fb
Yıldızlarım Koleji

Yıldızlarım Koleji

Yıldızlarım Koleji butik koleji hakkında tüm detaylı bilgileri ulaşın. Okulla hemen iletişime geçin ve Yıldızlı olmanın ilk adımını atın!

Yıldızlarım Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Anaokulları

Yıldızlarım Koleji Anaokullar

Yıldızlarım Koleji anaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Yıldızlarım Koleji İlkokullar

Yıldızlarım Koleji ilkokullarını
inceleyin.

İNCELE

Yıldızlarım Koleji Hakkında

  • Butik Okul

YILDIZLARIM KOLEJİ

Yıldızlarım Koleji İlkokulu, İstanbul Çengelköy Nato Yolu’nda bulunmakta olup toplam 490 m² oyun alanı ve bahçesi, tam donanımlı sınıfları ile nitelikli bir eğitim-öğretim hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Fen laboratuvarı, kütüphane ve bilgisayar laboratuvarı ile öğrencilerin yaşayarak görerek öğrenmesi sağlanır, spor ve sanat dersleri için ise; müzik dersliği, sinema salonu, görsel sanatlar atölyesi, açık/kapalı beden eğitimi salonu bulunmaktadır.


Etkinlikler

Öğrenciler satranç ve akıl oyunları dersinde satranç ve akıl oyunları sınıflarına giderler. Yıldızlarım Koleji'nde öğrenciler sağlık sorunu yaşadığında müdahale edilmesi için sağlık odasını kullanabilirler. Sınıflarda ve bahçede çocukların kullandığı tüm materyaller ve oyuncaklar, onların sağlığına zarar vermeyecek özel malzemelerden üretilmiştir. Okul, tam bir butik okul niteliğinde olup her öğrenciyle birebir ilgilenilmektedir. Okulda dersler çocukların tüm duyularını kullanarak, ezberlemeden öğrenmelerini sağlayacak şekilde bir eğitim sistemi ile işlenmektedir. Alanında uzman ve tecrübeli eğitmen kadrosuna sahip olan Yıldızlarım Koleji'nde öğrencilerin sadece branş derslerinde değil, sosyal ve kültürel faaliyetlerde de etkili bir eğitim almaları sağlanmaktadır. Okulda radyo frekansı ile çalışan Elektroy Sistemi kullanılmakta olup her öğrencinin kendisine ait butonu bulunmaktadır.


Eğitim Felsefesi

Yıldızlarım Koleji öğrenciler anlama düzeyini ölçme amaçlı sorulara, diğerlerinin cevabından etkilenmeden, kendi cevabını verebilmektedir. Böylece konu anlatımından sonra öğrencilerin ve sınıfın anlama düzeyi ölçülür. Okulda yabancı dil eğitimi olarak İngilizce ve İspanyolca dersi verilmektedir. İngilizce ve İspanyolca dersleri branş dersleri gibi uygulama, konuşma anlama ve kavrama odaklı işlenmekte olup öğrenciler İspanyolca derslerini 3. sınıftan itibaren almaktadır. Okulda verilen hizmetler arasında psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti de bulunmaktadır. Rehberlik birimi; öğrenciyi birebir tanır, sağlıklı iletişim kurabilmelerinde yardımcı olur, öğrencinin ilgi ve yeteneğini keşfederek kişiliğine uygun bir şekilde yaklaşır.


Okulda verilen destek hizmetler; güvenlik, yemek, sağlık, temizlik ve servistir. Öğrencilerin ve Yıldızlarım Koleji personellerinin okul içinde güvende ve huzurlu hissetmesi için gereken tüm güvenlik önlemleri alınmıştır. Yemekler okulun kendi mutfağında hijyen kurallarına bağlı kalınarak ve öğrencilerin damak zevkine hitap edecek şekilde özenle hazırlanmaktadır. Okulda hijyen sadece yemekhanede değil sınıflar ve tuvaletler başta olmak üzere tüm alanlarda sağlanmaktadır.

Yıldızlarım Koleji Anaokulu

Yıldızlarım Koleji İlkokul

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum