fb
Özel Altınay İlkokulu

Özel Altınay İlkokulu

0216 706 6885
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Okul Saatleri: 09:00/16:15
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15

Ücretsiz Okul Seçim Asistanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Altınay İlkokulu Hakkında

Eğitim sektöründe 25. yılını tamamlayan Özel Altınay İlkokulu İstanbul ilinin Sultanbeyli semtinde eğitim öğretim hizmetleri sunmaktadır. Kurumda olgunlaşmış eğitim anlayışına sahip öğretmen kadrosu görev yapmakta, eğitim bölgesine güven vermektedir. Öğrenciler sadece sınavlara değil hayata hazırlanmakta, ihtiyaç duydukları donanımlar okullarda kendilerine kazandırılmaktadır. Kurum ulusal sınavlarda da şampiyonlukları ve dereceleri ile adından sıkça söz ettirmektedir. Kurumun hedefi öğrencileri tek çatı altında birleştirerek değer ve yargıları öğrencilere kazandırmak. Kurumda öğrencilere öncelikle bireysel anlamda özelliklerinin farkına varacakları eğitim verilmekte, ardından toplumla yaşamanın eğitimleri verilmektedir. Kurumun amacı öğrencilerin hayatlarını kaliteli bir şekilde devam ettirmelerini sağlamaktır. Kurumda sevgi, merhamet, sabır, yardımlaşma, paylaşma, barış gibi konularda değerler eğitimi verilmektedir. Okulda verilen hizmetler arasında psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti de verilmektedir. Rehberlik birimi öğrencilerin ders stresiyle baş etmelerinde, sağlıklı iletişim kurabilmelerinde, zaman yönetiminde, verimli ders çalışabilmelerinde ve karşılaştıkları problemleri çözebilmelerinde öğrencilere destek sağlamaktadır. Okulda verilen destek hizmetler ise yemek, servis, güvenlik ve temizliktir. Öğrencilerin ve personellerin okul içinde güvende olması için gerekli güvenlik önlemleri alınmıştır. Ayrıca öğrencilerin sağlığının olumsuz yönde etkilenmemesi için başta sınıflar, tuvaletler ve zemin olmak üzere tüm alanlar düzenli olarak temizlenmekte ve kontrolleri yapılmaktadır. Yemekler öğrencilerin dengeli beslenmesine destek olmak için gelişim çağlarına uygun olarak seçilen sağlıklı besinlerden hazırlanmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Bahçe
Akıllı Tahta

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis
Haftasonu Eğitim

Dil Olanakları

Almanca
İngilizce

Sportif

Futbol
Masa Tenisi
Voleybol
Basketbol

Sanatsal

Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Halk Oyunları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi

Yorumlar

 • K. C.

  Öğretmenlerinden çok memnunuz hem oğlum hem de ben çocuğumla ilgileniyorlar ve öğretmen veli ilişkisi kuvvetli okulda. Eğitiminden de destek hizmetlerinden de memnunuz herkese tavsiye ederim

 • N. A.

  Disiplinli bir okul eğitimi ve destek hizmetleri açısından. Sınıflar kalabalık değil. Her çocuğun anlama kapasitesinin farklı olduğu bilinciyle hareket ediyorlar. Çocuğum hiç zorlanmadan çok şey öğrendi

 • K. D.

  Öğretmenleri çok ilgili, güler yüzlü hem öğrencilere hem de velilere karşı. Eğitim kalitesi olarak çok memnunuz tavsiye ederim.

"Özel Altınay İlkokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Altınay İlkokulu İletişim Bilgileri

Hasanpaşa Mah. Hasanpaşa Cad. No:3 Sultanbeyli İstanbul
0216 706 6885
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum