fb
Özel Mektebim Koleji Ataşehir İlkokulu

Özel Mektebim Koleji Ataşehir İlkokulu

0216 706 6892
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Okul Saatleri: 08:30/16:30
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Mektebim Koleji Ataşehir İlkokulu Hakkında

Mektebim Okullarının kalitesi ve standartlarını bünyesinde barındıran, çocukların eğitim ve gelişimlerine destek olmak için her türlü fiziksel imkanı sağlayan Özel Mektebim Silivri İlkokulu, farklı etkinlik ve spor çalışmaları ile çocukların eğitiminin yanında farklı alanlarda da başarılı olmalarını sağlayacak çalışmalara imza atmaktadır. Bina içerisinde kapalı spor salonu, kütüphane, sanat atölyesi, müzik odası, bilgisayar odası, laboratuar, konferans salonu bulunmaktadır. Spor faaliyeti olarak çocuklara bilinen sporların yanında okçuluk ve ekoloji etkinlikleri yaptırılmaktadır. Okulda branş derslerinde çocukların tüm duyularını kullanarak konuları kavramalarını sağlayan özel etkinlikler ile dersler verilmektedir. İstanbul Silivri’ de bulunan okulun binası ve çevresinde özel güvenlik sistemleri mevcuttur. Okulun temel amacı toplumsal ve küresel sorumluluk bilincine sahip, yaşadığı dünya ya değer katabilecek, yenilikçi, bilgiler arasında transfer yapabilen öğrenciler yetiştirmektir. Öğrencilerin geleceğin mimarları sloganıyla teknolojiyle iç içe, onların sosyal yönlerini de geliştirmelerine yardımcı programlar uygulanmaktadır. Uluslararası eğitim uzmanlarıyla yapılan araştırmalardan faydalanarak hazırlanan ders içerikleri ve eğitim modellerinde, çocukların zihinsel, fiziksel, ruhsal ve sosyal gelişimleri ön planda tutulmaktadır. Mektebim Okulları’nda öğrenciler dünya vatandaşı olarak yetiştirilmektedir. Native öğretmenler eşliğinde İngilizce başta olmak üzere, Almanca, Fransızca, İspanyolca dillerinde yabancı dil eğitimi verilmektedir. Okulun verdiği hizmetler arasında yemek, temizlik, rehberlik de yer almaktadır. Yemekler hijyenik koşullarda hazırlanmaktadır. Okulun her alanında temizliğe dikkat edilmektedir. Rehberlik servisi öğrencilerle grup ve bireysel çalışmalar yapmaktadır. Öğrencilerle okul fobisi, verimli ders çalışma, zamanı doğru kullanma, sosyalleşme, kendisiyle barışık olma gibi konularda çalışmaktadırlar. Okulda servis hizmeti de bulunmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Bilgisayar Laboratuvarı
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kantin
Kütüphane
Müzik Odası
Bahçe
Akıllı Tahta

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis

Dil Olanakları

Almanca
İngilizce
İspanyolca

Sportif

Futbol
Voleybol
Basketbol
Jimnastik
Yoga

Sanatsal

Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Dans

Kulüpler

Satranç

Yorumlar

 • B. C.

  Öğretmenler çocuklarla birebir ilgileniyor okulla ilgili olsun olmasın. Branş öğretmenleriyle işleniyor branş dersleri. Güvenlik işini ciddiye alıyorlar kamera ve güvenlik elemanlarıyla okul sürekli takip ediliyor. Biz memnunuz soranlara tavsiye ederiz.

 • A. Y.

  PDR bölümünü başarılı buluyorum. Yemeklerden ve gösterilen ilgiden memnunum. 3 ayrı yabancı dilde eğitim veriliyor okulda. drama, satranç, tiyatro ve tekvando dersleri çok profesyonelce işleniyor.

 • B. D.

  Hocaları tecrübeli, eğitimi iyi. Yeni bir okul olduğu için biraz daha oturması lazım.

"Özel Mektebim Koleji Ataşehir İlkokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Mektebim Koleji Ataşehir İlkokulu İletişim Bilgileri

Atatürk Mah. Gülnihal Sok. No:3 Ataşehir – İstanbul
0216 706 6892
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı KALEV İlkokulu Özel Okul
Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı KALEV İlkokulu

Branş derslerinde başarılı bir okul ancak fiziksel imkanları da iyi olmasına rağmen sportif derslerde pek etkin değiller...

Özel Yönder Okulları İlkokulu Özel Okul
Özel Yönder Okulları İlkokulu

Okuldan gayet memnunum. Pedagoglar işini iyi yapıyor. Güvenlik ve diğer faaliyetler bakımından güzel. Çocuğunuza yüksek...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum