fb
Özel Denizatı Koleji İlkokulu

Özel Denizatı Koleji İlkokulu

0216 706 6875
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Okul Saatleri: 09:00/17:00
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20

Ücretsiz Okul Seçim Asistanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Denizatı Koleji İlkokulu Hakkında

Denizatı Okulları’nda şefkatle karşılanan 1. sınıf öğrencileri ve velileriyle okul açılmadan görüşmeler gerçekleştirilerek gerekli bilgi alış-verişi sağlanmaktadır. Öğretmenler ve arkadaşları ile tanışan öğrencilerle oryantasyon çalışmaları uygulanmaktadır. Çocukların gelişimini çok yönlü olarak ele alan planlanmış etkinliklere yer verilmiştir. Öğrencilerin keyif alacakları sınıf içi oyunlar düzenlenmiş; boyama ve çizme çalışmalarıyla, kesme yapıştırma çalışmaları, müzikli oyunlar ve şarkılar, kitap okuma saatleri düzenlenmiş; ayrıca şiir dinleme, ses bilinci ve yazı bilinci farkındalığına yönelik etkinlikler tasarlanmıştır. Denizatı Okulları, öğrencilerini Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda çağdaş, bilimsel akılcı, dünyaya uyum sağlamış, an az bir yabancı dili çok iyi bilen; vatanına, ulusuna, ulusal değerlerine bağlı bireyler olarak yetiştirmeyi hedefler. Her öğrenciyi farklı yetenekleri, ilgi alanları olan, geleceğe dair umutları ve beklentileri olan, ayrı bireyler olarak görülmekte ve öğrencilere geniş ölçüde sosyal ve entelektüel katılım olanaklarını sunulmaktadır.Kaçıncı sınıfta olursa olsun, her öğrenciye nasıl düşünmesi gerektiğini ve yaratıcılığını kullanmayı öğreten fırsatlar sunulmaktadır. Küreselleşen dünyanın hızına öğrencilerine 2 yabancı dil eğitimi (Almanca ve İngilizce ) vererek ulaşmaya çalışan Denizatı Okullarında dil öğretim hedef ve misyonu; Almanca ve İngilizcenin en yeni ve iyi yöntemlerini ve teknik donanımları kullanarak etkin ve aktif bir şekilde öğrencilere öğretilmesidir. Sürekli ilerleyen ve biçim değiştiren toplumsal yapılar ve kültürler arası doğru ve etkin iletişim kurabilmek, teknolojik, kültürel ve bilimsel alanda sağlıklı bilgi alışverişini kesintisiz yürütebilmek için yabancı dilin hayatın birçok alanın da ortaya çıkan önemi gittikçe artmaktadır. Bu hususta Denizatı Okulların da Anaokulun dan dan itibaren öğrencilere; 2 dili 4 temel dil becerisini etkin bir şekilde kullanarak kültürler arası etkileşim ve iletişim ile tanışma, geliştirme ve akademik ve sosyal hayatta kullanma olanağı sunulmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Havuz
Konferans Salonu
Laboratuvar
Oyun Alanı
Bahçe
Akıllı Tahta

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim
Organik Beslenme

Dil Olanakları

Almanca
İngilizce

Sportif

Masa Tenisi
Yüzme
Voleybol
Basketbol
Tenis
Jimnastik

Sanatsal

Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Koro
Dans

Kulüpler

Seramik Kulübü
Satranç
Bilişim Kulübü

Yorumlar

 • K. Y.

  Atatürkçü çizgiden ödün vermeden kendiyle barışık öz güveni yüksek bireyler yetiştirmeyi hedefleyen okulun adıdır "DENİZATI"

 • P. E.

  Çağdaş düşünen en az iki yabancı dile hakim çocuklar yetiştirmek okululun en büyük misyonu. Aklınıza gelebılecek herseyın (servis haric) okul fıyatına dahil olması da harika olmus. Okulda kantin yok. ve ilk 3 sene cocuklar sınav nedir diye dusunmuyorlar cunku sınav da yok :))

 • C. Ö.

  Sınıflar 24 kişilik ve rehberlik hizmeti iyi. İngilizce ve almanca eğitimi var. Yemekhane hizmeti de var.

 • A. K.

  Öğretmenler ilgili, ingilizce almanca eğitimi var. 20 kişilik sınıflarda ders işleniyor. Çocuklarla ilgili gerekli bilgiler ve gelişmelerden haberdar ediliyoruz.Yemekhane ve güvenlik hizmeti mevcut okulda

 • Öğretmen

  Daha önce bir süre burada öğretmenlik yaptım ve gördüğüm şey öğretmenlerin çocukları gerçekten umursadığı oldu. Onların mutluluklarını da mutsuzluklarını da paylaşıyorduk. Başarılarının devamını dilerim...

 • Veli

  zengin- fakir, burslu-burssuz ayrımı yapılmaz. Kişiye göre muamele yoktur. Herkese eşit muamele vardır. Bunun sonucu olarak da şımarık olmayan, saygılı, sevgili çocuklar yetiştirirler.

 • Veli

  sevgi dolu, kendine güvenen bireyler yetiştiren okuldur.. bu yönünü çok seviyorum.

"Özel Denizatı Koleji İlkokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Denizatı Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

İnönü Mah. Kayışdağı Cad. No:158
0216 706 6875
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Bilgidağı Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel Bilgidağı Koleji İlkokulu

Gözüm arkada kalmadan kızımı güvenle emanet ettiğim bir kurum.

Özel Ataşehir Amerikan Kültür Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel Ataşehir Amerikan Kültür Koleji İlkokulu

Disiplinli, oturmuş bir sistemi olan, hakkaniyetli eğitim veren, kaliteli öğretmenlere sahip okul. Sosyal derslerde o ka...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum