fb
Özel Mini Çocuk Anaokulu

Özel Mini Çocuk Anaokulu

0212 963 2078
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Okul Saatleri: 07:30/19:00
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15

Özel Mini Çocuk Anaokulu Hakkında

Özel Mini Çocuk Anaokulu Beşiktaş’ta bulunmakta olup 2-6 yaş gruplarına eğitim vermektedir. Sabah 8:00 Akşam 19:00 saatleri arasında eğitim verilen okulda okulun uzman kadrosu ve psikoloğu tarafından hazırlanmış müfredat ile öğrenciler ilkokula hazırlanmaktadır. Verilen branş dersleri arasında modern dans, yaratıcı drama, müzik ritim, satranç ve İngilizce dersleri yer almaktadır. Modern dans dersleri ile çocukların hem fiziki gelişimi desteklenmekte hem de senkronize hareket edebilmeleri sağlanmaktadır. Aynı zamanda çocukların ritim duygularının gelişmesi sağlanmaktadır. Yaratıcı drama dersleri çocukların yaratıcılıklarını sergilemesine olanak sağlayan bir etkinliktir bu etkinlikler ile çocukların jest ve mimiklerini doğru kullanarak kendilerini etkili bir şekilde ifade edebilmesi sağlanmaktadır. Satranç dersleri çocukların zihinsel gelişimlerini destekleyici bir eğitimdir aynı zamanda çocukların matematiksel gelişimleri içinde oldukça etkili bir eğitimdir. Öğrencilere bilgiyi hazır bir şekilde vermek yerine araştırarak, gözlemleyerek oyunlarla öğretmek hedeflenmektedir. İngilizce dersleri konuşma odaklı işlenmekte olup, renkli materyallerle öğrencilere dersler sevdirilir. Ayrıca Özel Mini Çocuk Anaokulu 'nda eğitici grup oyunları, fen doğa etkinlikleri, gems, görsel sanatlar, neşeli sayılar, yaratıcı görsel etkinlikler, gezi ve gözlem, ana dil etkinlikleri, scamper, sportif faaliyetler, değerler eğitimi, dikkat etkinliği gibi faaliyetler yapılarak öğrencilerin çok yönlü gelişimi sağlanmaktadır. Öğrencilerin çevreye duyarlı, topluma faydalı, doğa sevgisi olan bireyler olarak yetişmesi hedeflenmektedir. Verdiği hizmetlerde en iyisini yapmak ve öğrencilerin okul içinde huzurlu, sağlıklı ve mutlu olması için çalışan okulda güvenlik en hassas olunan konulardan biridir. Öğrenciler velileri dışında kimseye teslim edilmez. Temizlik için deneyimli ve gerekli eğitimleri almış personellerle çalışılmaktadır. Sınıflar, tuvalet ve yemekhanenin temizliği düzenli olarak kontrol edilmektedir. Yemekler hijyen kurallarına bağlı kalınarak hazırlanmaktadır ve diyetisyenlerin kalori hesaplarına dikkat ederek, sağlıklı besinlerden oluşan yemek menüleri hazırlanmaktadır. Okulun verdiği hizmetlerden biri de servistir. Servislerde deneyimli sürücüler çalışmakta olup öğrencilere hostesler refakat etmektedir. Araç bakımı düzenli olarak yapılmaktadır ve öğrencilere güvenli bir ulaşım imkanı sunulmaktadır.

Duyurular Ve Etkinlikler

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Oyun Alanı
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

Fransızca
İngilizce

Sportif

Beden Eğitimi

Sanatsal

Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Değerler Eğitimi

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- Montessori Eğitimi

- Çoklu Zeka Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Keçe

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

- Karton/Mukavva

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Kişiler

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Okulun Kendi Aracı

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada birkaç kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Yönlendirme

Yorumlar

 • Z. S.

  Oğlum 5 aydır mini çocuk ta. Okula gidemediğinde çok üzülüyor. Onu okula bırakırken öğretmenine sarılması beni çok mutlu ediyor gerçekten. Sevgi çok önemli benim için. İşini ve çocukları seven onlara değer ver kurum benim için önemli olan. Ondaki gelişimi görmekte çok güzel. Bu hafta sergi ve seminer için okula davetliydik. Çocuğumun etkinliklerini görmek ve değerli velilerle bir araya gelmek benim içinde çok keyifliydi. İyi ki varsınız , iyiki mini çocuk ailesine katıldık, teşekkürler hepinize.

 • B. B.

  Mini Çocuk yuvasına kızımı gönderiyorum. Okul öğretmenleri, kurucusu Elif Hanım bu zamana değin bu alanda tanıdığım en güvenilir kişiler. Çocuklara olan yaklaşımları, okulda verilen eğitim, okulun temizliği harika. Beşiktaş, Balmumcu sınırları içinde yuva arıyorsunuz içiniz çok rahat çocuğunuzu emin ellere teslim edebileceğiniz bir yuva. Çocuğum bu yuvaya gitmesiyle birlikte çok hızlı gelişti. Öğretmenlerin yaklaşımı ve arkadaş edinmesiyle kısa zamanda gözle görülür bir biçimde sosyalleşti. Tuvalet eğitimini bir buçuk ay gibi kısa bir sürede çözümledik. Kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yuva. Tüm ekibine çok teşekkür ederim.

 • A. k.

  Uzun zaman önce oğlumu mini çocuk anaokuluna kaydettim. Her anne gibi benim de tereddütlerim vardı tabi. Ama gün geçtikçe çocuğum ve ben okulumuzu çok beğendik. Çocuğumla yakından ilgilenmeleri beni ayrıca mutlu ediyor. Oğlumun kaliteli vakit geçirmesi benim için en önemlisi. Teşekkürler mini çocuk. Sizleri çok seviyoruz .

 • M. P.

  Her açıdan güvenle çocuğunuzu emanet edebileceğiniz bir ortam gerek öğretmenler gerek sahipleri çok tecrübeli sıcak ve samimiler.oğlumun kötü bir okul deneyiminden sonra 2.ci okul olarak buraya getirdik ve iyi ki getirmişiz çok memnununz oğlumuz mutlu bizde mutluyuz şiddetle tavsiye ediyorum.

 • E. E.

  Mini Çocuk Anaokuluna başladığımız günden beri oğlum çok mutlu.Öğretmenleri ,kurucusu,okul herkes çok içten samimi ve Sıcak.Oğlumun eve hergün yeni birşeyler öğrenerek gelmesi mutlu olması bizi daha çok mutlu ediyor.Okulun bahçesi harika soğuk sıcak demeden hergün bahçede etkinlik yapılması çok hoş.Anadil etkinliği , değerler eğitimi ve drama sayesinde çocuğumun kendine olan özgüveni arttı herşey için çok teşekkür ederiz.

 • T. S.

  Kızımın ikinci okulu daha önceki okulunda öğretmenleri çok ilgisizdi şimdiki okulunda öyle bir sorun yaşamaıyor kızım utangaç bir çocuk olduğu için kaynaşmakta biraz zorlanıyor önceki okulunda yalnız kalmış öğretmenleri de hiç ilgilenmemiş şimdi okulunda çok mutlu

 • D. A.

  Hem eğitimi iyi hem de güvenilir bir okul her açıdann yemekleri sağlıklı, güvenlik önlemleri iyi ve okul temiz çocuklar hastalanmasın diye her önlemi almışlar. öğretmenleri çocuklarla kendi çocuklarıymış gibi ilgileniyorlar. gezi etkinlikleri yapılıyor ve gezilerde öğretmenler her çocukla tek tek ilgileniyor.

 • S. A.

  Kızım bu okula gidiyor. okulun dil eğitimi çok iyi. derslere alanında uzman eğitmenler giriyor. Son derece memnunuz. Çevremdekilere tavsiye ediyorum size de tavsiye ederim okul yöneticisi çok nazik ve ilgili.

 • E. A.

  Kaliteli bir okul gerek verilen hizmetten gerekse eğitiminden belli oluyor. Okul yöneticisi çok disiplinli ve işini titizlikle yapıyor. çalışan personeller tecrübeli temizlik ve yemeklerde iyi bir hizmet veriorlar son derece hijyenik.

 • S. K.

  Çocuğumu Mini Çocuk'a gönderiyorum okula başladığından beri çocuğum inanılmaz sosyalleşti ve pek çok şey öğrendi. Onun gelişimini gördükçe iyi ki bu okulu seçmişiz diyorum. Öğretmenleri çok ilgili.

 • E. K.

  Kızımı bu okula gönderiyorum ve çok memnunum. Değerler eğitimi verilmesi çok güzel çocuklar branş derslerinin yanında çocuklara yardımlaşma çevreye duyarlılık gibi bir çok kavramı aşılıyorlar. Çocukları her yönden geliştirmek öğretmek amaçları.

"Özel Mini Çocuk Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Mini Çocuk Anaokulu İletişim Bilgileri

Bestekar Şevki Bey Sokak No 4 Balmumcu / Beşiktaş-İstanbul
0212 963 2078
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Familya Anaokulu Özel Okul
Özel Familya Anaokulu

Gayet ilgili, alakalı öğretmenlerin çalıştığı, güleryüzlü ve anlayışlı bir yönetimin olduğu; servis hizmetinin son derec...

Özel İstek Okulları Atanur Oğuz Anaokulu Özel Okul
Özel İstek Okulları Atanur Oğuz Anaokulu

Canım kızım anaokuluna başlarken çok araştırdım çok düşündüm ve sonunda karar verdim. İstek Atanur Oğuz Anaokulu'na gönd...

Özel Defnem Anaokulu Özel Okul
Özel Defnem Anaokulu

Kızım 1 yıla yakındır defnem anaokuluna gitmekte, çok çok memnunum.

%20
İndirim

Özel Mini Çocuk Anaokulu’ndan %20 İndirim Fırsatı

Özel Mini Çocuk Anaokulu ile Okul.com.tr üzerinden iletişime geçen velilere 31 Aralık tarihine kadar özel indirim! İndirimden yararlanmak için vakit kaybetmeden okulla iletişime geçin!


31 Aralık 'a kadar.

Tam Gün

Aylık Ödeme: 1500 TL - 1200 TL

Veya

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum