fb
Özel Oynuyorum Anaokulu

Özel Oynuyorum Anaokulu

0212 963 0173
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Okul Saatleri: 07:30/18:30
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15

Özel Oynuyorum Anaokulu Hakkında

İstanbul Bayrampaşa’da kurulan Özel Oynuyorum Anaokulu 2012 yılından bu yana eğitim vermektedir. Çocuğu odağına alan bir yaklaşımla verilen eğitimlerimizde önceliğimiz çocuklarımızın mutlu bir şekilde oyun temelli eğlenerek, yaşayarak, uygulayarak öğrenme süreçlerini desteklemektir. Anaokulu etkinlik ve eğitim açısından oldukça zengin bir yelpazeye sahiptir. İngilizce , ana dil etkinlikleri, fen ve doğa çalışmaları, değerler ve karakter eğitimi, dini değerler eğitimi, okuma yazma eğitimleri, satranç eğitimi,sanat etkinlikleri, sinema etkinlikleri, tiyatro etkinlikleri, müzik etkinliği, drama, oyun etkinliği, kil kum ve su etkinlikleri, sosyal ve kültürel geziler gibi eğitim ve etkinlikler bulunmaktadır. Oyun alanlarında 1 adet top havuzu bulunmaktadır. Öğrencilerin giriş ve çıkış saatleri 07:15 ile 19:00 arasındadır. 2 ile 6 yaş aralığında öğrencilere hizmet vermektedir. Okul Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ve belirtilen esaslara göre yönetilmektedir. Depreme dayanıklı olup 5 katlı yeni bir binadır. Sinema ve tiyatro salonuna sahiptir. Mutfak atölyesinde çocukların yiyecek ve içecek hazırlamaları sağlanmaktadır. Yiyecek ve içecekler hususunda Milli Eğitim Bakanlığının verdiği yönergeleri takip etmektedir. Hazırlanan yemeklerin hijyen ve sağlık kuralları çerçevesinde temizliğine dikkat edilmektedir. Okulun yarım gün ve uzun yarım gün ve tam gün olmak üzere üç adet programı vardır. Aynı zamanda yaz okulu programı da bulunmaktadır. Güvenlik önemleri ile okulun hem dış hemde iç olmak üzere kameralarla sağlanmıştır. Öğrenciyi velisinin dışında kimsenin teslim alamaması, özel durumların gerektirdiği koşullarda ise velinin öğrenciyi teslim alacak kişiyi bildirmesi zorunludur. Servis hizmeti bulunmaktadır. Okulun bir adet bahçesi olup içinde kaydırak, 2 adet salıncak bulunmaktadır. Bahçe zemini yumuşak materyaller ile kaplıdır. Deneyimli kadrosu ile öğrencilerin sevgisini kazanan bir kurumdur. Psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti mevcut olup, öğrencilerin yakından takibi, veliler ile ortak çalışma, öğrencilerin diğer öğrenciler ile sosyal anlamda bütünlüğüne dikkat edilmektedir.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Kapalı Spor Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Müzik Odası
Oyun Alanı
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu
Dini Eğitim

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Beden Eğitimi

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Origami
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Koro
Halk Oyunları
El Sanatları
Orff
Ebru

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Binicilik Kulübü

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- MEB odaklı

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Kişiler

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Okul Personeli

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Diğer

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada 1 kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Mesleki Rehberlik

Yorumlar

 • Ş. Y.

  3 yıl önce oğlumu ve kızımı bu okula kaydettirmiştim ve çok memnun kalmıştık. Evimizi taşıdığımız için devam etme imkanımız olmadı. İşyerimizin Bayrampaşa'da olması nedeniyle 3. çocuğumu da bildiğim güvendiğim bir yer olan Oynuyorum Anaokuluna getirmek istedim. Yöneticilerimizle yaptığımız görüşmede çocuğumu yeni evime yakın bir yerde güvenilir bir okula kaydettirmemin çocuğum için çok daha iyi olacağını ona eziyet etmenin bir anlamı olmadığını ifade ettiler. Denememizi, olumsuz bir durum olursa yine bize gelebilirsiniz dediler. Denedik ve olumlu bir adaptasyon yaşadık. Kendilerine bu yaklaşımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Kapılarının bize her zaman açık olduğunu bilmek çok güzel. Çok az kişi bizleri ve çocukları düşünerek böyle bir yaklaşım sergiler. Sizleri seviyoruz. Kapıda araç parkı biraz sorun olabiliyor. Ana cadde olduğu için kısa süreli park yapabiliyorsunuz.

 • F. Z.

  OĞLUMDA İLETİŞİM PROBLEMİ VARDI. DOKTORLAR ANAOKULU ÖNERDİLER. ÇEVRE OKULLARI ARAŞTIRIRKEN OYNUYORUMU DA ARADIM. BAZI OKULLAR BİZİ DİREK REDDETTİ. AMA OYNUYORUM ANAOKULU BİZİ GÖRÜŞMEYE DAVET ETTİ. ÇOCUĞUMUZA YAKLAŞIM TARZLARI VE BİZİ BİLGİLENDİRME ŞEKİLLERİNDEN ÇOK AMA ÇOK MEMNUN KALDIK. KAYNAŞTIRMA ÖĞRENCİSİ OLABİLECEĞİMİZİ VE FARKLI EĞİTİMLERİ DE BERABERİNDE ALABİLECEĞİMİZ SÖYLEDİLER. 6 AY OLDU ÇOCUĞUMDA OLUMLU YÖNDE CİDDİ DEĞİŞİKLİKLER OLDU. TÜM EKİBE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM. BENİM DOKUNDULAR. DİLERİM Kİ BİRÇOK ÇOCUĞA DOKUNUR VE ONLARIN DA HAYATLARINA KATKIDA BULUNURLAR. HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM OYNUYORUM AİLESİ.

 • . İ.

  Çok okul gezdim. Çok yer gördüm. Pahalı bir okul diye duymuştum. Hemen hemen diğer okullarla aynı fiyatları verdiler. İlgilerini beğendim. Psikolojik danışmanlık hizmetlerinin olmasına ayrıca sevindim. Güven veren bie yapıları var. Samimi sıcak bir ortam. Metroya çok yakınlar bu benim için önemli.

 • A. K.

  Birçok okul gezdim. Önceliğim sınıfların ferah ve geniş olmasıydı. Bina çok büyük ve sınıflar güzel. Gezdiğimde tüm binada hizmet verdiklerini gördüm. Çocuklarımızın gün boyu tek bir sınıfta zaman geçirmiyor olmaları çok güzel. Oldukça ilgili bir yönetimle karşılaştım. Size sadece para gözüyle bakmayan. Mesela 3 yaşındaki çocuğuma öğleden sonra yarım günü önermediler. Diğer okullarda açıklama bile duymadım. Her şeyleri net. Ayrıca helal kesim ürünler kullanmaları beni mutlu etti.Kaydımızı yaptırdık hayırlısıyla. Bahçe biraz daha büyük olsa güzel olurmuş.

 • A. K.

  Yönetimin ve öğretmenlerin yaklaşımı çok güzel. Sizin bütün kaygılarınızı dile getiriyorlar ve bunları çözebilmek adına adım adım ilerliyorlar. Adaptasyon sürecinde sizinle sürekli iletişim halindeler. Ayrıca bu süreci fotoğraf ve küçük videolarla destekliyorlar. Kuralları net olan bir okul. Çocuğumun psikolojisi benim için çok önemli. Onun okulda yaşadığı anlara şahitlik ediyorlar ve bunu bizlerle paylaşıyorlar. Güven veren bir yapıları var. Gönül rahatlığıyla çocuğumu gönderiyorum. Çok teşekkür ederim tüm ekibe.... Bazen çıkışta beklemek durumunda kalıyoruz. Ama gelmeden okulu aradığımızda bu durum minimalize ediliyor.

 • Z. A.

  Okulun adını biraz yadırgamıştım. ne yani sadece oyun mu oynanıyor diye düşünmüştüm. Sosyal medyadan takibe başladığımda gördüm ki tüm eğitimler oyun içerisinde veriliyor. Eğitime bakış açılarını çok beğendim. Başarılı bir okul. fiziksel şartları da oldukça iyi. Görüşmeye gittiğimde gayet bilinçli bir yönetimle karşılaştım. Yeğenimle artık Oynuyorum luyuz.

 • E. k.

  Okulunaradaıpımda gelemeyeceğimi etkinliklerle ilgili bilgi verebilir misiniz detaylı diye sorduğumda instagram ve facebook hesaplarımızı takip edebilrsiniz dediler bukadar cok etkinlik yapan bır okul daha gormedım. Belki de bilmediğimizden ama bukadar çocukları eğlendirmek için upraşmaları sürekli etkinlik yarışma yapmaları harika ve çocuklar çok mutlu , öğretmenler istekli belli küçücük bir etkinliği bile gmrsel şova dönüştürmüşler herkes için bu önemli olmayabilir ama ben önem veren biriyim ve ön kaydımızı yaptırdık eylül sonu başlayacağız tatil durumumuzdan ötürü ama içimde gönlümde rahat ekip muhteşem sabırsızlanıyoruz başlamak için

 • G. K.

  4 yasindaki oglumu okula kaydettim. Bana cok bagimli bir cocugum vardi ve okula nasil alisacagi konusunda cok ciddi kaygilarim vardi.oynuyorum anaokukunda gerek yoneticiler gerek ogretmenlerimiz ellerinden gelen tum cabayi gosterdiler. Okuka alismamiz 4 ayimizi aldi. Bana surekli lutfen sabirli olun, lutfen kararli olun dediler. Cocuk icin de benim icin de zor oldugunun farkinda olduklarini soylediler. 4 ayin sonunda oglumun kendine guveni gelmisti. Ve biz artik aglayarak degil opucuklerle ogretmenlerimize gidiyorduk. Ne kadar tesekkur etsem azdir. Oglumun kendine olan guveni geldi. Tabi benim de. Bizim icin bu kadar sabirli davranan ve vazgecmeyip caba sarfeden bana moral motivasyin veren tum ekibe hem oglum hemde kendim adina cok ama cok tesekkur ediyorum.

 • E. B.

  İşini bilen ve önemseyen yöneticiler İşini severek yapan öğretmenler Resmi ruhsatlı okul merdiven altı kaçaklardan değil yani Depreme dayanıklı yeni bina. Eşimle bir kaç okul gezdik. Binanın tamamı anaokulu olarak kullanılmakta ve gerçekten ferah büyük sınıfları görünce tamam dedik. Sabah ve akşam çocuğu bırakırken ve alırken araç park etmek sorun olabiliyor.

 • y. y.

  Fiziki imkanlari, etkinlikleri, eğitimi, güvenliği, güler yüzlü ögretmen ve yöneticileri benden tam not aldı. Yönetici ve öğretmenlerine teşekkür ederim.

 • G. U.

  Çok memnunuz anaokulundan eğitim alaninda eğlence akil oyunlari dersleri öğretmenlerin cana yakinligi guler yuzlü olmari en önemlisi çocuğum çok mutlu gönül rahatligiyla birakiyorum...

 • D. d.

  Aktiviteleriyle, eglenceleriyle ,oyunlariyla ,ogretici ve egitimci yaniyla ögretmenleriyle ve idari kadrosu ile harika bir okul tesekkurler oynuyorum anaokulu

 • Ö. C.

  Temiz ve güzel bir okul sıcak kanlı öğretmenleri var memnunuz yazın başladık umarım yeni dönemde de devam eder oğlumuzun isteği, ilk zamanları korktuk anneye bağımlılığı vardı ama çok güzel oyunlarla ve konuşmalarla birebir destek ve güven sağladılar

 • N. T.

  Kesinlikle gozunuz kapali teslim edebileceginiz,guvenilir bir yer,kizim iki yil boyunca gitti ve cok memnun kaldik,insaallah bir yil sonra oglum icin tekrar gorusmeyi diliyorum,emekleriniz icin cok tesekkur ederiz...

 • M. ç.

  Kesinlikle ekip ve başındaki müdürler dahil olmak üzere tüm personeller için söylüyorum ilgi alaka özellikle eğitim akışı müthiş. Kardeşimin böylesine başarılı bir Anaokulana gitmesi beni gururlandırıyor. Eğitimcilerin hepsini deneyimli ve hep bünyelerinde çalışan kişiler olmuş olması artıdır. Tebrik ederim hepiniz harikasınız ..

 • B. .

  Güvenilir temiz güleryüz böyle de şirin bi okul

 • S. C.

  Kızımız için çok anaokulu gezdik oynuyorum anaokulunu aradık ve telefondaki bayan bize kolej standartında hizmet veriyoruz denildi gelin gezin görün dedi , ve eşimle gittik gerçekten altı katlı Bayrampaşa da bu büyüklükte tek gördüğüm okuldu , sınıflar çok ferah büyük, aydınlık , temiz, ve memnuniyetimiz ilk günkü gibi devam ediyor, şu an için tanıdığımız herkese yönlendirme yapıyoruz ailemiz gibi , umarım böyle devam eder

 • h. ş.

  öncelikle bir eğitim yerinin böyle kaliteli eğitim veren yeri olduğunu belirtmek isterim

 • E. Y.

  Sureklı televızyon cozgı flım ızleyen cocugumda dıl gelısımı eksıklıgınden dolayı doktor tavsıyesı uzerıne Oynuyorum Cocuk Akademısıne basladık, ıkı ay ıcınde cıddı oranda gelısım gordum mezun olana kadar burdayız cok tesekkurler hersey ıcın ozel ılgınız ve destegınız ıcın

 • Ö. K.

  Çok eski bir okul olmamasına rağmen oturmuş bir sistemi var okulda her şey saat gibi işliyor şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadık ne ders analamında ne de diğer hizmetlerde

 • M. U.

  Fiziki imkanları gayet iyi çocukların oyun oynayabileceği etkinlikler yapabileceği alanlar var. Sınıfları da geniş ve ferah olduğu için dersler nitelikli bir şekilde işlenebiliyor. Her yer teemiz ve güvenlik sıkı

 • G. A.

  Kızım içine kapanık bir çocuktu sosyalleşmesi için anaokuluna göndermeye başladık öğretmenleri çok ilgilendiler kızım benden ayrılamazdı kolay kolay okulda iken bu sorun ortadan kalktı kendisini güvende huzurlu ve mutlu hissediyor. Öğrretmenlerine okul yöneticisine teşekkür ederim

 • F. G.

  Çocuğumu gönül rahatlığıyla emanet edebildiğim tek yer. Öğretmenler çocuklara kendi çocuğumu gibi bakıyor hem iyi eğitim veriyorlar hem yemekleri olsun temizliği verilen hizmetler iyi güvenlik de sıkı bir anaokulunda aradığımız her şey mevcut

"Özel Oynuyorum Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Oynuyorum Anaokulu İletişim Bilgileri

Kocatepe Mah. Kocatepe Cad. No:19 Bayrampaşa/istanbul
0212 963 0173
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Huzur Park Anaokulu Özel Okul
Özel Huzur Park Anaokulu

Çocukları her yönden geleceğe hazırlayan bilgili ve görgülü olmaları için ellerinden geleni yapan bu anaokulunu düşünenl...

Özel Bıdık Anaokulu Özel Okul
Özel Bıdık Anaokulu

verilen hizmetlere göre fiyatları gayet uygun yemeklei süper temizliği eğitimi ders çeşitliliği öğretmen profili her şey...

Özel Nehirim Anaokulu Özel Okul
Özel Nehirim Anaokulu

Fiziki imkanları yeterli olmasa da öğretmen profili ve ders çeşitliliği oldukça iyi çocukların anlama ve kavrama beceril...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum