fb
Özel Mektebim Okulları Kartal Anaokulu

Özel Mektebim Okulları Kartal Anaokulu

0216 706 6885
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Okul Saatleri: 07:00/19:00
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Mektebim Okulları Kartal Anaokulu Hakkında

Özel Mektebim Okulları Kartal Anaokulu sorumluluk sahibi , eleştirel ve yaratıcı düşünme özelliklerine sahip çocuklar yetiştirmeyi hedeflemektedir. Çocukları fiziksel ve sosyal anlamda geliştirmeyi amaçlayan başarılı bir eğitim programına sahiptir. Bulunduğu bölgede birçok velinin tercihi olan anaokuludur. 3 ve 6 yaş aralığındaki çocuklara eğitim verilmektedir. Okul fiziksel olanaklardan yemekhane, oyun alanları ve bahçeye sahiptir. Adını Atatürk’ün kurduğu mekteplerden alan Mektebim Özel Okulları ’nın bir üyesi olan bu anaokulu, liseye kadar uzanan bir eğitim birimidir. İçerisinde birçok teknolojik sisteme sahip olan sistem, eğitim anlayışı olarak Atatürk’ün bize miras bıraktığı manevi değerlerden uzaklaşmamıştır. Alt yapısı bilim ve teknoloji tabanlı olan eğitim sistemi kariyer ve çözüm odaklı çalışmaktadır. Bedensel gelişimi destekleyen beden eğitimi dersleri ve hocaları bulunan anaokulunda çocuklara yüzme, tenis, basketbol, jimnastik ve yoga dersleri verilmektedir. Sanatsal ve sosyal gelişimi destekleyici el sanatları ve dekoratif sanatlar dersleri bulunmaktadır. Müzik ve satranç kulüplerinin yanı sıra aktif bir gezi kulübüne sahiptir. Doğa gezileri, tiyatro, sinema, müze, kütüphane, hayvanat bahçesi, fabrika ve iş alanları gezileri düzenlenmektedir. Özel Mektebim Okulları Kartal Anaokulu yemekhanesinde çıkan yemekler günlük olarak çıkarılmakta ve uzmanlar tarafından hazırlanmaktadır. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir. Velilerin takibi içinde günlük olarak internet sitesinde verilmektedir. Velilerin çocuklarını takip etmesi içinde aylık olarak gelişim raporları düzenlemektedir. Manevi ve kültürel değerleri evrensel değerlerle harmanlayan bir eğitim programına sahiptir. Tutumluluk, dikkat çalışmaları, özel gün ve anma günlerinden etkinlikler düzenlenmektedir. Her çocuk için bireysel olarak doğum günlerine özel etkinlikler de mevcuttur. Temizlik ve hijyen konuları üzerinde de gerekli hassasiyet gösterilmektedir.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Oyun Alanı
Bahçe

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Yoga
Beden Eğitimi
Basketbol

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Drama
Görsel Sanatlar
Dans
El Sanatları
Orff
Ebru

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi

Yorumlar

 • D. s.

  okul binası ve bahçesi çok güzel olan anaokulu. kartal da anaokulu arayan anne babaların mutlaka gidip görmesi gereken bir yer.

 • F. A.

  Görüştüğüm diğer velilerde genel olarak memnun okuldan. verdiğiniz paranın bir önemi yok tabii ama iş eğitime gelince insan bir karşılık bekliyor ve bunu fazlasıyla veriyorlar.

 • G. S.

  HArika bir okul gerçekten. Oturduğumuz yere yakın olması bizim için çok büyük ayrıcalık oldu. Öğretmenler güleryüzlü öğrenciler rahat ve bizlerin gözü arkada değil daha ne olsun

"Özel Mektebim Okulları Kartal Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Mektebim Okulları Kartal Anaokulu İletişim Bilgileri

Uğurmumcu Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Cd., 34882 Kartal/istanbul
0216 706 6885
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Altın Pusula Anaokulu Özel Okul
Özel Altın Pusula Anaokulu

Çocuklara okuma alışkanlıkları kazandırmak için çeşitli çalışmalar yapıyorlar Öğrenciler için çok güzel bir şey. Branş d...

Özel Kartal İlk Adımlar Anaokulu Özel Okul
Özel Kartal İlk Adımlar Anaokulu

Bahçesi büyük, toprak alan harika Ayrıca sınıfları çok ferah ve güneş alıyor olması

Özel Kartal Minik Yıldızlar Anaokulu Özel Okul
Özel Kartal Minik Yıldızlar Anaokulu

Anaokulunda sadece çocuğun oyun oynaması gerekmiyor ya da illa ki ilköğretime hazırlanması. Minik yıldızlar hem fiziksel...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum