fb
Okul Ekle
Özel Neşeli Anaokulu

Özel Neşeli Anaokulu

0216 706 6896
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Okul Saatleri: 07:45/18:15
Psikolojik Danışman
Sınıf Mevcudu: 15

Özel Neşeli Anaokulu Hakkında

Özel Neşeli Anaokulu, çocuklara çocukluğunu yaşama fırsatı verirken aynı zamanda onlar için en verimli eğitim-öğretim alanlarını ve programlarını hazırlar. Anaokulumuz, İstanbul’da Çekmeköy ilçesinde 2 yaş ile 6 yaş aralığı çocuklar için okul öncesi eğitim hizmeti vermektedir. Okulda, Oyun Grubu, 2-...

Devamını Oku

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Havuz
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Hayvanat Bahçesi
Sera
3D Odası
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim
Organik Beslenme
Oyun Grubu
Anne-Çocuk Oyun Grubu
Dini Eğitim

Dil Olanakları

Çince
Fransızca
Almanca
İngilizce
İspanyolca
Arapça
İbranice
İtalyanca
Rusça
Ermenice
Japonca

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Yoga
Badminton
Beden Eğitimi
Futbol
Voleybol
Basketbol
Hentbol

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff
Ebru

Yorumlar

 • D. A.

  Okulumuz adı gibi kendisi de neşeli mi neşeli bir kurum. Oğlum okuluna can atarak gidiyor; çünkü ona herşeyi eğlenerek öğretiyorlar. Kurucularının akademik yeterliliğini ,tecrübesini ve enerjisini okulun velisi olduğunuz andan itibaren farkediyorsunuz. Okul son derece temiz. Kurucular her an çocukların yanındalar. Bu da velilere inanılmaz değerli gözlemler olarak geri dönüyor. Öğretmenlerin yaklaşımı oldukça iyi ve farklı. Daha önce olumsuz bir okul tecrübesi yaşamıştım. Bu tecrübeden ebeveyn olarak şunu öğrendim; çocuklar mutlu oldukları, kendileri olabildikleri ve eğlenerek öğrendikleri bir okulları varsa okullarına koşa koşa giderler. Haftasonu olmasını istemezler. Çekmeköyde bu kurum açıldığı için çok şanslıyım.

 • N. O.

  Neşeli anaokulu ailesi olarak çocuğunuz için çocukluğunu yaşayarak büyüyebileceği bir anaokulu seçtiğiniz ve bizimle birlikte olduğunuz için çok teşekkür ediyoruz. Ailemiz, çocuklarımızla birlikte büyümeye devam ediyor.

 • S. A.

  Küçük oğlumun okul ile tanıştığı yer, bizim için "yuva". Harika bir kurucu yönetim kadrosuna sahip. Yöneticiler okuldaki tüm çocukları tek tek isimleri, kişilik özellikleri, sevdikleri/sevmedikleri şeyleri ile biliyorlar. Kitaba bağlı bir eğitim yerine daha çok çocuk odaklı, çocukların doğal ortamında gerekli eğitimi oyunlarla almasını sağlıyorlar. Bu bizim için en olumlu yanlarından biri. Öğretmenleri ise yönetim ile aynı odağa sahip. Çocuklarımızı kendi çocukları gibi seviyor ve yapılarını bozmadan harika bir eğitim veriyorlar. Branş derslerine de tüm bu olumlu özellikler yansımış durumda. Benim için ise en olumlu tarafı Pazar akşamı "yarın okul var" dediğimde oğlumun "yaşasın!" diye sevinçle haykırması. Daha çok yeşil alana sahip olsa keşke diye düşünüyorum ancak İstanbul şartlarında pek mümkün olmuyor. Yine de ellerindeki küçük yeşil alanın bile hakkını vererek kullanıyorlar. Hava güzel olduğunda çimlerin üzerinde piknik ve çiçek dikme etkinliği yapıyorlar.

 • D. Ö.

  Özel Neşeli anaokulu yöneticileri, sınıf öğretmenleri branş öğretmenleri ve tüm çalışanları ile çocuklar için orada olduklarını hissettiriyorlar. İngilizce öğretmenimizin native ve tam gün çocuklarla birlikte olduğunu ilk duyduğumuzda doğrusu nasıl bir gelişme olabileceğini anlayamamıştık ama şimdi konuşma becerisinin hızla geliştiğini görüyoruz..

"Özel Neşeli Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Neşeli Anaokulu İletişim Bilgileri

Mimar Sinan Mah. Kavakli Dere Sok. No:25/1 Çekmeköy
0216 706 6896
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 20 85

Özel Neşeli Anaokulu Hakkında

Özel Neşeli Anaokulu, çocuklara çocukluğunu yaşama fırsatı verirken aynı zamanda onlar için en verimli eğitim-öğretim alanlarını ve programlarını hazırlar. Anaokulumuz, İstanbul’da Çekmeköy ilçesinde 2 yaş ile 6 yaş aralığı çocuklar için okul öncesi eğitim hizmeti vermektedir. Okulda, Oyun Grubu, 2-3 taş tam gün ve yarım gün grubu, 4 yaş tam gün ve uzun yarım gün grubu, 5 yaş tam gün grubu ve 6 yaş anasınıfına hazırlık grubu olmak üzere 7 adet öğrenci grubu bulunmaktadır. Okulda eğitim dönemi, Eylül-Haziran sonu olarak yapılmakta olup sömestir tatili bir hafta uygulanmaktadır. Ayrıca yaz dönemi için de yaz spor okulu grubu açılmaktadır. Özel Neşeli Anaokulu Eğitim Programı, Neşeli Anaokulu çocukları için özel olarak planlanmaktadır. Program içeriğinde matematik, fen ve kavram becerileri için Gems ve Montessori yöntemleri etkinliklerine yer verilmektedir. Ayrıca okulöncesi dönemde çocuğun tüm alanlarda gelişimi için olmazsa olmaz olan bütünsel duyu tamamlama etkinliklerine de önemli bir yer ayrılmaktadır. İngilizce, günlük yaşam becerileri içinde native öğretmen tarafından yarım gün olarak yer almaktadır. Bina içinde bulunan kapalı yüzme havuzumuzda yüzme eğitimi hedeflenerek 3 yaş itibari ile her hafta yüzme dersi yapılmaktadır. Jimnastik, çocuk yogası, klasik bale ve müzik-orff gibi branş derslerimiz bu dersler için düzenlenmiş özel alanlarda uzman branş öğretmenleri tarafından uygulanmaktadır. Çocuğun gelişimi, portfolyo etkinlikleri ile çocuk tarafından ailesine aktarılmaktadır. Portfolyo etkinlikleri sınıf öğretmeni programı ve İngilizce programı olmak üzere iki ayrı başlık altında yapılmaktadır. Bununla birlikte çocuk gözlem raporları ve gözlem görüşmeleri için okul psikoloğu liderliğinde veliler okula davet edilmektedir. Anaokuluna açık bahçe oyun alanı ve kapalı oyun alanları çocuklar tarafından mevsim ayırt etmeksizin kullanılmaktadır. Çocukların beslenme ihtiyaçları oluşturulan aylık listelere bağlı olarak deneyimli personellerle sağlıklı şartlarda okul içerisinde hazırlanmakta ve denetlenmektedir. Öğrenciler için günde üç öğün yemek verilmektedir. Öğrencilerin okula ulaşımı semtin içi ve yakın çevresi için servis hizmeti ile sağlanmaktadır. Çocukların güvenliği düşünülerek, çocuklar sabah evlerinin önünden alınarak akşam yine evlerinin önüne, aile bireyleri ya da aile bireylerinin okula bilgisini verdiği kişilere servis şoförünce ve görevli hostes tarafından teslim edilmektedir.

Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Bilgi Işığı Anaokulu Özel Okul
Özel Bilgi Işığı Anaokulu

Okuldaki tüm çalışanlar ilgili, samimi ve nitelikli insanlar. İyi ki bilgi ışığı anaokuluyla tanışmışız ikinci bir çocuğ...

Özel TAD Anaokulu Çekmeköy Türk Amerikan Derneği Özel Okul
Özel TAD Anaokulu Çekmeköy Türk Amerikan Derneği

Kızımın her sabah buyuk bir hevesle gittiği okulu, tam gun ingilizce eğitimi sayesinde ingilizceyi çocuklara hissettirme...

Maple Bear Çekmeköy Anaokulu Özel Okul
Maple Bear Çekmeköy Anaokulu

Verdikleri hizmetlerde en iyisini yapmayı, kendisiyle barışık, topluma faydalı bireyler yetiştirmeyi ve öğrencilerinin e...

6099 Farklı Okuldan
Uygun Olanı
Bul!

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum