fb
Akıllı Kolej

Akıllı Kolej

Akıllı Kolej hakkında kampüs bilgileri, imkanlar, eğitim faaliyetleri ve daha fazlasına vakit kaybetmeden ulaşın.

Akıllı Kolej İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Anaokulları

Akıllı Kolej Liseler

Akıllı Kolej liselerini
inceleyin.

İNCELE

Akıllı Koleji Hakkında

  • Akıllı Kolej'den Eğitime Bakış
  • Akıllı Kolej Tanıtım Filmi

AKILLI KOLEJ'DEN EĞİTİM

2013 senesinde Ankara merkezli olarak kurulan Akıllı Kolejleri ilk olarak Ankara Gölbaşı, Etimesgut ve İvedik olmak üzere üç kampüste hizmete başlamıştır. Akıllı Okulları İvedik'te konumlandırdığı devlet destekli olan 3 bin öğrenciye hizmet verebilen teknik ve teknokent liseleri ile mesleki eğitime yeniden bir anlam kazandırmaktadır. 2017 senesinde 23 şubeye ulaşarak Türkiye'nin önde gelen özel kolejleri arasında yer almaktadır.


Akıllı Kolejlerin kendi hazırladığı ve patentini aldığı Akıllı Çocuklar Eğitim Sistemi, öğrencileri çağın gereksinimleri ile donatarak bilinçli bireyler yetiştirmektedir. Anaokulundan üniversite dönemine kadar hizmet sağlamakta olan Akıllı Okulları, her öğrencinin zeka sınırları üzerinde yoğunlaşarak onları eksiksiz bilinçlendirmeyi kendilerine ilke edinmektedir. Alanında uzman öğretmenlerle hizmet vererek öğrencileri etkin olarak bilinçlendirmekte ve onların her sorusuna doğru olarak yanıt verebilmektedir.


Akıllı Kolej, yenilikçi eğitim anlayışı ile öğrencileri çok yönlü bir biçimde bilinçlendirirken hafıza teknikleri ile öğrencilerin kolay ve kalıcı olarak öğrenmelerini sağlamaktadır. Öğrenci gelişimini yakından takip etmekte olan özel okulda her bireyin gelişimi tek tek izlenmekte ve eksiksiz olarak bir sonraki döneme geçişi sağlanmaktadır. Aynı zamanda hafıza teknikleri kullanarak öğrencilerin öz güvenlerini artırmayı ve bakış açılarını geliştirmeyi hedeflemektedir. Öğrencilerin okula bağlığını ve motivasyonlarını arttırmaya yönelik çalışmalar sürdüren Akılı Okulları, onlara keyifli, eğlenceli ve kaliteli zaman geçirecekleri eğitim ortamları oluşturmaktadır.


Akıllı Kolej'de Yabancı Dil

Milli Eğitim müfredatına ek olarak kendi hazırladıkları eğitim programlarını uygulayan Akıllı Okulları, dersliklerindeki dil sınıflarında okul saatleri dışarısında ve hafta sonlarında da yoğun olarak yabancı dil eğitimi verilmektedir. Temel beceriler olan okuma, yazma, konuşma ve dinleme üzerine odaklanarak öğrencilerin akıcı bir biçimde yabancı dil kullanabilmelerine olanak sağlamaktadır.


Akıllı Koleji'nde öğrenciler yabancı dili günlük hayatlarında da kullanarak uygulamakta ve sunulan eğitimi pekiştirerek akılda kalıcılığını sağlamaktadır. Öğrenci merkezli eğitim yaklaşımları ile hizmet vermekte olan özel okulda belirli aralıklarla değerlendirme programları ile gelişimler izlenmektedir. Yenilikçi eğitim hizmeti oluşturan Akıllı Okulları yabancı dil programlarını belirli standartlarda oluşturarak tavizsiz biçimde sürdürmektedir.


Özel Akıllı Okulları'nda oluşturulan dil programı alanında uzman öğretmenler eşliğinde sürdürülmektedir. Türk ve yabancı öğretmenlerin yardımı ile öğrencilerin yabancı dil konusunda etkin olarak bilinçlendirilmeleri esas alınmaktadır. Uluslararası düzeyde İngilizce eğitimi sunan Akıllı Kolejleri öğrencilerinin birer dünya vatandaşı olmaları adına çalışmalarını devam ettirmektedir.


Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum