fb
Şafak Okulları İlkokulu

Şafak Okulları İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Okul Saatleri: 08:30/19:00
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Şafak Okulları İlkokulu Hakkında

Şafak Okulları İlkokulu İstanbul Gaziosmanpaşa’da eğitim hizmeti veren bir kurumdur. Okulun başlıca amacı güvenilir, sağlıklı ve sevgi dolu bir eğitim ortamı ile öğrencilerin istekli ve öğrenmeye hazır hale gelmesidir. Öğrencilerin aktif katılımlarıyla işlenen dersler sayesinde bilgiler unutulmuyor ve kalıcı bir öğrenme gerçekleşiyor. Okulda teknolojiyi doğru ve bilgiye ulaşmak için kullanan çocuklar yetiştirmek için teknolojik alt yapıyı öğrencilerin bilgiye daha hızlı ulaşabilecekleri ve elde ettikleri bilgiyi yapılandırma, yorumlama ve ihtiyaç duyduklarında kullanabilmelerine olanak sağlayacak şekilde düzenlenmiştir. Okulda verilen dersler eğlenceli matematik, fen ve doğa, akıl oyunları, oyuncağımı yapıyorum, drama, modern dans, halkoyunları, resim, buz pateni, yüzme, futbol, basketbol ve voleyboldur. Öğrencilerinin sadece branş derslerinde değil spor sanat faaliyetlerinde de başarılı olmalarını ve yeteneklerini keşfedebilmeleri için okulda yüzme havuzundan buz pateni pistine voleybol ve basketbol sahasına kadar bir çok fiziksel imkan sağlanmaktadır. Okulda yabancı dil eğitimi olarak İngilizce ve ikinci bir yabancı dil eğitimi verilmektedir. Dersler sınıf seviyelerine göre özel olarak hazırlanmış oyunlar, şarkılar, hikayeler ve aktivitelerle anadillerini öğrenir gibi öğrenme yolu izlenir. Okulun verdiği hizmetler arasında psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti de verilmektedir. Yazları eğitime devam edilmekte isteyen 4-14 yaş arasındaki öğrenciler yaz okulu uygulamasına katılabilmektedir. Yaz okulu spor etkinlikleri, yabancı dil eğitimi ve oyunlarla ağırlıklı bir programa sahiptir. Okulda verilen destek hizmetler yemek, servis, temizlik ve güvenliktir.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Havuz
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Bahçe

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Futbol
Masa Tenisi
Yüzme
Voleybol
Basketbol
Jimnastik
Badminton

Sanatsal

Buz Pateni
Drama
Görsel Sanatlar
Halk Oyunları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları

Yorumlar

  • S. B.

    Disiplinli eğitim kalitesi yüksek bir okul. Çocuğum eğitim hayatına iyi bir okulda başlasın istedim ve bu okulu seçtim. Yabancı dil eğitiminden spor derslerine her alanda özverili ve alanında başarılı eğitmenlerle çalışıyorlar. Çok memnunuz.

"Şafak Okulları İlkokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Şafak Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

Yeni Mahalle Hekimsuyu Caddesi.no:35 Küçükköy - Gaziosmanpaşa / İstanbul
0212 963 20**
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum