fb
Özel Ferah Büyük Çamlıca Koleji İlkokulu

Özel Ferah Büyük Çamlıca Koleji İlkokulu

0216 706 6895
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Okul Saatleri: 08:45/16:10
Psikolojik Danışman
Sınıf Mevcudu: 20

Özel Ferah Büyük Çamlıca Koleji İlkokulu Hakkında

Eğitimde, yapılandırmacı yaklaşımı benimseyen Özel Büyük Çamlıca İlkokulu, sadece öğrencilerin değil öğretmenlerin de, araştırıp, sorgulama yaptıkları, proje ürettikleri, uluslararası seviyede olan objektif düşünmeyi, sorgulamayı, araştırmayı ve eleştirmeyi öğrenir. Öğrendiklerini uygulayarak, bilgi...

Devamını Oku

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Havuz
Bilgisayar Laboratuvarı
Kapalı Spor Salonu
Futbol Sahası
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kantin
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Lojman
Akıllı Tahta
Sera
3D Odası
Mutfak Atölyesi
Hayvanat Bahçesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim
Organik Beslenme

Dil Olanakları

Çince
Fransızca
Almanca
İngilizce
İspanyolca
Arapça
İbranice
İtalyanca
Rusça
Ermenice
Japonca

Sportif

Futbol
Voleybol
Basketbol
Judo
Masa Tenisi
Su Topu
Yüzme
Hentbol
Tenis
Eskrim
Güreş
Atletizm
Okçuluk
Jimnastik
Yoga
Badminton

Sanatsal

Fotoğrafçılık
Bale
Origami
Sinema
Su Balesi
Dekoratif Sanatlar
Heykel
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Ebru
Buz Pateni
Perküsyon
Piyano
İngilizce Drama
Orkestra
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Satranç
Seramik Kulübü
Yabancı Dil Kulübü
Müzik Kulübü
İzcilik
Binicilik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Kaya Tırmanışı
Bilişim Kulübü
Gazetecilik
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Planetarium - Gök Bilimi
Kodlama

Yorumlar

 • E. L.

  İyi bir eğitim hizmeti veren bir okul branş derslerinde çok iyiler. Öğrenci kulüpleri daha aktif olsa çok daha güzel olabilirmiş. Onun haricinde fiziksel imkanlardan ve okul yönedeticisinin yenilikçi tutumundan çok memnunuz.

 • F. G.

  Çocuğumu bu okula gönderdim ve çok memnun kaldım eğitimde ezbercilikten uzak öğrenmeyi öğreten bir sistemleri var ve bu da hayat boyu fayda sağlayacak bir şey çocuğumuz için. Öğretmenleri tecrübeli ve işlerini severek yapıyor disiplinli bir okul.

 • İ. G.

  Fiziksel imkanları gayet iyi sınıflar temiz ve düzenli, yemekhanede özellikle hijyene çok önem veriliyor. Okulda güvenlik de çok sıkı öğrencilerin güvenliğini olumsuz yönde etkileyebilecek her şeye karşı önlem alınmış .

 • Veli

  Sanatsal bir okul, şiirsel çalışmalar çok oluyor.

"Özel Ferah Büyük Çamlıca Koleji İlkokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Ferah Büyük Çamlıca Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Ferah Mahallesi Ferah Cd. Darıcılar Sk. No:6 Üsküdar
0216 706 6895
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.
Ad Soyad *
E-mail *
Telefon *
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 20 85

Özel Ferah Büyük Çamlıca Koleji İlkokulu Hakkında

Eğitimde, yapılandırmacı yaklaşımı benimseyen Özel Büyük Çamlıca İlkokulu, sadece öğrencilerin değil öğretmenlerin de, araştırıp, sorgulama yaptıkları, proje ürettikleri, uluslararası seviyede olan objektif düşünmeyi, sorgulamayı, araştırmayı ve eleştirmeyi öğrenir. Öğrendiklerini uygulayarak, bilgilerini günlük yaşantılarına aktaracak deneyimler kazanarak, üretken, bağımsız, yaratıcı ve lider, keşfetme vasıflarına sahip, yetkin, paylaşımcı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Aktif öğrenme Programına uygun olarak, bilim ve sanat atölye çalışmalarıyla daha estetik ve bilimsel davranışları kazanmalarına imkan sağlanmaktadır. İstanbul'daki ilkokulda öğrenciler, İngilizceyi şarkı ve oyunlarla, aktivite ve dramalarla yaşayarak öğrenmektedir. Yabancı dil eğitimde, bilgisayar destekli görsel-işitsel uygulamalar yapılmaktadır. Türk ve yabancı uyruklu öğretmenler eşliğinde öğrenciler, Skills derslerinde Cambridge ESOL sınavlarına hazırlanmaktadırlar. 3. Sınıfta 'STARTERS’ 4. Sınıfta ‘MOVERS’ sınavlarına katılmaktadırlar. Eğitimleri, geniş materyal yelpazesine sahip interaktif bir online eğitim programı olan "Your Learning Place’’ ile desteklenmektedir. İkinci yabancı dil olarak İspanyolca eğitimi verilmektedir. Öğrencilerin sosyal ve kültürel gelişimi için gösteri, spor ve hobi kategorilerinde pek çok kulüp bulunmaktadır. Evrensel değerlerin öğrenilmesi için değerler eğitimi verilmektedir. Öğrencilerin keyifli vakit geçirebilmesi ve yeteneklerini keşfetmesi için bir çok kulüp bulunmakta olup bunlar; Seramik, Jimnastik, İngilizce, Almanca, Ahşap Boyama, İspanyolca, Mucitler, Yemek, Eğlenceli Deneyler, Puzzle, Zeka Oyunları, Fransızca, Drama, Futbol, Voleybol, Basketbol, Masa Tenisi, Müzik, Minik Ressamlardır. Okulda psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti verilmektedir. Okulun psikolojik danışmanı öğrencileri gözlemler onlarla ilgilenerek öğrencilerin sosyal, duygusal ve zihinsel gelişimine, özgüven ve özsaygı geliştirebilmesine, problem çözme ve sorunla baş etme becerisinin gelişmesine, sahip olduğu yeteneklerinin farkına varmasına ve kendini tanımasına yardımcı olur. Okulda güvenlik önlemleri üst seviyede olup öğrencilerin okul içindeyken güvenliğini sağlayacak her türlü önlem alınmıştır.

Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Okul
Özel Yıldızlarım Koleji İlkokulu Yıldızlarıma başladığından beri kızım o kadar çok şey öğrendi ki öğretmenleri tecrübeli ve çok ilgili. Sınıfların kalaba...
Hemen İncele
Özel Okul
İstanbul İnternational School İlkokulu Uluslararası standartlarda eğitim almak için ideal bir okul. İki tür eğitim programı var. Hem Türk hem de yabancı uyrukl...
Hemen İncele
Özel Okul
Özel Üsküdar Sev İlkokulu Kesinlikle Türkiye'deki en iyi okullardan.
Hemen İncele
5781 Farklı Okuldan
Uygun Olanı
Bul!