fb
Özel Eryaman Odtülüler Anadolu Lisesi

Özel Eryaman Odtülüler Anadolu Lisesi

0 312 963 0926
Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share

Özel Eryaman Odtülüler Anadolu Lisesi Hakkında

Eryaman Odtülüler Anadolu Lisesi&Kurs Odtülüler Anadolu Lisesi & Kurs, Ankara’nın önde gelen eğitim kurumlarından biridir. Öğrencilerine bireysel koçluk sistemi sunan ve onları günlük takip sistemleri ile programlarını düzenleyen Odtülüler Anadolu Lisesi & Kurs, öğrencilerinin evde ders çalışma planını da düzenlemektedir. Sürekli değişen ve gelişen sınav sisteminde öğrencileri başarıya taşımaktadır. Odtülüler Dershanesi, dershanelerin kapatılmasının ardından Odtülüler Anadolu Lisesi & Kurs olarak hizmet vermeye başlamıştır. Ana şubesi Kızılay’da olan Odtülüler Anadolu Lisesi & Kurs, Eryaman’da da bir şube açarak Eryaman özel okullar arasına girmiştir. Üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler için yaz kampı uygulaması yapılmaktadır. Yaz kampı süreci, haftada 4 gün ve 9 saat süre ile başlamaktadır. 5 hafta boyunca toplamda 180 saatlik bir programdan bahsetmek mümkündür. Bu sayede, öğrencilerin ders çalışma alışkanlığı kazanmaları amaçlanmaktadır. Yaz kampı, 8 – 10 kişilik sınıflar ile gerçekleştirilmektedir. Sınıflar, seviye sınavının ardından oluşturulmaktadır. Bu sayede aynı seviyede öğrencilerin bir arada olması amaçlanmaktadır. Odtülüler Anadolu Lisesi & Kurs Bursluluk Sınavları Hakkında Odtülüler Anadolu Lisesi & Kurs, başarılı öğrencilerin uygun fiyata eğitim hizmeti alabilmesi için her yıl düzenli olarak bursluluk sınavı düzenlemektedir. Bursluluk sınavları, öğrencilerin okul bünyesinde belirli miktarlarda burs kazanabilmelerine yardımcı olmaktadır. 2019 yılı bursluluk sınavları 20 – 21 Nisan tarihlerinde gerçekleşcektir. Eryaman ve Kızılay şubelerinin ikisinde de sınav olacaktır. Eryaman özel okullar arasında bursluluk sınavı yapan ender okullar arasında olan Odtülüler Anadolu Lisesi & Kurs, başarılı öğrencilerin kazandırılmasını önemsemektedir. Maddi durumu uygun olmayan aileler için de iyi bir fırsat olacak olan bursluluk sınavı için, kurumun resmi internet sitesinden kayıt yaptırmak gereklidir. Kayıt yaptıran öğrenciler, sınavın başlama saatinden 15 dakika önce sınav yerlerinde olmalıdır. Odtülüler Anadolu Lisesi & Kurs Uygulamaları Odtülüler Anadolu Lisesi & Kurs, öğrencileri için pek çok farklı uygulama tasarlamıştır. Öğrenci koçluk sistemi, öğrenci takip sistemi, öğrenci etüt sistemi, öğrenci motivasyon sistemi, veli bilgilendirme sistemi ve çeşitli disiplin uygulamaları ile eğitim kalitesini yükseltmeyi amaçlamaktadır. Eryaman özel okullar arasında, bu kadar çeşitli sistem ile hizmet veren başka bir okul görmek oldukça zordur. Bu sebeple, Odtülüler Anadolu Lisesi & Kurs çok sayıda talep görmektedir.

Duyurular Ve Etkinlikler

"Özel Eryaman Odtülüler Anadolu Lisesi" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Eryaman Odtülüler Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Altay Mahallesi Söğüt Caddesi No:26 1. Etap Eryaman , Ankara
0 312 963 0926
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

%20
İndirim

Özel Eryaman Odtülüler Anadolu Lisesi’ndan %20 İndirim Fırsatı

Özel Eryaman Odtülüler Anadolu Lisesi ile Okul.com.tr üzerinden iletişime geçen velilere 24 Mayıs tarihine kadar özel indirim! İndirimden yararlanmak için vakit kaybetmeden okulla iletişime geçin!


24 Mayıs 'a kadar.

Okul Fiyatı - Tam Gün

Okul liste fiyatı üzerinden %20 indirim

Veya

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum