fb
Okul Ekle
Özel Ninni Okulları

Özel Ninni Okulları

0216 706 0124
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 1,5-6
Okul Saatleri: 07:30/19:00
Psikolojik Danışman
Sınıf Mevcudu: 15

Özel Ninni Okulları Hakkında

Kreş yaşamı, çocuğun evden dış dünyaya adım attığı önemli bir ayrılma deneyimidir. Bu deneyim ilk etapta anne, baba ve çocuk için zaman zaman kaygı dolu bir süreçtir. Bu süreçte ebeveynlerin kaygılarını anlayıp onlara destek olabilecek donanımlı bir öğretmen kadrosuna ihtiyaç vardır. Her çocuğun oku...

Devamını Oku

Duyurular Ve Etkinlikler

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Havuz
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Hayvanat Bahçesi
Sera
3D Odası
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim
Organik Beslenme
Oyun Grubu
Anne-Çocuk Oyun Grubu
Dini Eğitim

Dil Olanakları

Çince
Fransızca
Almanca
İngilizce
İspanyolca
Arapça
İbranice
İtalyanca
Rusça
Ermenice
Japonca

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Yoga
Badminton
Beden Eğitimi
Futbol
Voleybol
Basketbol
Hentbol

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff
Ebru

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Kaya Tırmanışı
Seramik Kulübü
Planetarium - Gök Bilimi
Robotik ve Kodlama
Yabancı Dil Kulübü
İzcilik

Yorumlar

 • F. O.

  İlk kuruldukları yıldan beri tanıdığım ve bildiğim bir okul.Yeni açmış oldukları şube ile kurumsallaşma yolunda büyük bir atmış oldular.Firma müdürü Mehmet Bey ve Şule hanım çok içten samimiler.Öğretmenler de aynı şekilde veliler ve öğrenciler ile iletişimleri çok kuvvetli.Gönül rahatlığı ile gözünüz arkada kalmadan çocuğunuz emanet edebileceğini güvenilir bir okul.Her şey için teşekkür ederim.

 • B. K.

  Kızımız 1 yıldır Ninni Okulları'na gidiyor. Şimdi yeni okul binasında eğitimine devam etmekte. Gerçekten okula başlamadan önce ve şimdiki durumu arasında dağlar kadar fark var. Konuşmasında gelişme gösterdi, çekingen bir çocukken daha sosyal bir birey haline geldi, beslenme alışkanlıkları ve uykusu düzenli hale geldi. Ninni Okulları'na başladıktan sonra, bir yıllık gelişiminde büyük aşama kaydetti. Özellikle aile sıcaklığındaki eğitim kadrosu, sürekli güler yüzle biz velileri karşılamaları ve tüm sıkıntılarımızda bizle bire bir olarak ilgilenmeleri en büyük artıları. Ninni Okulları'na çok teşekkür ederiz. Bundan sonra da ülkemize ve toplumumuza iyi bireyler yetiştirmelerini temenni ederiz.

 • S. K.

  Ninni okullarından çok memnunuz. Başta tereddüt ettik tabi , güvenilir mi , çocuğumla yeterli ilgilenirler mi diye ama , onun gelişimini gördükçe içimiz daha da rahatladı. Kızımın eve mutlu gelmesi , okula istekli gitmesi bizi çok memnun etti. Aile sıcaklığı , güler yüzlü ekibiyle, kendi çocukları gibi ilgilenen Ninni okullarına teşekkür ederiz.

 • Z. A.

  Ninni Çocukevi ile 2 yaşındaki oğlum sayesinde tanıştım , ailece zor bir süreçten geçmişken yaralarımızı sarmaya çalıştığımız dönemde tüm ekibiyle en büyük destekçimiz oldu Ninni Çocukevi. Başta her telefonumda beni çok iyi anladığını hissettiren okulun müdürü Mehmet Bey, hiç şaşmayan doğru tespitleriyle bizi en güzel şekilde yönlendiren pedagog Aylin Hanım ve tabiki hakkını nasıl öderim diye düşündüğüm kocaman sevgi dolu kalbiyle Oğlumu sarılıp sarmalayan Merve öğretmen... Merve öğretmenin sabrına ve bu genç yaştaki birikimine hayran kalmamak elde değil... Ninni çocuk evinde gördümki sınırlar, sabır ve sevgi olduğunda güzel şeyler olur... Gözüm kapalı, hiç tereddütsüz herkese tavsiye ediyorum bu güzel Anaokulu ... Herkese çok teşekkür ederim

 • a. ç.

  Ninni okulları karşıma çıktığı için çok şanslı hissediyorum,Maltepe civarında daha önce 1 okul deneyimimiz oldu ama ilk olarak alıştırılan yöntem hiç doğru gelmedi beni okul içine almayıp oğlumu aldılar ve siz bahçede bekleyin dediler çocuğum ağlaya ağlaya girdi aslında tavsiye üzerine gittiğim bir okuldu 5 gün boyunca bu şekilde gittik dayanamayıp aldım oğlumu,1 2 ay sonra ninni okullarına gittim başlangıçta uyguladıkları berlin modelinden bahsettiler çocugumla birlikte 5 gün kurum içine girdim yapılanları gördüm öğretmenlerin öğrencilere kibar davranışlarını her ortamın çocuklar için hazırlandığını, iki psikolog olması oyun terapisti ve aile danışmanı gördüğümde iyi ki gelmişim dedim,çok memnunuz hem öğretmenlerinden hem kurucularından tekrar tekrar teşekkür ediyorum iyi ki varsınız.

 • M. N.

  kendi çocuğumda dahil bir çok çocuğun inanılmaz değişimine şahit olduğum mucize gibi bir yer. işin açıkçası oğlumu göndermeden önce çok korkuyordum sosyalleşmede okula uyum sürecinde büyük sıkıntılar çıkaracak gibi geliyordu. Ama o da ne! bizim aslan parçası 3. gününde okuladan çıkmak istememeye başladı. Elinize kolunuza sağlık gerçekten .

 • Y. A.

  okul öncesi dönemde çocukların kazanmaları gereken temel becerileri kazandırma konusunda başarısının en büyük referansı okuldan mezun ettiği öğrencilerdir diye düşünüyorum.

 • A. G.

  oğlumuz kreşe başladığında daha konuşamıyordu bile ve dışardan uyaranlara karşı oldukça tepkisiz kalıyordu, ancak Ninni Kreşle tanıştıktan sonra öğretmenlerimizin çabalarıyla çok büyük gelişmeler gösterdik. yıl sonu gösterine bile harika hazırlandık ve gururlandık sayelerinde :))

 • E. S.

  Kızımız 2.5 yaşındayken yuvaya başlamıştı.İlk aylarda çok tereddütlüydüm çünkü hiç de kolay olmayan bir durum ufacık yavrunuzu birilerine emanet edebilmek bu yüzden çok okul ve kreş araştırdım ve içime en sineni ve en güven vereni Ninni kreşi tercih ettim.Şimdi iyi ki diyorum. Kızımda pozitif değişimler gözlemlemeye daha ilk dönem bitmeden başlamıştık ..Konuşmasında,yemek yeme düzeninde tavırlarında olumlu gelişmeler gördük.2 sene boyunca yavrumuza göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için tüm Ninni Kreş ailesine teşekkür ederim.

"Özel Ninni Okulları" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Ninni Okulları İletişim Bilgileri

Çınar Mh. Hafız İsa Sk. No:3-No:5 İdealtepe / Küçükyalı / İstanbul
0216 706 0124
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 20 85

Özel Ninni Okulları Hakkında

Kreş yaşamı, çocuğun evden dış dünyaya adım attığı önemli bir ayrılma deneyimidir. Bu deneyim ilk etapta anne, baba ve çocuk için zaman zaman kaygı dolu bir süreçtir. Bu süreçte ebeveynlerin kaygılarını anlayıp onlara destek olabilecek donanımlı bir öğretmen kadrosuna ihtiyaç vardır. Her çocuğun okula alışma süreci farklı bir biçimde olabilir ve çocuğun ihtiyaçlarına göre bu süreç öğretmenleri tarafından desteklenmelidir. İhtiyaçları doğru kavranmamış bir çocuk okul yaşamı hem çocuk hem de ebeveynler için büyük bir düş kırıklığına dönüşebilir ve ayrılma ile ilgili zorlu bir süreç başlatabilir. Bazen de aksi yönde ebeveyn kendi kaygılarını çocuğa taşıtabiliyor olabilir. Bu noktada aile sisteminin öğretmenler tarafından iyi bir şekilde kavranması ve bu önemli deneyimde aileyle ekip olarak hareket edilmesi şarttır.

Bu ilk deneyim, çocuğun toplumsallaşmaya başladığı en önemli yerdir. Kendini güvende anlaşılmış hisseden çocuk, öncelikle bir grubun parçası olmayı öğrenir. Bu grup içinde paylaşmayı, sınırlar çizmeyi, kendi yaratıcı gücünü keşfederken aynı zamanda ihtiyaçlarını söylemeyi öğrenir. Sosyalleşme, bağımsızlaşma, gelişimsel özelliklerini kazanma, iş birliğinde bulunma gibi bir çok yönden desteklenir. Çocuk için kreş üzerinden deneyimlenen bu yeni dış dünyanın haz dolu bir deneyim olması için şefkatli, güvenli, anlayışlı, çocuk gelişimi açısından oyunun vazgeçilmez biçimde önemi olduğunu bilen öğretmenlere ihtiyaç vardır. Bizlerde NİNNİ OKULLARI
Olarak bu anlayışla hareket eden bir düzende devam ederek okul öncesinde 10 yıllık tecrübemizle sağlam kadromuz ve sevginin öncelikli olduğunu bilerek eğitim vermekteyiz.okulumuzda ayrıca tarım alanımız hizmete açılmıştır.

Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Sihirli Gemiler Anaokulu Özel Okul
Özel Sihirli Gemiler Anaokulu

Dans eğitimine verdikleri önem çok güzel. Çocukları hem dans etmeye sevk ediyorlar hem grup halinde ortaya bir şeyler çı...

Özel Maltepe Yaprak Anaokulu Özel Okul
Özel Maltepe Yaprak Anaokulu

Hep daha iyiye, ilerici nesiller için çalışan emektar bir kadroları var.

Özel Dragos Neşe Erberk Anaokulu Özel Okul
Özel Dragos Neşe Erberk Anaokulu

Dragos Neşe Erberk Anaokulu ezberci ve dayatmacı eğitim anlayışlarını kabul etmeyerek, çocukların doğdukları andan itiba...

6099 Farklı Okuldan
Uygun Olanı
Bul!

%15
İndirim

Özel Ninni Okulları’ndan %15 İndirim Fırsatı

Ninni Okulları ile Okul.com.tr üzerinden iletişime geçen velilere tam gün ve yarım gün eğitimde %20 indirim! İndirimden yararlanmak için vakit kaybetmeden okulla iletişime geçin!


31 Mayıs 'a kadar.

Tam Gün

Aylık Ödeme: 1200 TL - 1020 TL

Veya

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum