fb
Özel Şirinler Köşkü Anaokulu

Özel Şirinler Köşkü Anaokulu

0216 706 6891
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Okul Saatleri: 07:00/19:00
Psikolojik Danışman
Sınıf Mevcudu: 14

Özel Şirinler Köşkü Anaokulu Hakkında

Özel Şirinler Köyü Anaokulu 2016-2017 eğitim öğretim döneminde hizmet vermeye başlamıştır. Şirinler Köşkü Anaokulunda çalışan tüm eğitimciler üniversite, yüksek okul yada çocuk gelişimi usta öğretici belgelerine sahip olup, M.E.B. onaylı olarak çalışmaktadırlar. Kurumda her eğitim sınıfında çift eğ...

Devamını Oku

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Havuz
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Hayvanat Bahçesi
Sera
3D Odası
Akıllı Tahta
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

Çince
Fransızca
Almanca
İngilizce
İspanyolca
Arapça
İbranice
İtalyanca
Rusça
Ermenice
Japonca

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Yoga
Badminton
Beden Eğitimi

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Kaya Tırmanışı
Seramik Kulübü
Planetarium - Gök Bilimi
Kodlama

Yorumlar

 • A. K.

  Mutlu çocuklar ve muhteşem kazanımların yuvası. verilen eğitimler ve geri dönüşleri oldukça iyi ve yerinde. yaş gruplarına uygun planlanmış dil eğitimleri ve fiziksel gelişim programları diğer kurumlara örnek olabilecek kapasite de

 • Ö. A.

  yazın yapılan yüzme derslerine hayran kaldım. Hijyenik ve temiz bir havuzla anlaşması var okulun. Güvenliği önemli bir unsur olarak kafasına takan velilere muhakkak tavsiye edebileceğim bir yer.

 • Ç. K.

  Çok güzel bir okul. İnsanın tekrar çocuk olası geliyor resmen. Anadolu yakasında daha iyi bir anaokuluyla tanışmak kısmet olmadı. kendi çocukları hakkında hangi kararları alacaklarsa bizim çocuklarımızı için de aynısını düşünen insanlar anne ve baba olmayı iyi anladıkları için bu sektörde hep en önde olacaklar bence.

 • D. Y.

  Okulda eğitim içeriklerini hazırlarken her şeyin en kalitesine dikkat eden ve alanının en iyileriyle çalışmalarını gördüğümde anaokulu eğitimi işini gerçekten ciddiye aldıklarını anladım. Ders çeşitliği ve kazanımların farkılığı bakımından başarılı bulduğumuz bir kurum.

"Özel Şirinler Köşkü Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Şirinler Köşkü Anaokulu İletişim Bilgileri

Merkez Mahallesi, Vefa Sokak No:22/a, 34782 Çekmeköy/istanbul
0216 706 6891
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.
Ad Soyad *
E-mail *
Telefon *
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 20 85

Özel Şirinler Köşkü Anaokulu Hakkında

Özel Şirinler Köyü Anaokulu 2016-2017 eğitim öğretim döneminde hizmet vermeye başlamıştır. Şirinler Köşkü Anaokulunda çalışan tüm eğitimciler üniversite, yüksek okul yada çocuk gelişimi usta öğretici belgelerine sahip olup, M.E.B. onaylı olarak çalışmaktadırlar. Kurumda her eğitim sınıfında çift eğitmen görev yapmaktadır, sınıflar en fazla 14 öğrenciden oluşmaktadır. Öğretmenler eğitim dönemi içinde Milli Eğitim Bakanlığı’nın ve Psikolog ve Pedagoglar tarafından sertifikalı eğitimlere katılmaktadır. Anaokulumuz alanında uzman, deneyimli eğitimciler ve psikologlar ile birlikte 3-6 yaş grubu çocuklarına eğitim vermektedir. 2-3 yaş aralığında oyun grubu seçeneklerimiz bulunmaktadır. Okul sabah 07.30 akşam 19.00 saatleri arasında açıktır. Okulu gezmek isteyen ziyaretçilerin önceden randevu alarak okula ziyaret etmesini rica edilmektedir. Bu uygulama velilere daha iyi hizmet verebilmek ve okul günlerinde öğrencilerin güvenliğini ve okulun düzenini korumak amacıyla yapılmaktadır. Başvuruda bulunulan öğrenciler, öğrenci tanıma çalışmaları ile yaşlarının gelişimsel özellikleri yönünden değerlendirilir. Öğrencilerin kesin kayıtlarına, yapılan değerlendirme sonucunda karar verilir. Özel Şirinler Köyü Anaokulu English Kids Academy anlaşmalı kurumudur.Anaokulu İngilizce programının temel amacı; çocuklara farklı bir dilin varlığını anlatma, İngilizce'yi sevdirme, bu alanda kulak – dil alışkanlığını kazandırma, farklı bir dil ile de iletişim kurabileceklerinin farkına varmalarını sağlama, günlük yaşamda kullanılan basit cümleleri anlama ve kullanmaları olarak özetlenebilir. STEM (Fen, Teknoloji, Mühendislik, Matematik) yaklaşımı, TOD (Tasarım Odaklı Düşünme) ve PTÖ (Proje Tabanlı Öğrenme) yöntemi kullanılarak MAKER (Üreten) olan çocuklar yetiştirmek hedefiyle hazırlanmış Özel Şirinler Köyü Anaokulu ‘nda ki okul öncesi eğitim programlarıdır.

Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Okul
Maple Bear Çekmeköy Anaokulu Verdikleri hizmetlerde en iyisini yapmayı, kendisiyle barışık, topluma faydalı bireyler yetiştirmeyi ve öğrencilerinin e...
Hemen İncele
Özel Okul
Özel İlk Yuvam Abc Anaokulu Çekmeköy de anaokulu arayanlar muhakkak baksın buraya. Biz çok memnunuz. Sınıf ve branş öğretmenlerinden, verdikleri eği...
Hemen İncele
Özel Okul
Özel Kayı Okulları Anaokulu Ezber bozan ve güzel bir eğitim sistemi var. Atatürkçü çocukların yetiştiğini görmek gurur verici.
Hemen İncele
5815 Farklı Okuldan
Uygun Olanı
Bul!