fb
Özel Yedi Deniz Anaokulu Kids Education Academy Anaokulu

Özel Yedi Deniz Anaokulu Kids Education Academy Anaokulu

0216 706 6879
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Okul Saatleri: 07:30/18:30
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15

Özel Yedi Deniz Anaokulu Kids Education Academy Anaokulu Hakkında

Eğitim sektöründe ki 10 yılık tecrübemizi 2-6 yaş eğitimin temelinin atıldığı anaokulu / okulöncesi eğitime taşıdık. Kurucularımız eğitim sistemine hakim ve deneyimli klinik psikolog ve Bilişim Uzmanından oluşmaktadır. Son dönem anaokullarında yaşanan olumsuzlukların temel nedeninin kurucuların eğitim sektörü tecrübesine bilgi birikimine sahip olmaması ve bu sebeple geleceğimizin teminatı çocuklarımızı çalışanların eline teslim ediliyor olmasıdır. Kurucu olarak her daim okul içerisinde bulunarak hem eğitimi hem çalışanları hem çocuklarımızı günlük süreç içerisinde takip ediyoruz. Bunun öneminin ve gerekliliğinin bilincindeyiz.
Özel Yedi Deniz Anaokulu Kids Education Academy Anaokulu 130 m2 bahçe alanına sahip olma özelliği ile Ataşehir’ de bahçesi bulunan ve 3 cephesi açık olan ender okullardandır , bu özelliği sebebiyle okulumuz 3 cepheden güneş almakta ve bu da sınıflarımızı daha ferah ve daha aydınlık yapmaktadır . Çocuklarımız güneş ışığından daha fazla faydalanmaktadırlar. Bahçemiz çocuklarımızın serbest zamanlarında öğretmenleri gözetiminde koşturabilecekleri şekilde düzenlenmiştir.
Sınıflarımız 30 m2 den oluşmaktadır her sınıf için belirlenen kontenjan 18dir, Ataşehir de anaokulları içinde en geniş sınıflara sahip okullardan birisiyiz.
Okulumuzda ki 80 m2 lik spor salonu ile çocuklarımıza kapalı oyun alanı imkânı sunmaktayız. Genellikle okullarda yemekhaneler binanın en alt katında en köşe ve camsız alanlarda bulunuyor. Bizim okulumuzun farkı ise Yemekhanemiz en üst katta ferah ve aydınlıktır.
Okulumuz, Amerika’da yaygın olarak kullanılan eğitim öğretim programını Türkiye ye taşıyan , 1997 den beri eğitim öğretim alanında hizmet veren ve 2017 ALTIN MARKA ve TÜKETİCİ TAVSİYE ÖDÜLÜ’nü alan KIDS EDUCATİON ACADEMY in 25. Şubesi olarak Ataşehirde açılmıştır. KIDS EDUCATİON ACADEMY bünyesinde akademisyenlerce hazırlanmış 3 yaş, 4 yaş ve 5 yaş eğitim programları okulumuzda amfi sistemi ile her ders için farklı sınıfta yürütülerek uygulanmaktadır. Böylece çocuklarımız dersin içeriğinin değiştiğini anlamakla beraber oryantasyon becerisini de edinerek daha hareketli bir gün geçirmektedirler.
Eğitim Felsefemiz ...
Kurumlarımızda , eğitim felsefesi olarak ilerleyici yaklaşım besinmektedir. Bu yaklaşım en genel tanımıyla öğrenciyi aktif bir öğrenci haline getirmeyi amaçlar .
Eğitimsel sürecte öğrencilerin deneyimleri çok öenmlidir. Öğretmenlerin , bilginin aktarıcısı oldukları aktarmacı felsefenin aksine , ilerlemeci eğitim felsefesiyle öğretmenleri öğrenme rehberiolarak görmektedir . Rehber olan öğretmenin görevi , daha demoktratik ve kaliteli bir yaşam için öğrencilerin , kişisel sosyal gelişimlerini yönlendirmelerinde ve kontrol etmelerinde onlara yardımcı olmaktır .
bu bağlamda yeteneklerin eğitilerek geliştirilmesi oldukça zor ve ciddi bir iştir. Felsefemize uygun olarak çocukların yetenekleri ile ilgili çalışmalar kısa süreli ve durumsal değil , 'süreklilik ' ilkesine uygun ve sürece yayılmış şekildedir.

Eğitim programımız ; çocuk merkezli, esnek , çözümleyici, oyun temelli , kültürel ve evrensel değerleri dikkate alan , yaratıcılığın geliştirilmesini ön plana çıkaran , günlük yaşam becerilerini teşvik eden ve çoklu zeka kuramını dikkate alan bir içeriğe sahiptir . Çoklu zeka kuramını nasıl uyguluyoruz?
Dil Bilim ( okuma, yazma, konuşma ve dinleme)
Mekânsal ve Görsel (görselleştirilme, yapboz, harita okuma, hayal kurma )
Mantıksal ve matematiksel (sayısallaştırma, eleştirel düşünme, araştırma )
Müzikal (ritimsel yetenek, müzik dinleme, şarkı söyleme , müzik aleti çalma )
Sosyal Etkileşim ( grup etkileşimleri, sosyalleşme, paylaşma )
Kişisel Farkındalık (içsel etkileşim, düşünme nedenleme )
Doğa Bilimciliği (keşfetme, deney yapma, bitki ve hayvan beslenme yetiştirme )
Vücut Hareketleri (fiziksel faaliyetleri, rol yapma )

Eğitimlerimiz …

MATEMATİK EĞİTİMİ Çocukların zihin gelişimlerini destekleyen, problem çözme , sonuç çıkartma ,örüntüler arasında bağlantılar kurabilme becerilerini geliştirirken sayısal bilgi , geometrik şekiller ve ölçme gibi konular da bilgi sahibi olmaları hedeflenmektedir .

İNGİLİZCE EĞİTİMİ
İletişimin önemli olduğu çağımızda ingilizce bilmek bireylere avantaj sağlamaktadır . Tüm sınıflarımız her gün 2 saat İngilizce dersi görmekte olup diğer derslerle entegre bir programa sahiptir . Böylelikle çocuklarımız kendi dillerindeki kavramları öğrenirken aynı kavramın İngilizcesini de öğrenmektedir. İngilizce Şarkılar , kelime oyunları , İngilizce oyunlar , hikaye canlandırma , resimli kart hazırlama etkinliklerini ders içerisinde gerçekleştirmektedirler. hedefimiz günlük yaşantıda kullanabileceği bir İngilizceyi oyunlarla eğlenceli hale getirerek öğretmek ve dil öğrenme becerilerini geliştirmektir. böylelikle 2. bir yabancı dil için hazır hale gelmektedirler .
DİKKAT GELİŞTİRME.
Çocuklarımızın yaşlarını dikkate alarak görsel bellek , işitsel bellek , işlevsel bellek , dikkati odaklayabilme , dikkatin sürdürülebilirliğini geliştirmeyi , problem çözme becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktayız .

MÜHENDİSLİK EĞİTİMİ
görsel , uzamsal yeteneğin gelişmesini , 2 boyutludan 3 boyutluya analiz edebilme , parça bütün ilişkisi kurabilme , geometrik algılama , matematik kavramlarla düşünebilme becerisini , ince motor kas becerilerinin gelişmesini sağlamaktadır . Minik mühendislerin takım içinde disiplinle , yardımlaşarak , sabırla ve planlı çalışma becerileri artacaktır .
BİLİM EĞİTİM
Bir çocuğa sorgulamayı öğretir merak etmeleri konusunda teşvik ederseniz bilime giden yolu aydınlatmış olursunuz . Bilim atölyesinde çevre ve doğa konularında incelemeler yapma , araştırma, gözlem olanağı bulacaklardır .
SATRANÇ EĞİTİMİ
Yetenekleri kullanabilme , yaratıcılık , yarışma , işbirliği , liderlik , disiplinli yaşam ve çalışma ilgi alanlarını pekiştirir . Kulübün amacı çocukların satrancın önemini fark etmeleri , satranç oynamayı zevkli bir aktivite olarak görmeleri , zihinsel gelişimlerine katkı sağlamalarıdır .

AKIL OYUNLARI EĞİTİMİ
Analitik zekayı ortaya çıkarmak için beynin hem sağ hem sol tarafını çalıştıran oyunlar ile nitelikli düşünme becerilerini geliştirmek . Böylece strateji , öngörü , olasılıklı düşünme , olayları farklı boyutlardan değerlendirmeyi öğrenmektedirler . akıl oyunları ile ;
Harfler , sayılar , renkler gibi kavramları kolay öğrenirler
Disiplinli hareket etmeyi öğrenir
Karar verme yeteneği gelişir
Odaklanma alışkanlığı kazanır
Düşünmeyi , sorgulamayı, çözümlemeyi öğrenir
Başarısızlık karşısında yılmamayı ve disiplinle çalışmayı öğrenir
Kuralları anlamayı ve uymayı öğrenir

DEĞERLER EĞİTİMİ
Değerlere ilişkin bilgilerin öğrenildiği , çevre , kültürel özellikler , eğitim gibi deneyim ve davranışların gösterildiği bu dersimiz de sorumluluk , sevgi, saygı , yardımlaşma , işbirliği , iyilik , hoşgörü , barış , özgüven ve sabır konuları ele alınmaktadır .

MUTFAK-MİNİK AŞCILAR EĞİTİMİ
Minik aşçılarımız tarifleri uygularken zamanlamayı ve matematiği de kullanmaktadırlar . Eğitimin amacı mutfaktaki araç gereci kullanmak , sofra düzeninin nasıl olması gerektiğini öğrenmek , hijyen kuralarını ve yemekte görgü kurallarını da bilmektir . Bunların yanında yaşlarına uygun mutfak becerileri kazanmalarıdır .
SPOR EĞİTİMİ
bedenin hareket açısının geliştirmek amacıyla yapılan spor aktiviteler ile çocuklarımızın esnekliği artmakta , günlük hayata daha uyumlu , koordineli ve daha rahat hareket edebilir hale gelmektedirler . Temel amacımız işbirliğine dayalı öğrenme ve eğlenmektir.

MONTESSORİ EĞİTİMİ
Montessori Eğitiminin temel taşlarından birisi hazırlanmış çevredir. Çocuklar hazırlanmış çevredeki Montessori materyallerinden, bireysel ilgi ve eğilimine göre bağımsız olarak seçim yaparlar.Çocuklara istedikleri kadar tekrar etme imkanı sunulur. Erken öğrenen yeni bir çalışmaya geçebilecektir, çünkü öğrenmede herkesin farklı bir ritmi vardır.

SCAMPER EĞİTİMİ
Çocuklarımız kendilerine kendilerine verilen nesnenin asıl işlevinin dışında başka nasıl kullanılabileceği üzerinde beyin jimlastiği yapmaları istenir , topluluk önünde konuşabilme ve kendini ifade edebilme becerileri ve kendini ifade etme becerileri gelişmesi amaçlanmaktadır .
ÖZBAKIM BECERİLERİ
Özbakım alanında ihtiyaçları ve yaşları göz önüne alınarak aşamalı olarak bağımsız yemek yemek , bağımsız tuvalet kullanabilmek , ellerini yıkayabilmek , dişlerini yıkayabilmek , bağımsız giyinip soyunabilmek üst basamaklarına doğru hareket etmelerini destekliyoruz . örneğin tuvalet eğitimini okulumuz içerisinde çocuğun yaşına ve hazır oluşuna göre ailemizle birlikte karar vererek başlıyoruz . Her yaş farklı özellikte olmakla beraber aynı yaş grubu bile farklılık gösterebilmektedir.

MÜZİK EĞİTİMİ
Müzik , mekansal zeka ve problem çözme yeteneğimizle bağlantılıdır .. müzikte geliştikçe bu alanlarda da ilerleme sağlarsınız . Yapılan araştırmalar müzikle ilgilenen çocukların akademik başarı skorlarının daha yüksek olduğunu göstermiştir.

KID'S YOGA
Kıd's yoga ile çocuklarımızın rahatlamalarını sağlarken , doğru nefes alıp vermeleri hem de yaptıkları duruşlarla bedenlerinin sağlıklı bir şekilde büyümesi sağlanır .

MODERN DANS
Bedenin keşfi , doğru kullanma , kondisyonu ve kas esnekliğinin artması , denge koordinasyon , ağırlık merkezlerinin kullanılması gibi fiziksel gelişimlerini destekleyen bir dans çeşididir.Anne babaların sıklıkla sordukları ; Anaokulunu eğitimi neden gereklidir ? 2-6 Yas arasında neler öğrenilmelidir ? Erken dönem İngilizce öğrenmek mümkün müdür ? Matematik eğitimi kaç yaşta başlamalıdır ? Çocuğumun yeteneklerini nasıl keşfedebilirim ? Çocuğumun dikkatini nasıl geliştirebilirim ? Oyun oynamak neler kazandırır ? Satranç öğrenme yaşı kaçtır ? Çocuklarda kazandırılması gereken ilk alışkanlıklar nelerdir ? Çocuklarda bilişsel gelişimin için ne yapılmalı ? Çocuklarda psikomotor becerileri destekleyen etkinlikler ? Çocuklarda duygusal zeka nasıl gelişir ? Çift dilli eğitim modeli nedir ? Anaokulunda aranması gereken özellikler ? Çocuklarda problem çözme becerileri ? Montessöri eğitimi günlük yaşamda nasıl uygulanır ? Çoklu zeka kuramı nasıl uygulanır ? Yaratıcılık çocuklarda nasıl gelişir ? soruları da eğitim programımız içinde cevaplamış oluyoruz ?

Özel Yedi Deniz Anaokulu Kids Education Academy Anaokulu 'nda güvenlik
Okulumuzda sağlık bakanlığının – itfaiyenin ve iş güvenliği uzmanının belirlediği standartlarda bir ortam hazırlanmıştır. Çocukların hem okul içinde hareketlerini kısıtlamadan güven içinde oynayabilmeleri hem de dışardan gelebilecek tehlikelere karşı önleyici tedbirler alınmıştır . Okulumuz kamera sistemi ile kayıt altında tutulmaktadır .

Okulumuzda hijyen
Okulumuz düzenli olarak temizlenmekte ve çocuklarımız için sağlıklı bir ortam halinde tutulmaktadır .Temizlik ürünlerinde eczacıbaşı ve bayer kullanılmaktadır. Her gün erken saatlerde okulumuz o gün için hazır hale getirilmektedir.

Okulumuzda beslenme
Mutfağımızda paketli yiyecekler kullanılmamakla beraber , yemek listemiz
Florence Nightingale Hastanesi Çocuk Beslenme Uzmanı tarafından hazırlanmaktadır.Mutfağımız da tereyağ ve zeytinyağ kullanılmaktadır . [Kahvaltıda çocuklarımızla domates salatalık (mevsimine göre ) peynir zeytin yumurta reçel sunulmaktadır. ]

Okulumuzda İletişim
Çocuklarımızın hangi derslere girdiğini takip etmek için ev okul arasında iletişim defteri bulunmakla beraber okulaile aplikasyonunu cep telefonuna indirerek verilen şifre ile çocuklarımızın gün boyu neler yaptığı takip edilebilmektedir.
Rehberlik hizmetimiz
Her çocukla birebir dikkat geliştirme eğitimi yapılır . Ayrıca anne babaların ; Okula nasıl alıştırırım ? Tüm gün okul için hazır mı ? Tuvalet eğitimi gerekli mi ? Bağlanma sorunlarını nasıl aşarız ? Okulda yemek yemiyor ? Çocuklarda öfke nöbetleri nasıl çözülür ? Arkadaşlık kurmada zorlanan çocuklar ? Olumsuz davranışlarla başetme ? Çocuklar paylaşmayı nasıl öğrenir ? sorularına yanıtlar verilerek gerekli destek sağlanır .


Duyurular Ve Etkinlikler

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Kapalı Spor Salonu
Sanat Atölyesi
Oyun Alanı
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yoga
Beden Eğitimi

Sanatsal

Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
İngilizce Drama
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Yabancı Dil Kulübü

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- MEB odaklı

- Montessori Eğitimi

- Çoklu Zeka Modeli

- Gems ve High Scope

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Kişiler

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Okul Personeli

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Psikolojik Danışman

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada birkaç kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

- Bilgi Verici Danışmanlık

Yorumlar

 • S. K.

  7 Deniz anaokulu ile bu sene tanıştık. Kızımizin ilk okul deneyimi olmasına rağmen zorluk cekmedik. Okula isteyerek gitmesi bizi cok mutlu ediyor. Okul yöneticileri ve öğretmenleri gerçekten çok ilgililer.Kullandiklari veli bilgilendirme sistemi sayesinde gün içinde çocuğumuzun durumunu ve yaptıklarıni öğrenebiliyoruz.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • P. T.

  Arkadaşımın tavsiyesi ile sizin okulunuzu Oğlum için tercih ettim ve iyiki sizi tercih etmişiz . Gelişimi ve konuşması açısından çok faydalı oldu ve tabiki, ilgi ve alakanız ile her gün okuluna severek gidiyor . İçimiz rahat bir şekilde onu sizlere emanet ediyoruz .

 • A. T.

  2 yaşindaki kızım için çok güzel başlangıç oldu her yönden. Belli kurallara uymaya başladı ve okulda kesin uyumaz derken hem okulda çok rahat uyumaya hemde evde beni hiç yormadan uyumaya başladı. Okulda öğrendiklerini evde uygulaması da çok güzel. Kesinlikle tavsiye ederim. YEDi DENIZ ANAOKULU...

 • O. Ö.

  Çocuklarımızın henüz kendisini ifade edemediği , anne baba haricinde kimseye güven duymadığı ve dolayısıyla kırılganlıklarının en üst nokta da olduğu bir yaşta tüm anne babaların çocuklarıyla ilgili en büyük sıkıntısı onları güvenle ve huzurla emanet edebilecekleri bir yuva bulabilmektir. Son zamanlarda tüm medya organlarında sıkça duymaya başladığımız çocuğa şiddet ve diğer olumsuz davranışların ürkütücü derecede artması tüm ailelerin tedirginliklerini en üst seviyeye çıkarmış dolayısıyla da çocukları için her yönüyle düzgün bir yuva bulma arayışındaki süreci oldukça zorlu bir hale getirmiştir. Bununla birlikte; günümüzde ailelerin tek çözmesi gereken problem, düzgün okul bulmakla sınırla kalmamakta aynı zamanda buldukları okulların maliyetleride ailelerin düşündüğü ikinci en önemli konu olmaktadır. Hayat şartlarının her anlamda zorlaştığı bir dönemde hem manevi hemde maddi yönden aileleri tatmin edecek kurum bulmak, herşeyin ödenen ücrete endekslendiği bir ortamda, işleri aileler için daha da güçleştirmektedir. Tüm bu olumsuz etkenler içerisinde bizde çocuğumuzun daha özgüvenli ve sosyal bir birey ve aynı zamanda ilerleyen dönemlerdeki eğitim hayatında daha başarılı bir öğrenci olabilmesi için arayışa girdiğimiz bir dönemde eşimin tesadüfen sosyal medyada 7 Deniz Anaokulunu keşfetmesi ve okul yöneticisi Asuman Hanım ile iletişime geçmemizle birlikte bizim ve en önemlisi oğlum için bu süreç çok güzel bir başlangıca dönüştü. Başlangıçta herkes gibi bizlerinde aklında birçok konu hakkında bazı soru işaretleri vardı. Ancak çok kısa zaman içerisinde ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anladık. Gerek çocuğumuzun her türlü sorunuyla titizlikle ve sabırla ilgilenmeleri ve gelişimine yönelik bizleri yönlendirmeleri gerekse de gün içinde sürekli olarak yapılan faaliyetlerden haberdar etmeleri ve gün içindeki aktivitelerden oğlumuza ait resimleri bizimle paylaşmaları gibi birçok konuda geri bildirimde bulunmaları duyduğumuz güvenin ve dolayısıyla kararımızın ne kadar isabetli olduğunu göstermiştir. Disiplinli ve titiz çalışmaları ile çocuklarımıza gösterdikleri anlayış nedeniyle başta okul yöneticisi Asuman Hanıma ve onun nezdinde tüm eğitmenlerimize çok teşekkür ederim. Bu vesileyle herşeyden çok değer verdikleri çocuklarının güvenli ve huzurlu bir ortamda eğitim almasını isteyen ve bu nokta da arayış içinde olan tüm ailelere maddi manevi her türlü konuda sizleri fazlasıyla mutlu edecek 7 Deniz Anaokulunu gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Herkesin düzgün insanlarla karşılaşması ve isteklerinin gerçekleşmesi dileğiyle. Saygı ve Sevgilerimle

 • Ö. Ö.

  Bir okulda aradığım ilk özellik güven ve Yedi Deniz Anaokulu'na bize verdiği güven için minnetarım. Güler yüzlü , şefkatli ve yeterli kadroya sahip.Hijyene ve sağlıklı beslenmeye çok dikkat ediliyor. Yaratıcı etkinlikler düzenleniyor ve çocuklar enerjisini atıyor.Bu sayede artık tek başına oynayabildiğini ve oyun kurabiliyor olduğunu görmek çok sevindirici. Fiziki ortamı yeterli.Telefonla anlık bildirim geliyor.Aplikasyon olması, gün içinde okul idaresinden fotoğraf ve video gönderilmesi içimi rahatlatıyor.Onu böyle mutlu görmek beni de çok mutlu ediyor.Çocukların ebeveynlerine de çok güzel yönlendirme yapıyor ve tavsiyelerde bulunuyorlar.Emekleri için tüm kadroya çok teşekkür ederim.

 • S. y.

  Bizim ikinci Ana Okulu deneyimimiz ilk okulunda hiç gitmek istemiyordu bırakınca ağlamaya başlayıp alana kadar ağlıyordu yedi deniz de bu durum hiç olmadı ilk gün kapıdan içeri girdi beni unuttu akşam almaya gittiğim de eve gelmek istemedi her sabah okul zamanı diyip kendisi kalkıyor ve hafta sonları da okula gitmek istiyor biz çok memnunuz yöneticileri ve öğretmenleri şevketli ve ilgililer okulun kapısından içeri girdiğiniz de içinize sinen bir atmosfer var her saat çocuğunuzla ilgili bilgilendirmeler alabiliyorsunuz ve kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz biz çok memnunuz gönül rahatlığı ile herkese tavsiye edebileceğim bir okul

 • D. m.

  Çocuklarımız çok kıymetli her anne için özellikle bu süreçte iyi bir eğitim alması Güler yüzlü ve okulun hijyenik olması çok önemli. İçime sine sine çocuğumu emanet ettiğim 7deniz anaokulun da tüm çalışan ve öğretmenlerinize teşekkür ediyorum. Başarılarınız daim olsun ☺️

 • L. U.

  Benim cocugumda bana aşırı bağımlı bir çocuktu nasıl olacak nasıl alisacak derken ilk gun anneannesiyle sonraki günler kendisi tek başına gitti. Hatta servisi gelmeden okula gidecegim diye 1 saat erkenden kapıda bekliyordu. Ögretmenlerini çok seviyor haftasonu dahil okula gitmek istiyor. O kadar gönlüm rahat ki❤ Yöneticisi ve ögretmenleri ilgili, şefkatli, alakadar harika insanlar.. Saat başı sürekli rapor gelmeside cok güzel bir uygulama kahvaltısını tam yedi-yarım yedi, uyudu-uyumadi, keyifli veya değil.. kısacası bizim için büyük şans oldular.Teşekkurler

 • D. Ö.

  Geniş bahçesi olan nadir okullardan, çocukların rahatça koşup oyunlar oynayabileceği bir yer. Sınıfların genişliği ve ferahlığı bizi çok cezbetti. Kurucuların eğitimci olup işlerinin başında olması içimizi rahatlattı. Çocuğumuzun ağlamadan bizden ayrıldığı mutlu olduğu bir okul.

 • T. T.

  Amfi sistemi ile eğitim vermeleri çocuklarımız için çok iyi çünkü çocukların çok fazla ilgisini çekmekte bu durum. Erken yaşta gördükleri matematik diğer yaşıtlarına fark atmakta. Öğretmenlerimiz çok güler yüzlü ve eğitici insanlar gerçekten hepsine çok teşekkür ediyorum ve minnettarım. Gelecek nesillerimiz sizin ellerinizde yetiştiği için çok şanslıyız.

 • M. y.

  Herşeyden önce birebir ilgilenmeleri çok ama çok güzel inanılmaz ilgililer tüm öğretmenler YEDİ DENİZ ANAKOLU ATAŞEHİR BÖLGESİNDE ANAOKULLARI ARASINDA TEK GEÇERİM. Bu şekilde yolunuza devam edin başarılarınızın devamı dilerim. Düşünmeden kafanız rahat bir şekilde çocuğunuzu teslim edebileceğiniz o civarda ki tek anaokulu iyiki sizi tanımışız hepinize herkese sonsuz teşekkürler.Kusursuz bir okul

"Özel Yedi Deniz Anaokulu Kids Education Academy Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Yedi Deniz Anaokulu Kids Education Academy Anaokulu İletişim Bilgileri

Atatürk Mah. Vatan Cad. No:11/1 Ataşehir / İstanbul
0216 706 6879
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel 5 Mevsim Anaokulu Özel Okul
Özel 5 Mevsim Anaokulu

Kızım bu okulun henüz yeni açıldığı için ilk öğrencisi oldu. Herhangi bir tavsiye olmaksızın başladığımız bu okulda mut...

Özel Ataşehir Ayışığım Anaokulu Özel Okul
Özel Ataşehir Ayışığım Anaokulu

YEMEK OLAYI BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ VE AŞÇININ SERTİFİKALI OLMASI VE YEMEK LİSTESİNİ ÇOK BEĞENDİM

Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı KALEV Anaokulu Özel Okul
Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı KALEV Anaokulu

Atatürk ilkelerine bağlı, milli kültürkerine ve golabal değerlere saygılı, kendi diline hakim, yabancı dil olan ingilizc...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum