fb
Özel Esenyurt Boğaziçi Okulları Temel Lisesi

Özel Esenyurt Boğaziçi Okulları Temel Lisesi

0212 963 2087
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24

Özel Esenyurt Boğaziçi Okulları Temel Lisesi Hakkında

Kolejde öğrencilerimizin üst düzey eleştirel düşünme, problem çözme, yaratıcı düşünme süreçlerini geliştirmek amacıyla Proje Koordinasyon Kurulu öncülüğünde proje ve inovasyon çalışmaları yürütür, ulusal ve uluslararası ölçekte gerçekleştirilen proje yarışmalarında önemli başarılara imza atarız.
Öğrencilerimiz, Akıllı Tahta ve 3 D eğitim teknolojileriyle desteklenen eğitim ortamlarında eğitimlerini sürdürür.
Tüm sınıf düzeylerinde Hazır Bulunuşluk Sınavları, Genel Değerlendirme ve Ünite Tarama Sınavları uygular, bu sınavların analizlerini takiben varsa öğrencilerimizin eksik kazanımlarının tamamlanması ve pekiştirme amacıyla okul sonrası ve hafta sonu bireysel ya da grup etüt çalışmaları düzenler ve bireysel ders çalışma süreçlerini e-öğrenme platformları ile destekleriz.
9 ve 10. Sınıflarımızda okuyan öğrencilerimize özel her ay deneme sınavları uygular, 12. Sınıf öğrencilerimiz için ise Üniversiteye Hazırlık Programı ve Haftalık çalışmalarıyla sınav başarılarını desteklemeyi hedefleriz.
9 ve 10. Sınıflarımızda okuyan öğrencilerimize özel her ay deneme sınavları uygular, 12. Sınıf öğrencilerimiz için ise Üniversiteye Hazırlık Programı ve Haftalık çalışmalarıyla sınav başarılarını desteklemeyi hedefleriz.

Duyurular Ve Etkinlikler

Fiziksel İmkanlar

Kantin
Kütüphane
Akıllı Tahta

Hizmetler

Rehberlik
Servis
Haftasonu Eğitim
Dini Eğitim

Dil Olanakları

İngilizce

Sanatsal

Sinema
Görsel Sanatlar

Kulüpler

Yabancı Dil Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları

Yorumlar

 • A. İ.

  OKUL İÇİN ÇOK SÖYLENECEK SÖZLER VAR OLUMLU YÖNDEN.BİREY DERSHANESİ OLAN DERSHANEMİZİN ÖZEL OKUL OLARAK DEVAM ETMESİ VE BU DURUMLA BERABER BEN 6 YILLIK VELİSİ OLARAK ÇOK MENMUNUM .EĞİTİM VE ÖĞRETİM İÇİN KAYIT OLDUĞUMUZ OKULUMUZDA AİLE İLGİSİ İLE KARŞI KARŞIYA KALIYORSUNUZ. AYSUNCUM ÖZELLİKLE SANA TEŞEKÜR EDİYORUM. HER ANNE BABANIN KAYIT YAPTIRDIKTAN SONRA HUZURLA AYRILACAĞI BİR OKUL.BENİM KIZIM BU YIL MEZUN OLUYOR HEDEFLERİ BÜYÜK DESTEKLERİNDEN DOLAYI ÖĞRETMENLERİMİZE ŞÜKRANLARIMI SUNARIM.ETKİNLİKLER , GEZİLER,SEMİNERLER HERŞEY DÜŞÜNÜLÜYOR OKULUMUZDA.

 • a. s.

  eğitim kalitesi gerçekten esenyurttaki en iyi özel liselerden biri. teşekkürler esenyurt

 • s. .

  bir arkadaşımın kardeşi okuyor . durumunu sormaya gidince onunla birlikte gitmitim çalışanlar çok güler yüzlü . bir marka bence kendini güleryüzüyle belli eder. ve öğrencimizde çok başarılı

 • c. k.

  okul eğitim anlamında gerçekten çok donanımlı ama bir bahçemiz olabilirdi güzel mujde cok kısa bir zaman önce verildi. 2019 yılında bahçeli daha buyuk bır okulda eğitim alıcak cocuklarımız

 • y. .

  Ben çok yogun calıştıgımdan dolayı bazen unutabiliyorum oğlumun durumunu sormayı. hergün aralıksız kula gelip gelmediği ve sıklıkla da sınıf öğretmenimiz arıyor. kesinlile esenyurtta tek öze tavsiyem boğaziçi

"Özel Esenyurt Boğaziçi Okulları Temel Lisesi" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Esenyurt Boğaziçi Okulları Temel Lisesi İletişim Bilgileri

Üçevler Mah. Doğan Araslı Bulv. Akyol Plaza No:111/8 Kat:2 Esenyurt/istanbul
0212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

%25
İndirim

Özel Esenyurt Boğaziçi Okulları Temel Lisesi’ndan %25 İndirim Fırsatı

Özel Esenyurt Boğaziçi Okulları Temel Lisesi ile Okul.com.tr üzerinden iletişime geçen velilere 31 Aralık tarihine kadar özel indirim! İndirimden yararlanmak için vakit kaybetmeden okulla iletişime geçin!


31 Aralık 'a kadar.

Tam Gün

Okul liste fiyatı üzerinden %25 indirim

Veya

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum