorlar. Öğretmenlerin çocuklara olan yaklaşımı ve ilgisi de mükemmel. Herkese tavsiye ederim.

 • s. s.

  Kızımı 4 ay önce Bade Suya kaydını yaptırdık.bu benim için mucizeydi.çünkü tam kreşlerden ümidimi kestiğim anda karşıma çıktılar.gidip Deniz hanımın karşısına oturduk, tüm enerjisi ve hızıyla bizi bilgilendirdi.ben heyecandan konuşamadığımı hatırlıyorum.çünkü kızıma hiçbir bilgiyi benimsetmeyeceklerini , kendi fikirlerini , kendi karakterini,kendini var etmesi için sadece ışık olacaklarını anladım.kızım hepimizin yaptığı hatayla büyümeyeceğini anladım , doğru bildiklerini veya olmasını istedikleri kişi olması için diretmeyeceklerini , kızımın deneyerek bir sonuca ulaşmasını sabırla sağlayacaklardı. ayrıca müdürümüz gizem hanım bize aynı zamanda dışarıda iyi paralar ödeyerek bile alamayacağımız faydalı bir danışmanlık sağladı.kendisi çok başarılı bir psikolog.burası asla kurumsal bir firma mantığı ile değil , çok disiplinli , kaliteli ama firma değil aile .diğer öğretmenlerinde sizi bukadar sevgiyle karşılaması ,çocuğunuz hakkında bilgisi olması harika. hayatımda hiç bu kadar doğru yerde olduğumu düşünmemiştim.zorla hiçbir şey öğrenmedi karakteri güçlenerek eve döndü... son bir şey ... bursa ya tayinimiz çıktı ama eşimin kızım böyle bir şansı daha bulamaz gitmeyelim diyecek kadar hayranız bu insanlara...

 • ö. b.

  Kızımın Bade Su da 2. senesi. Ben ıncık cıncık detaya takılan, "takıntılı" annelerdendim. Tabi ki birinci istek çocuğumu sevsinler, çocuğum da onları sevsin. Ama gelin görün bir kaç okul gezince durum öyle "sevgi" ile bitmiyormuş. Neydi benim takıntılarım; - Okulda TV izletmesinler, tablet ile eğitim vermesinler (evet görüştüğüm bir yerde çocuk uyanınca sakin dursun diye tv önüne konmuştu), - Paketli ürünleri çocuklara vermesinler (her şey mutfakta pişiyor, çocuklar bazen ikindi yemeklerini kendileri hazırlıyorlar), - Şekerli yiyeceklerle en az şekilde karşılaşsınlar (sıfır değil tabi ama mümkün olduğunca doğal şekerle hayatlarını sürdürüyorlar. - Hava ne olursa olsun bahçeye/doğaya çıksınlar (şeker değil bunlar, erimiyorlar. üstelik çocukların kirlenmelerinden rahatsız olmuyorlar, üşenmiyorlar. eve kumlu, çamurlu kıyafetler gelince seviniyorum. örneğin kızım eskiden çamura dokunamıyorken , artık girip içinde oynayabiliyor.) - Güler yüzlü olsunlar (Sabahları bazen kızım ile tartıştığımda (delirdiğimde), beni bile sakinleştiren (çok domuz değilsem), bizi mutsuz birbirimizden ayırmamaya çalışan öğretmenlerimiz var.) Bu kriterler arasında olmayan ama başka arkadaşlarımla konuşunca/anlatınca farkettiğim, kesinlikle kurtköy de doğru adres

 • h. .

  Butik olduğu kadar kurumsal, çocuk merkezli bir okul. Kesinlikle ortalamanın çok çok üstünde standartlarda. Her sınıfta iki asıl öğretmen olması önemli.

 • Z. O.

  İyi ki Badesu var..Kızım 3 yaşından itibaren bu okulda , gözünün arkada kalmaması kelimesine en layık en yakışır insanlar var orda başta Deniz hocamız , Eşi ,Psikolok Gizem hanım Ve diğer Öğretmenlerimiz hepsi birbirinden değerli ve hakikaten o değeri de evlatlarımıza veriyorlar.Eğitim ,Sosyelleşme, Özgüven, Kendilerini tanımaları ,kişilikleri biz hepsinden memnunuz Emeğinize yüreğinize sağlık. Gönül rahatlığıylada tavsiye edebiliriz..

 • Ö. A.

  Çocuğumu gözüm hiç arkada kalmadan bırakabildiğim kreş. Öğretmenlerimiz çok ilgili ve eğitimliler.Pozitif iletişim kuruyorlar. Her sınıfta iki öğretmen var. Mevcutlarımız çok az bu çok önemli benim için. Yemekleri gayet güzel. Psikoloğumuz alanında uzman ve ilgili. Çocuğum hem sosyal hem akademik anlamda o kadar çok gelişti ki çok mutluyum. İngilizceden temel bilgileri öğrendi. Dans ve ritim öğrendi. Sayılar, örüntüler daha sayamadığım bir sürü beceri kazandı. Teşekkürler Badesu Kreş ve Deniz hanım..

 • n. .

  Her işi erbabı yapmalı hele ki eğitimi eğitimciler yapmalı. Parası olan okul açamamalı. Bade Su çocuk sahibesi Deniz hn da öğretmenlikten gelme bu sebeple alana hakim ve bu iş vicdan işi evet para kazanmak için yapıyoruz ama konumuz çocuk o nedenle öncelikle işi yapan da çalışan da vicdanlı olacak. Pişen yemek, sınıftaki öğretmen, okul ortamı çocuğa uygun olacak. Kadro hepsi alanından mezun , yemek gıda tamamen organik, temizlik sıfır kimyasal ingilizce tam zamanlı öğretmenler tam zamanlı alana hakim uzman psikolog anlayacağınız okul gibi okul evet bu iş hakikaten vicdan işi...çok araştırdım iyi ki burayı bulmuşum benden sonra 3 arkadaşım daha geldi ve hepsi de gayet memnunlar her şeyden önce gözümüz arkada kalmıyor yöneticilerden Deniz hn çok duyarlı ben şimdiye kadar olumsuz hiçbirşey görmedim

 • g. a.

  herkes bu süreci yaşayacak diyorum başkaca birşey demiyorum..! Şaka bir yana günümüzde okul meselesi çok büyük dert hele ki 2-6 yaş arası çocuk için arıca derdin karesi. iyi eğitim bir yana iyi ortam güvenli ortam düzgün beslenme daha belirleyici.açıkcası ben öyle ne oldum delisi değilim yani aman kızım ingilizce öğrensin vs vs demem ondan önemlisi önce güvenli ortamda iyi insanların elinde olsun düzgün şeyler yesin eh biraz da sosyalleşsin tabi. o sebepten öyle caf caflı yabancı isimli okulları bir kalemde sildim he bir de markalaştığını iddia eden sözde okul özde ticarethane olan yerleri de baştan eledim..bilmem hangi prof hangi psikologun isim hakkını almış okul açmış adamın ismini satarak iş yapacak kadar aciz yerlerle kişilerle işim olmaz dedim..düşünsenize isim hakkını satmış ama adamın kendisi ortada yok iyi de şimdi buraya sırf bu adamın ismi için çocuk verilir mi bir kere iyi yer olsa yaptığı işe güvenen kurum olsa başkasının ismini satın alıp arkasına saklanma gereği duymaz..bütün bu tarz yerleri eledikten sonra zaten elde birkaç okul kalıyor onlara da bakınca burası benim aradığım yer dedim gittim görüştüm içime en baştan sindi memnunum ve uzun araştırmalar görüşmeler yapan ve az biraz da alanı bilen biri olarak(bu arada (psikoloğum) size öneririm ne diyeyim şimdiden kolay gelsin bu yazımı okuduğunuza göre huzursuz anneler kulübüne hoş geldiniz..bence gidin Deniz Hn, Gizem hn, ve tabi bizimkinin Emine ablasını tanıyın derim eminim rahat bir nefes alacaksınız ve derin bir ohhh çekeceksiniz.

 • t. .

  Bu okulun en çok hoşuma giden yanı çok sade oluşu. Öyle renk cümbüşü ile göz yormuyor. Birçok uyarana maruz kalan çocuk en azından okulda rahat. Keza genelde müthiş renk karmaşası olur okullarda. Rengarenk alakalı alakasız birçok şey bir arada okul öncesi kurumlarda buna nasıl izin verilir anlamam halbuki bu yaş çocuklar için çok zararlı yorucu. Ben oyumu sadelikten yana kullananlardanım. Bu sebeple bade su diyorum.

 • T. S.

  Çocuğunuz için bir anaokulu ararken dilediğiniz /istediğiniz herşeyin listesini kabaca yapın; işte hepsi bu okulda var! Sabah 7'de bırakıp akşam 19:00'de alabilmeniz gereksin, şehrin içinde olsun ama şehir tozu yutmasın,koşup oynayacağı bahçesi olsun, bahçede kaydırak bile olsun, ama aynı zamanda tertemiz olsun, sınıflar temiz ve düzenli olsun (bizim ev bile bu kadar temiz değil), çocuğum sağlıklı şeyler yesin, atıştırmalık olarak 50 kuruşluk çubuk kraker değil gerçek ev yemeği versinler, hem de organik gıdalardan olsun, her sınıfta 2 eğitimli öğretmen olsun, benim yerinde iki dakika oturamayan çocuğuma aktivite yaptırmayı becersinler (müthiş), e hadi ingilizce de olsun, alanında iyi psikolog olsun, kafasını azıcık bir yere çarptığında bile bilgi veren,her veliyle tek tek ilgilenen okul müdüresi olsun. Bir de bilmem kaç euro gibi uçuk paralardan bahsetmesinler, bade su anaokulu kurtköy civarlarında oturan/çalışan/yolu düşen herkes için en iyi okul, 6 kreş gezdim, siz boşuna benim kadar yorulmayın. Bence.en önemli özet de çocuğumun her sabah bana hızlıca el sallayıp okuldan içeri koşması ve hastayken bile okula gitmek istemesi. Demek ki bu insanlar doğru bir iş yapıyorlar.

 • ö. a.

  Süper bir okul. Fiziksel imkanları oldukça iyi eğitmen profili de öyle. Sadece öğretmenler değil tüm personeller işlerini severek yapıyorlar ve bu enerjilerini öğrencilere de yansıtıyorlar. Çocuğum okulda evinde gibi rahat ve huzurlu. Ortam böyle olunca da kaliteli bir eğitim çıkıyor ortaya.

 • İ. o.

  Oglum 2yasından beri bu kreste ve cok titizlikle arastırdıgım dönemlerde iyiki badesuyu tercih etmişiz.güler yüzlü ilgili ve işlerine aşık bir kadroya oğlumu güvenle teslim ediyorum.eğitim bakımındanda oldukca donanımlı ve bilinçli bir okul.gercekten tavsiye ederim

"Özel Kurtköy Bade Su Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Kurtköy Bade Su Anaokulu İletişim Bilgileri

Kurtköy Mah. Kanarya Cad. No:23 İstanbul
0216 706 0243
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Kurtköy Pendik Kartanesi Anaokulu Özel Okul
Özel Kurtköy Pendik Kartanesi Anaokulu

2 senedir çocuğumu gönderiyorum. Okuldan, öğretmenlerden ve Nuray hanımdan çok memnunum. Her seferinde gönül rahatlığı...

Özel İlkesu Anaokulu Özel Okul
Özel İlkesu Anaokulu

Çocuğumun okulu. Bir anaokulunda aradığımız her şeyi bulduk aile ortamı disiplin, kaliteli eğitim. Eğitmenleri oldukça i...

Özel Gülücük Anaokulu Özel Okul
Özel Gülücük Anaokulu

Kızımı bu okula gönderiyorum okul başladığından beri sosyalleşti ve tabletle oynamayı bıraktı. dersleri çok seviyor okul...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum