fb
Sancaktepe Özel Birikim Okulları İlkokulu

Sancaktepe Özel Birikim Okulları İlkokulu

0216 706 6874
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Okul Saatleri: 09:00/16:15
Psikolojik Danışman
Sınıf Mevcudu: 24

Sancaktepe Özel Birikim Okulları İlkokulu Hakkında

İstanbul da bulunan Sancaktepe Özel Birikim İlkokulu Sancaktepe semtinde eğitim vermektedir. Kurum 1996 yılında ilköğretim okulu, dersane ile eğitim öğretim hayatına başlamıştır. Kurum öğrencilerin, zihinsel, akademik, duygusal, sosyal, bedensel, manevi alanlar da gelişimlerini sağlayacak eğitim ort...

Devamını Oku

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Havuz
Bilgisayar Laboratuvarı
Kapalı Spor Salonu
Futbol Sahası
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kantin
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Lojman
Akıllı Tahta
Sera
3D Odası
Mutfak Atölyesi
Hayvanat Bahçesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim
Organik Beslenme
Dini Eğitim

Dil Olanakları

Çince
Fransızca
Almanca
İngilizce
İspanyolca
Arapça
İbranice
İtalyanca
Rusça
Ermenice
Japonca

Sportif

Futbol
Voleybol
Basketbol
Judo
Masa Tenisi
Su Topu
Yüzme
Hentbol
Tenis
Eskrim
Güreş
Atletizm
Okçuluk
Jimnastik
Yoga
Badminton

Sanatsal

Fotoğrafçılık
Bale
Origami
Sinema
Su Balesi
Dekoratif Sanatlar
Heykel
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Ebru
Buz Pateni
Perküsyon
Piyano
İngilizce Drama
Orkestra
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Satranç
Seramik Kulübü
Yabancı Dil Kulübü
Müzik Kulübü
İzcilik
Binicilik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Kaya Tırmanışı
Bilişim Kulübü
Gazetecilik
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Planetarium - Gök Bilimi
Robotik ve Kodlama

Yorumlar

 • E. S.

  Öğrenci kulüpleri çok aktif çeşitlilik fazla ve uzman öğretmenler ilgileniyor. Çocuklar yeteneklerini keşfetme veb keyifli vakit geçirme imkanı buluyorlar. Okulun rehberlik danışmanı da çok iyi kızım sınıfta çekiniyordu derslere katılamıyordu rehberlik servisi sayesinde bu sorun çözüldü.

 • A. T.

  Çocuğumu bu okula gönderiyorum fiziksel imkanları çok iyi ve sınıfları donanımlı ve akıllı tahta var sınıflarda. Eğitiminden çok memnunuz. Öğretmenleri tecrübeli ve her öğrenciyle tek tek ilgileniyor. Temekleri temiz çocuğum çok memnun.

 • Veli

  Adı gibi birikimli okul, eğitim dünyasında parıldayan bir çicek

 • Veli

  Sadece ders vermiyorlar, toplum dersi veriyorlar, ahlak dersi veriyorlar. Gelecek nesiller artık umut dolu olacak bu okullar sayesinde.

 • Veli

  Gayet güzel bi okul herkese tavsiye ederim

"Sancaktepe Özel Birikim Okulları İlkokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Sancaktepe Özel Birikim Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

Kemal Türkerler Mah. Akşemsettin Sok. No: 2  Sancaktepe-İstanbul
0216 706 6874
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.
Ad Soyad *
E-mail *
Telefon *
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 20 85

Sancaktepe Özel Birikim Okulları İlkokulu Hakkında

İstanbul da bulunan Sancaktepe Özel Birikim İlkokulu Sancaktepe semtinde eğitim vermektedir. Kurum 1996 yılında ilköğretim okulu, dersane ile eğitim öğretim hayatına başlamıştır. Kurum öğrencilerin, zihinsel, akademik, duygusal, sosyal, bedensel, manevi alanlar da gelişimlerini sağlayacak eğitim ortamları sağlamaktadır. Kurumda hayat boyu öğrenme ortamları sağlanarak velilerin, öğretmenlerin ve toplumun doğru üretim yapacakları nitelikli hayat sürmelerine katkı sunulmaktadır. Kurumda din eğitimi, görsel sanatlar eğitimi, müzik eğitimi ve beden eğitimi verilmektedir. Kurumda İngilizce dil eğitiminin içeriği ve hedefleri, kendi kültürümüzden değerler sistemi kuşatılarak ve çok kültürlü bakış açısı geliştirilerek belirlenmiştir. Kurumda önleyici ve gelişimsel rehberlik hizmetleri sunulmaktadır. Kurumda Teog sınavına hazırlık çalışmalarımüdür yardımcıları tarafından takip edilerek, rehber öğretmenler ve sınıf danışman öğretmenleri tarafından yürütülmektedir. Okulun psikolejik danışmanlık ve rehberlik servisi, akademik performansın yanı sıra kişisel ve sosyal gelişimi öncelikli hedef alarak, çeşitli kaynaklar yoluyla gelişimsel ve önleyici rehberlik hizmetleri sunabilmekte olup öğrenci, veli ve öğretmenlerin olumlu öğrenme deneyimleri yaşamalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Öğrencilerin kendisini tanıması, kendilerine ve başkalarına saygılı olması, kişisel sorunlarını çözmede strateji ve alışkanlıklar geliştirmesi, ilgi alanları ve yetenekleri konusunda gelişimine destek olmak amacıyla bireysel rehberlik, grup rehberliği, mesleki rehberlik, eğitsel rehberlik, değerlendirme ve veli rehberliği gibi çalışmalar yapmaktadır. Okulda temizliğe önem verilmektedir ve öğrencilerin sık kullandığı yerler öncelikli olmak üzere okulun her alanı temiz tutulur. Öğrencilerin sağlığını olumsuz yönde etkileyecek şeylerden kaçınılır. Yemekler hijyenik koşullarda hazırlanır ve sağlıklı ürünler kullanılır. Öğrencilerin güvenliği için okul içinde gerekli tüm önlemler alınmış olup okula dışarıdan yabancıların girmesine izin verilmez.

Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Okul
Özel Bahçeşehir Koleji Sancaktepe İlkokulu Bahçeşehir branş dersleri ve sosyal derslerin yanında sosyal sorumluluk projelerinde de aktif olan bir okul olduğu için...
Hemen İncele
Özel Okul
Özel Tercih Koleji İlkokulu Çok enerjik bir okul gibi bir izlenime kapılmıştım niyeyse şu an da çok memnunuz o hissiyatımızdan.
Hemen İncele
Özel Okul
Özel Sancaktepe Bilfen Koleji İlkokulu Matematik,fen,türkçe,sosyal bilgiler gibi temel derslerde alanında başarılı öğretmenlerle çalışıyorlar ve iyi bir eğitim...
Hemen İncele
5879 Farklı Okuldan
Uygun Olanı
Bul!