fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Saydam Yıldızlar Anaokulu

Özel Saydam Yıldızlar Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00

Özel Saydam Yıldızlar Anaokulu Hakkında

Özel Saydam Yıldızlar Anaokulu İstanbul ilinin Arnavutköy ilçesinde 2007 yılında eğitim hayatına başlamıştır. Öğrenci merkezli eğitim verilen okulda tecrübeli öğretmenlerle çalışılmaktadır. Öğrencilerin çevreye duyarlı, doğa sevgisi olan, paylaşımcı, sosyal bireyler olmaları okulun ilk hedefidir. Okulda verilen dersler arasında jimnastik, drama, origami, müzik yer almaktadır. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce verilmekte olup Dersler konuşma odaklı, renkli materyaller ile işlenmektedir. Sosyal etkinliklere de yer verilmekte olup ara ara gezi etkinlikleri de yapılmaktadır. Dersler öğrencilerin zeka gelişimini destekleyici şekilde her öğrencinin anlama ve kavrama bilincinin farkında olarak işlenmektedir.Özel Saydam Yıldızlar Anaokulu 'nda verilen hizmetler arasında yemek, güvenlik, temizlik de yer almaktadır. Yemekler sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere üç öğün servis edilmektedir. Yemeklerde kullanılan ürünlerin sağlıklı ve taze olmasına dikkat edilmektedir. Öğrencilere dengeli beslenme alışkanlığı kazandırılır. Öğrencilerin sağlığına önem verilen okulda temizliğe dikkat edilmektedir. Okulun deneyimli personelleri tarafından düzenli olarak tüm alanlar temizlenmektedir. Öğrenciler hastalandığında rapor alarak okula bildirirler ve hastalık süresince evde dinlenirler böylece diğer öğrencilere bulaşması engellenir ve dersler devam eder. Okulda psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti verilmektedir. Rehberlik birimi öğrencilere oyunlarla yaklaşır, grup ve bireysel çalışmalara yaparak öğrencilerin gelişimine destekte bulunur. Çıkışlarda öğrenciler velileri dışında kimseye emanet edilmezler. Özel Saydam Yıldızlar Anaokulu 'nda çocuklara gün içerisinde 07:00- 19:00 saatleri arasında eğitim verilmektedir.

Yorumlar (3)

 • ÖK

  Yemekleri sağlıklı, güvenlik sıkı, hijyene de önem veriyorlar hizmetlerden memnunuz. Dersler her öğrencinin farklı olduğunun bilinciyle hareket edilerek işleniyor. çocuklar okulda kendilerini özgürce ifade edebiliyor.

 • DK

  Branş derslerinin çeşitliliği çok ve derslere önem veriyorlar ancak aynı ilgi sosyal etkinliklerde yok maalesef bu etkinlikleri biraz daha arttırsalar çok iyi olur.

 • DG

  Fiziki imkanları bir anaokuluna göre yeterli eğitmen profili de sağlam tecrübeli öğretmenler çalışıyorlar işini severek yapan bir ekip. Çocuklarımıza kendi çocukları gibi bakıyorlar şimdiye kadar hiç sıkıntı yaşamadık anaokulu arayan velilere tavsiye dederim bu okula da bakmalarını

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Saydam Yıldızlar Anaokulu İletişim Bilgileri

Mareşal Fevzi Çakmak Mah. Koza Sok. No:19, Arnavutköy / İstanbul
0 212 963 2073
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum