fb
Özel İstanbul Medeniyet Okulları İlkokulu

Özel İstanbul Medeniyet Okulları İlkokulu

0 216 706 6895
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel İstanbul Medeniyet Okulları İlkokulu Hakkında

İstanbul Maltepe semtinde bulunan Özel İstanbul Medeniyet Okulları İlkokulu, her yönden çocukların eğitim ve öğretimlerini destekleyen uygulamaları ve donanımlı binası ile hizmet vermektedir. Okulda, kapalı spor salonu, havuz, sanat atölyesi, laboratuvar, konferans salonu bulunmaktadır. Spor etkinlikleri olarak çocuklara yüzme ve basketbol dersleri verilmektedir. Yabancı dil eğitiminin önemli olduğu okulda verilen İngilizce derslerinin kalıcı olması için gün içindeki etkinliklerde de İngilizceye yer verilmektedir. Satranç eğitimi çocukların zeka gelişimini desteklerken, değerler eğitimi başlığı altında verilen toplumsal kurallar, ahlaki ve sosyal kurallar, çocukların bilinçli bireyler olarak topluma kazandırmaktadır. Okul içinde ve bahçede özel güvenlik sistemleri bulunmaktadır. Ayrıca ihtiyacınız olması durumunda okulun güvenlikli, bakımlı ve yeni araçları ile verilen servis hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Okulda yemekler öğrencilerin dengeli beslenebilmesi için sağlıklı besinlerden yapılır. Hijyenik ortam sadece yemekhanede değil sınıflarda ve tüm okulda sağlanmıştır. Deneyimli personellerle çalışılmaktadır. Okulun verdiği hizmetlerden bir diğeri de psikolojik danışmanlık ve rehberliktir. Rehberlik birimi her öğrenciyle ilgilenir, seminerler vererek gerek grup çalışmaları gerekse bireysel çalışmalar düzenler. Ders stresi, okul fobisi vb. sorunlar yaşayan öğrencilerle birebir ilgilenir ve yapılan çalışmalar velilere bildirilir.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Havuz
Bilgisayar Laboratuvarı
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kantin
Kütüphane
Müzik Odası
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis
Dini Eğitim

Dil Olanakları

İngilizce
Arapça

Sportif

Futbol
Yüzme
Voleybol
Basketbol
Jimnastik
Taekwondo

Sanatsal

Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Dans

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Değerler Eğitimi

Yorumlar

 • S. K.

  Eğitiminden ve verilen hizmettten memnun olsak da çok başarılı bulmuyorum. Verilen hizmete kıyasla fiyatları da fazla geldi bize.

 • V. B.

  Pek çok sosyal etkinlik mevcut okulda öğrenci kulüpleri aktif fakat bunları gerçekleştirbilecekleri alanlar yeterli değil fiziksel imkanlarından çok memnun değiliz. Verilen hizmete gelince yemekler olsun hijyen olsun en önemlisi güvenlik olsun bir sorun sıkıntı yaşamadık.

 • E. A.

  Çocuğum bu okuldan mezun oldu aldığı branş derslerin yanı sıra ingilizce eğitiminin de çok faydasını gördü. Ezbercilikten uzak bir eğitim anlayışları olduğu için hayat boyu fayda sağlayacak bir eğitim veriyorlar. ayrıca rehberlik birimi de çok ilgili yeri geldiğinde bize de danışmanlık yapıyorlar.

 • S. T.

  Eğitim kalitesi iyi olan sıcak bir aile ortamının olduğu bir okul. eğitime önem verdikleri kadar verilen hizmete de önem veriyorlar. Yemekleri, temizliği ve güvenliği çok iyi. Pek duyulmamış bir okul olmasına rağmen esasen köklü bir okul.

 • Veli

  Çok bir şey beklememek lazım aslında

"Özel İstanbul Medeniyet Okulları İlkokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel İstanbul Medeniyet Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

Cevizli Mah. Gürbüz Sok. No:6  Maltepe/istanbul
0 216 706 6895
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Küçükyalı Tekden Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel Küçükyalı Tekden Koleji İlkokulu

Ufak ve butik bir okul olduğu için ilgili bir kadro var. Güvenlik iyi durumda. Yemekhane fena değil, öğretmenler ve yöne...

Özel Maltepe DRC Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel Maltepe DRC Koleji İlkokulu

Kurumsal ve ilkeli bir eğitimin verildiğini düşündüğüm için tercih ettim. Gerek akademik gerek kültürel olarak çocuğuma...

Özel Maltepe Oğuzkaan Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel Maltepe Oğuzkaan Koleji İlkokulu

Okul anadolu yakasında çok bilinmese de 23 yıllık bir okul. Atatürkçü ve kaliteli bir eğitimi var. İngilizce ve akademik...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum