fb
Özel Pera Çocuk Anaokulu

Özel Pera Çocuk Anaokulu

0212 963 0903
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Okul Saatleri: 08:00/18:00
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 14

Özel Pera Çocuk Anaokulu Hakkında

Varoluş Amacımız;

Pera Çocuk Anaokulu olarak, çocukların kişisel ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda, yaşlarına uygun 4 yönlü gelişimlerini destekleyen fiziksel ortam ve uzman ekiple onların, potansiyellerini performansa çevirmelerini amaçlıyoruz.

Neden Pera Çocuk?
Çocukların kaliteli vakit geçirebilmelerini sağlamak için – her şeyden önce – kendilerini evlerindeki gibi rahat ve sevgi dolu bir ortamda, güvende hissettirmemiz gerekir. Anaokulumuz, iki katlı, ayrı grup odalarına, oyun odasına, dinlenme odasına, çok amaçlı sanat/marangoz atölyesine ve çocuklarımızın doğa ile iç içe, özgürce ve güvenle oynayabilecekleri. kendilerine ait sebze ekip büyüttükleri bahçeciklere sahip olup, geniş bir çocuk bahçesinden meydana gelmektedir.

PERA ÇOCUK, bir anaokulunun olması gerektiği gibi şehrin gürültüsü ve kirliliğinden uzakta fakat konum olarak da şehrin merkezinde eşsiz bir okul.

Kurumumuz; okul öncesi eğitim alanında deneyimli tam zamanlı uzman psikolog rehberliğinde, özenle seçilmiş öğretmen kadrosu, branş öğretmenleri, aşçısı, hizmetlisi ve servisiyle hizmet verir. Kurumumuz, 2– 6 yaş grubunu içeren tam gün eğitim yapar. Akademik takvim, güz ve bahar dönemli olarak ikiye ayrılmıştır. Buna ek olarak, eğitim; yaz okulunda temmuz ve ağustos dönemlerinde devam etmektedir.

Eğitim saatlerimiz 08.00 ile 18.00 arasındadır.

Rehberlik
Rehberlik , okul öncesi dönem çocuğun gelişimi ve eğitimi açısından büyük önem taşır. Çocuğun bu dönemde gelişimi, genç ve yetişkinlik dönemindeki bireysel özelliklerini etkileyen ve şekillendiren önemli bir süreçtir. Bu dönemde ortaya çıkan yetenekler, davranış biçimleri saptanabilir ve gelişim alanları ayrıntılı biçimde takip edilmesi gerekir. Kişilik özelliklerinin şekillenmesiyle birlikte ortak gelişim basamaklarının da takip edilmesi gerekli müdahaleleri de olanaklı kılar. Bu hedefler doğrultusunda;

Çocuğun gelişim alanlarının takibi
Bireysel farklılıkların belirlenmesi
Aile danışmanlığı
Çocuğun okul uyumu, sosyalleşmesi
Olumsuz davranış biçimlerinin belirlenip önlenmesi
Temelde bu beş alanda rehberlik hizmeti sunmayı hedef almış bulunmaktayız. Buna yönelik olarak;

Denver II Gelişimsel Tarama Envanteri
AGDE ( Ankara Gelişim Tarama Envanteri)
Metropolitan Okul Olgunluğu Testi
Çocuk Projektif Testler
Çocuk Objektif Testler
Ölçme ve değerlendirme materyalleri kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra çocuklar okul içinde gün boyunca gözlenmekte ve gerekli müdahaleler veliler ile koordineli olarak yapılmaktadır.

Okullarda Sağlıklı Beslenme
Pera Çocuk Anaokulu'ndaki Uygulamalar
Merhaba ben Doğal Yaşam ve Beslenme Koçu Gülden Kılınç Doğan, Pera Çocuk Anaokulu’nın gıda denetçisi ve beslenme danışmanıyım. Sizlerle bu yazımda çocuk beslenmesi konusunda bilgiler paylaşacağım.

Okul çağı, çocuklarda alışkanlıkların kazanıldığı dönemdir; okul ise çocuğun beslenme açısından öğünleri ev dışında geçirdiği en önemli yerdir. Evde aileden etkilenen çocuk, okulda arkadaşlarından ve öğretmenlerinden etkilenerek onları örnek alır. Bu dönemde çocuklarda sağlıklı beslenme çevre ve eğitimle şekillenir. Bu dönemlerde çocuklarda sağlıklı beslenme bilinci oluşturarak ileriki yaşlardaki seçimlerini de etkilemiş oluruz.

Pera Çocuk Anaokulu’nda 2 – 6 yaşları arasında öğrencilerimiz bulunmaktadır. Bu yaş aralığı büyümenin en hızlı olduğu dönemdir. Her çocuğun günlük alması gereken enerji miktarı ve sıvı miktarı da farklıdır. Beslenmenin çocuklar üzerindeki etkileri göz önünde bulundurulduğunda, öğünlerle verilen enerjinin günlük alması gerekenden fazla olmamasına dikkat edilmelidir. Beslenme kaynaklı hastalıkların en büyük sebebi çocukluk yaşlarda verilmeyen beslenme eğitiminden kaynaklı yanlış beslenme alışkanlığıdır. Okulumuzda verilen besinler tüm öğünlerde çocukların ihtiyacı olan enerji miktarını ve besin ögelerini karşılayacak düzeyde ayarlanmaktadır. Çocuklar okulda önce sabah kahvaltısı ile güne başlarken, ardından öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı ile günlük ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Daha uzun süre okulda kalması gereken çocuklarımıza ise 2 ara öğün verilmektedir.

Yaş gruplarına göre enerji miktarları aşağıdaki gibidir;

2 Yaş 1200 kalori/gün
3 Yaş 1300 kalori/gün
4 Yaş 1400 kalori/gün
5 Yaş 1500 kalori/gün
6 Yaş 1600 kalori/gün
Günlük sıvı ihtiyacı, su ve suyun dışında yemeklerle ve içeceklerle alınan sıvı miktarı demektir. Çocukların günlük alması gereken sıvı miktarı; 150-175 ml x kg’dır. Yani her çocuğun alması gereken sıvı miktarı ağırlığına göre hesaplanmaktadır.

Okulumuzda kullanmış olduğumuz tüm gıdalar doğal ve organiktir. Menülerimiz mevsiminde yetişen sebze ve meyvelerden oluşmaktadır. Şeker, tavuk, balık menülerimizde yer almamaktadır. Kullanmış olduğumuz yumurtalar organik sertifikalı olup şahsım tarafından besin ögesi analizlerine kadar yapılmıştır. Okulda sunduğumuz yemek hizmetleri ile çocukları doyurmayı değil sağlıklı beslemeyi amaç ediniyoruz. Bu nedenle, besin değeri yüksek gıdaların vücuda daha yararlı olması için emilimlerini arttıracak besinlerle birlikte tüketilmesini sağlıyoruz. Mevsiminde bol bulunan sebzeleri ve meyveleri dondurucumuza koyarak diğer mevsimlerde kullanımını sağlayarak çeşitliliğimizi arttırıyoruz. Yaz döneminde domateslerden konserve yaparak, mevsim dışı kullanımını önlüyor ve yemeklerimizin antioksidan özelliklerini arttırıyoruz. Çocuklarımız için kullandığımız etler Samsun’un yaylalarında hazır yem yemeyen ve dağlarda otlayarak gezen hayvanların etlerinden oluşmaktadır. Peynir ve tereyağlarımız Kars’tan otlayan hayvanların sütlerinden üretilmektedir. Ekmeklerimiz kendi okulumuzda organik un ve ekşi maya ile yapılmaktadır. Organik sertifikalı sütleri kendimiz mayalayarak çocuklarımıza yoğurt ve ayran olarak sunmaktayız.

Unutulmamalıdır ki çocuklar ne kadar sağlıklı beslenirlerse o kadar iyi öğrenirler. Sağlıklı çocuklar, sağlıklı bir gelecek demektir…

Sağlık ve Hijyen
Günümüz koşullarında çocuklarımız için gösterdiğimiz özenin temelinde sağlıklı beslenme ve hijyen kaygımız belirleyicidir. Özellikle hayatımıza her geçen gün artarak dahil olan kimyasal ürünler; insanlık için özellikle de çocuklarımız için büyük tehlike oluşturmaktadırlar. Bu tehlikeyi imkanlar dahilinde aza indirmek yeni nesillere ve yaşadığımız gezegene en önemli katkımız olacaktır.

Bu nedenlerle okulumuzda kimyasaal ürün kullanılmamasına özen gösterilmekte olup hijyen ve temizlik için kimysal içerikli materyaller yerine doğal bitkisel içerikli, insana ve doğaya zararı olmayan geridönüşümlü ürünler kullanılmaktadır.

Okulda kullanılan tüm ürünlerin TSE, İSO9001, İSO22000, CE ve Uluslararası standartlarda kabul gören insan ve çevre sağlığına zararı olmayan ürünler olmasına özen gösterilir.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Sanat Atölyesi
Müzik Odası
Oyun Alanı
Bahçe
Sera
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Seramik Kulübü
Yabancı Dil Kulübü
Binicilik Kulübü

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- Gems ve High Scope

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

- Keçe

- Karton/Mukavva

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Kişiler

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Haftalık ders programı içerisinde kaç saat oyun saati olarak ayrılmıştır?

- 6

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Okul Personeli

● Bir dönemde sanat ve spor faaliyetleri için kaç etkinlik düzenleniyor?

- 5+

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada birkaç kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Mesleki Rehberlik

Yorumlar

 • B.

  Çocuğunuz için bir anaokulu ararken dilediğiniz /istediğiniz herşeyin listesini kabaca yapın; işte hepsi bu okulda var! Sabah 8'de bırakıp akşam 18:00'de alabilmeniz gereksin, şehrin içinde olsun ama şehir tozu yutmasın, kocaman, koşup oynayacağı bahçesi olsun, bahçede kaydırak bile olsun, ama aynı zamanda tertemiz olsun, sınıflar temiz ve düzenli olsun (bizim ev bile bu kadar temiz değil), çocuğum sağlıklı şeyler yesin, atıştırmalık olarak 50 kuruşluk çubuk kraker değil gerçek ev yemeği versinler, hem de organik gıdalardan olsun, her sınıfta 2 eğitimli öğretmen olsun, benim yerinde iki dakika oturamayan çocuğuma aktivite yaptırmayı becersinler (müthiş), e hadi ingilizce de olsun, her hafta yorumlarını veren psikolog olsun, kafasını azıcık bir yere çarptığında bile bilgi veren,her veliyle tek tek ilgilenen okul müdüresi olsun. Bir de bilmem kaç euro gibi uçuk paralardan bahsetmesinler, Pera Çocuk, Levent civarlarında oturan/çalışan/yolu düşen herkes için en iyi okul,13 kreş gezdim, siz boşuna benim kadar yorulmayın. Bence.en önemli özet de çocuğumun her sabah bana hızlıca el sallayıp okuldan içeri koşması ve hastayken bile okula gitmek istemesi. Demek ki bu insanlar doğru bir iş yapıyorlar.

 • S. Ç.

  Bu okulun en çok hoşuma giden yanı çok sade oluşu. Öyle renk cümbüşü ile göz yormuyor. Birçok uyarana maruz kalan çocuk en azından okulda rahat. Keza genelde müthiş renk karmaşası olur okullarda. Rengarenk alakalı alakasız birçok şey bir arada okul öncesi kurumlarda buna nasıl izin verilir anlamam halbuki bu yaş çocuklar için çok zararlı yorucu. Ben oyumu sadelikten yana kullananlardanım. Bu sebeple Pera Çocuk diyorum.

 • O. A.

  %100 Organik Beslenme esaslı bir okul hem de gıda denetçisi/diyetisyen gözetiminde menüleri, tedarikçileri. Her sınıfta 2 asıl öğretmen var. İngilizce öğretmenlerinin tamamı yabancı uyruklu.

 • S. K.

  https://eksisozluk.com/pera-cocuk--5045680 gayet açık anlatılmış iyi okul iddialı kadro

 • G. T.

  Beni en çok cezbeden yanı her sınıfta 2 asıl öğretmen olması öyle stajyere yardımcıya çocuk bırakmıyorlar.

 • K. N.

  Tamamen organik beslenme, native öğretmenli yabancı dil, güvenli ortam, üstüne bir de Levent oluşu daha ne olsun

 • F. Y.

  Butik olduğu kadar kurumsal, çocuk merkezli bir okul. Kesinlikle ortalamanın çok çok üstünde standartlarda. Her sınıfta iki asıl öğretmen olması önemli. Ayrıca sırf ingilizce sınıfı da var. (yabancı ve ingilizce bilen Türk öğretmen olmak üzere yine iki öğretmenli)

 • Ş. K.

  Zorlu süreç tüm ebeveynlere kolay gelsin..çok mu evhamlıyız koşullar mı bizi öyle yaptı bilemem ama şu bir gerçek ki günümüzde çocuk yetiştirmek zor zanaat..sadece şunu söyleyebilirim evet burası doğru okul..güvenli, istikrarlı, sağlıklı, işin ehli, samimi dahası can sağlığı..kısacası bence doğru adres...kolaylıklar dilerim

 • U. A.

  herkes bu süreci yaşayacak diyorum başkaca birşey demiyorum..! Şaka bir yana günümüzde okul meselesi çok büyük dert hele ki 2-6 yaş arası çocuk için arıca derdin karesi. iyi eğitim bir yana iyi ortam güvenli ortam düzgün beslenme daha belirleyici.açıkcası ben öyle ne oldum delisi değilim yani aman kızım ingilizce öğrensin vs vs demem ondan önemlisi önce güvenli ortamda iyi insanların elinde olsun düzgün şeyler yesin eh biraz da sosyalleşsin tabi. o sebepten öyle caf caflı yabancı isimli okulları bir kalemde sildim he bir de markalaştığını iddia eden sözde okul özde ticarethane olan yerleri de baştan eledim..bilmem hangi prof hangi psikologun isim hakkını almış okul açmış adamın ismini satarak iş yapacak kadar aciz yerlerle kişilerle işim olmaz dedim..düşünsenize isim hakkını satmış ama adamın kendisi ortada yok iyi de şimdi buraya sırf bu adamın ismi için çocuk verilir mi bir kere iyi yer olsa yaptığı işe güvenen kurum olsa başkasının ismini satın alıp arkasına saklnma gereği duymaz..bütün bu tarz yerleri eledikten sonra zaten elde birkaç okul kalıyor onlara da bakınca burası benim aradığım yer dedim gittim görüştüm içime en baştan sindi memnunum ve uzun araştırmalar görüşmeler yapan ve az biraz da alanı bilen biri olarak(bu arada psikoloğum) size öneririm ne diyeyim şimdiden kolay gelsin bu yazımı okuduğunuza göre huzursuz anneler kulübüne hoş geldiniz..bence gidin Dilek Hn, Seda hn, Hande hn ve tabi bizimkinin Hüsin (Hüseyin) amcasını tanıyın derim eminim rahat bir nefes alacaksınız ve derin bir ohhh çekeceksiniz.

 • D. Ç.

  Her işi erbabı yapmalı hele ki eğitimi eğitimciler yapmalı. Parası olan okul açamamalı. Pera çocuk sahibesi Dilek hn da öğretmenlikten gelme bu sebeple alana hakim ve bu iş vicdan işi evet para kazanmak için yapıyoruz ama konumuz çocuk o nedenle öncelikle işi yapan da çalışan da vicdanlı olacak. Pişen yemek, sınıftaki öğretmen, okul ortamı çocuğa uygun olacak. Kadro hepsi üniversitelerin alanından mezunları yemek gıda tamamen organik temizlik sıfır kimyasal ingilizce yabancı tam zamanlı öğretmenler psikolog tam zamanlı alana hakim uzman psikolog anlayacağınız okul gibi okul evet bu iş hakikaten vicdan işi...çok araştırdım iyi ki burayı bulmuşum benden sonra 3 arkadaşım daha geldi ve hepsi de gayet memnunlar her şeyden önce gözümüz arkada kalmıyor yöneticilerden Seda hn çok duyarlı ben şimdiye kadar olumsuz hiçbirşey görmedim

 • İ. A.

  Ben ekşi sözlükte bu okulla ilgili yorum okumuştum, dikkatimi çekmişti. Biraz araştırınca baya baya adamlar işi iyi yapıyorlar fikri yerleşti. Benim de ablam çocuğunu verecek kreş aramaya başlayınca bahsettim aradı randevu aldı tabii ben de takıldım peşine. Okul ferah yeşillikler içinde güzel bir lokasyonda servis imkanlarının olması ayrıca avantaj. Velhasıl gittik görüştük bizim eleman başladı ara ara okuldan gelen mailleri ve bültenleri görüyorum gayet güzel ablam eniştem de memnunlar. Arada enişte kedi olalı fare yakaladın der.. valla bence de öyle

 • U. A.

  Konumu çok güzel, şehrin merkezinde ama şehir kalabalığından uzakta kocaman bahçesi, bahçesinde erik, kiraz, yenidünya, elma, ceviz ağacı olan ki gittiğimizde hepsi meyve doluydu:)) her taraf ahşap kaplı bir kere göze hoş geliyor. Güvenli ve sağlıklı ortam. Sınıflar ferah aydınlık tertemiz herşey çocuk merkezli her köşede ayrı etkinlik alanları oluşturulmuş bu sebeple hiç düşünmeden kızım Ece'yi kaydettik ve memnunum. Geri dönüşleri çok olumlu. Hem yöneticiler hem öğretmenler hem psikolog çocuklara hakim herşeyleriyle ilgili ve veliyi aydınlatmaları güzel. Okulun kendi güvenliği var, her katta ayrı temizlik görevlisi mevcut bu da okulun temiz tutulmasında önemli. Tabi organik beslenme vazgeçilmez farkları. Ne diyeyim bence sorunsuz çocuğunuzu verebilirsiniz.

 • E. C.

  Herşeyden önce tamamen Organik beslenme var. Tüm gıdalar, sebze, meyve, et, zetinyağı, tereyağı, temizlik malzemeleri tamamen organik ve sertifikalı mesela yumurtayı ta Adanadan getirttiklerini duyduğumda bayağı şaşırmıştım. Bana tedarikçi bilgilerini verdiler artık ben de JD Organikten yumurta alıyorum. Dahası tedarikçi bilgilerini istediğinizde hemen paylaşıyorlar. Bağımsız gıda denetçileri var hem mutfaklarını denetliyor hem menüleri yazıyor hem de tedarikçileri denetliyor. Malum artık herşey zehir bu nedenle Pera Çocuk Anaokulu bizim için ideal

 • S. K.

  Oğlumu bu okula gönderiyorum okulun rehberlik servisinden çok memnunuz önceki okulunda sadece bir gün geliyordu burda daha çok ilgileniyorlar. Öğretmenleri de çok ilgili ve okulda güvenlik üst seviyede

 • Y. A.

  Fiziksel imkanları çok iyi sınıfları donanımlı bahçesi geniş. Kımızı bu okula gönderiyoruz ve okulda çok mutlu onun mutlulu ve gelişimi biz de mutlu ediyorum öğretmenlerine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. sosyal etkinliklere de bolca yer veriyorlar.

 • R. A.

  Ders çeşitliliği fazla hem sanatsal dersler var kızım özellikle drama derslerini çok seviyor. jimnastik dersleriyle de çocukların fiziksel gelişimini destekliyorlar. Öğretmenleri çok ilgili ve güleryüzlü. Okul yöneticisi de her zaman bizimle ilgileniyor şikayetlerimizi dinliyor.

 • F. A.

  Alternatif eğitim sistemlerini kullanmaları çok iyi ezberci bir eğitim vemiyorlar ve çocukları boğmuyorlar. oyunlarla çeşitli sosyal etkinliklerle öğretiyorlar. Çocuklar okuldayken çok mutlu ve huzurulu evinde gibi hissedebiliyor.

 • D. B.

  Dil eğitimi çok iyi olan bir okul. İki dil birden öğretiyorlar öğretmenleri çok ilgili ve tecrübeli çocuklarla kendi çocuklarıymış gibi ilgileniyorlar. Sınıfları temiz ve düzenli.

"Özel Pera Çocuk Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Pera Çocuk Anaokulu İletişim Bilgileri

Tekirler Sok. N:6 Levent Beşiktaş / İstanbul
0212 963 0903
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Yeni Nesil 2000 Levent Anaokulu Özel Okul
Özel Yeni Nesil 2000 Levent Anaokulu

Kızım okuldan mutlu dönüyor, hakkettiği notları alıyor. Bravo Yeni Nesil 2000!

Özel Etiler Hayat Anaokulu Özel Okul
Özel Etiler Hayat Anaokulu

1-6 yaş aralığında okul öncesi öğrencilerini kabul eden Etiler Hayat Anaokulu “Etkin Öğrenme” ilkesine sahiptir. Çocukla...

Özel İstek Okulları Atanur Oğuz Anaokulu Özel Okul
Özel İstek Okulları Atanur Oğuz Anaokulu

Canım kızım anaokuluna başlarken çok araştırdım çok düşündüm ve sonunda karar verdim. İstek Atanur Oğuz Anaokulu'na gönd...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum